Linije - razno 2022.

Autor vrba, Siječanj 07, 2022, 23:56:40

Tomek

Vraćeni su Cityji iz 2009. jer imaju nosače za bicikle (gbr 301-304)

BestOne

Onda bi bilo dobro ugraditi nosače na Crosswaye – čak mi se čini da sam pročitao kako je to u planu – jer mi se čini da su ipak mnogo pogodniji za Sljeme nego City-autobusi.

BestOne ~ autobusi.org

MAN truck bus

Vikendom kad je (bilo) hrpa ljudi bolja opcija je City jer u njega stane više ljudi u odnosu na Crossway LE.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

BestOne

Citat: MAN truck bus  u Travanj 21, 2022, 23:03:21
Vikendom kad je (bilo) hrpa ljudi bolja opcija je City jer u njega stane više ljudi u odnosu na Crossway LE.

To je sasvim moguće, ali sad nije bilo skoro nikoga jer je radni dan i nije skijaška sezona. Uzevši u obzir da je City gradski autobus (a Sljeme nije grad u tom smislu) i da bi bio korisniji na nekoj tipično gradskoj liniji, mislim da je Crossway LE očit izbor za 140-icu (izvan skijaške sezone). Pogotovo što je Crossway noviji i ima bolju Euro-normu, što nije nevažno za park prirode.

BestOne ~ autobusi.org

tramvajac 92

Ha, Crossway LE je u gradskoj varijanti.  ;D a nije baš da ima veliku izmjenu putnika po stanicama, da bi bio problem što nema 3. vrata...

ChRiStIaN

Drasticni rezovi na liniji 151, napokon!
Ukida se nedjelja, smanjuju se polasci u tjednu i subotom.

https://www.zet.hr/UserDocsImages/Autobusne%20linije%20-%20korona/151.pdf?vel=47938
@ Autobusi Hrvatska @

smogovci.bbb2

#246
Previše si putnika izbrojio ;D
Nije to ništa. Na 239 ostao voziti samo radni dan dvokratno good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

Melisa Kodžoman

#248
Što nisu srezali 148, 211? Žalosno je što je tijekom ovih cijelih mjesec i pol dana redukcija 211 vozila češće od 226.

Na kraju se postavlja pitanje koliko su te linije uopće potrebne. Još ajde da su spojene s nekom drugom linijom, ali sad samo gutaju i vozače i autobuse. Mogla bih i ja povući neku "vezu" da kad idem kod bake na Savicu 218 ne skrene, nego da nastavi Lastovskom i stane ispred zgrade jer mi se ne da hodati pet minuta.

421

Blago tvojoj baki kad je pokrivena s dvije  bus123 bus123 i dvije tramvajske linije.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Melisa Kodžoman

#250
Citat: 421  u Travanj 22, 2022, 14:14:56
Blago tvojoj baki kad je pokrivena s dvije  bus123 bus123 i dvije tramvajske linije.
Kakve to veze ima? Rekla sam da se MENI ne da hodati pa ne iskam novu liniju ili promjenu trase, nego ipak hodam do zgrade pet minuta, nebitno.
Poanta je u tome da se na tko zna čije zahtjeve uvode blesave kratke linije koje se ne mogu objasniti i kad se ispostavi da su na kraju ipak beskorisne režu se, ali ne i ukidaju. Zašto su uvedene 151, 211 i 239? To su solidno popunjene linije koje povezuju neke veće kvartove ili linije doslovno u zabitima za koje nitko ne zna da postoje uvedene da neka baba ne mora pješačiti deset minuta do neke svoje prijateljice?
Svi već znamo zašto, prema tome nema se više što za reći jer je sve to lajanje na mjesec. Zapravo, ima nešto: nova uprava sljedeći tjedan ulazi u četvrti mjesec, a nisu se baš proslavili u ova tri dosad.


tramvajac 92

Mislim da bi se Zagreb i Velika Gorica mogli povezati i na 3. način, koji zapravo i postoji.
Linije 315 i 319, iako radnim danom i subotom to tako ne izgleda, nedjeljom su spojene. Npr.
10:05 Velika Gorica - Lukavec
10:25 Lukavec - Savski most
10:55 Savski most - Lukavec
11:30 Lukavec - Velika Gorica
(11:50) Velika Gorica.

Znači moglo bi biti kao direktna linija, bez stajanja za korekciju voznog reda u Lukavcu, 50+50 minuta, radnim danom rastegnuto na 60+60. Isto bi bilo zgodno napraviti obostrano stajalište kod Konzuma na Sisačkoj, da se njime može koristiti i linija 315.


jakov5

Citat: tramvajac 92  u Travanj 28, 2022, 19:35:15
Mislim da bi se Zagreb i Velika Gorica mogli povezati i na 3. način, koji zapravo i postoji.
Imaš i skraćenu varijantu.
Svaki radni dan u 7.15 sa Savskog mosta kroz Čehe do Hrašća i onda za Veliku Goricu preko Odranskog nadvožnjaka. Dalo bi se sve to iskombinirati, samo pitanje je mentaliteta naših ljudi jel bi to itko koristio kao prijevoz na relaciji Zagreb - VG. Ja i ti kao autobus fanovi sigurno bi. 70% naših putnika gleda di je 30 sekundi brža varijanta ("Jel ću doći brže do Gajnica sa 123 u 20.00 ili sa 172 u 20.04?")
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

tramvajac 92

Koristio bi vrlo mali broj ljudi od početka do kraja. Kao i 120, 168... nastavi slobodno niz.

Isto možeš i Zapruđa za Veliku Goricu, samo kaj to zahtjeva puno čitanja i proučavanja, kako sam pisao već u temi o pogonu Gorica.  ;)

Meni treba 15 minuta do Savskog mosta tramvajem, i ovom bi trebalo kojih sat vremena da dođe u Goricu.
Do Lisinskog mi treba najmanje pola sata, i ovom još kojih pola sata do Gorice. Kad uzmemo u obzir i potrebu čekanja, prijelaza itd. ispada mi isto, možda čak i kraće vezom 315+319, do Savskog mosta idem ionako prvim tramvajem koji se pojavi. Jučer sam išao za Veliku Goricu, krenuo sam oko 9:15, stigao u 10:37. Od onog displaya kod Avenue Malla slaba korist, kad se 268 povremeno pojavljuje i nestaje.  ::|

filip123

212 čini se ima krivo isprintan vozni red...
Polazak ujutro iz Sesveta u 7.42 ne znam da je jednom ostvaren a sva tri autobusa u prometu