Linije - razno 2022.

Autor vrba, Siječanj 07, 2022, 23:56:40

tramvajac 92

I ja bi stajao kod Podhodnika, ako zbog ničeg drugog, da odem na WC.

421

@ smogovci.bbb2
'U koga se uvrglo ovo dijete'
1. Liniju 268 OSTAVLJAM s razlogom na peronu 4, objasnio sam zašto, pametnom dosta. Treba ponoviti?
2. Jednom zasvagda: Vozačica/vozač je ljudsko biće koje ima svoje potrebe koje upražnjava kad može, a ne kada hoće zbog prirode svog posla, naročito "linija 268 (koja) ima najviše polazaka i najviše putnika i vozi 24h".
3. Pojasni: "Najbolje se vidi koliko je tvojim kolegama (a možda i tebi) mrsko pješačiti do tog perona pa polazak čekaju kod pothodnika. E shvati da je isto tako mrsko pješačiti i putnicima." Prijevoznik (ZET) nudi uslugu po određenim uvjetima > take it or leave it!  Vozač pješak!? rofl
4. 241/242  NE idu skupa i NEĆE dijeliti vikend/praznik, osim ako ti osobno nemaš interes ili znaš nešto više što nećeš podijeliti s forumašima
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Ja sam ti objasnio zašto 268 TREBA/MORA NA PERON 5. 241/242 poslao prijedlog da vikendom voze zajedno kao što voze 219/229 hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 14, 2022, 19:24:04
Pa dobro, samo im se jedan polazak preklapa ;D
Evo kako.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Putnik79

 glavauzid,pa na tom kolodvoru je stvarno postala gužva.Izgleda da bi svi htjeli u prve redove,a nekima je izgleda lakše ovako nego se ozbiljno pozabavit sa problemom prebukiranosti Glavnog kolodvora od autobusa, taksija, pješaka, pa do one ružne zgrade koja samo što se nije srušila.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Do ponedjeljka 16. svibnja uopće nije virilo, a pita se nešto i vozače koji stoje za izlaz na terminalu i one na linijama 219,220,221...
Nisu oni konac koji se provlači kroz iglu.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Ma Vi ste profi, nije vama niki problem ;D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

vrba

https://www.zet.hr/aktualnosti/izmjene-u-prometu/autobusna-linija-121-mijenja-vozni-red/7823

Citat:Od subote, 21. svibnja, autobusna linija 121 (Črnomerec - Karažnik - Gajnice) će subotom prometovati prema novom rasporedu polazaka.
Vozni red pročitajte ovdje.

Subotom je izgleda krug većinu dana 50 minuta što daje takt od 15-20 minuta s tri busa, ali je nastala rupa iz Gajnica od 20.50 do 21.30 i s Črnomerca od 22.40 do 23.10 kojih prije nije bilo  th-down
Bio sam prebrojao broj polazaka i dva manje ih je nego prije (63 u odnosu na 65).

Putnik79

Ispravite me ako nije tocno ali od ponedjeljka AP Podsused malo pomaze sa linijama 242 i 243.

sofer29

Citat: Putnik79  u Svibanj 20, 2022, 13:06:17
Ispravite me ako nije tocno ali od ponedjeljka AP Podsused malo pomaze sa linijama 242 i 243.

Lako moguce

smogovci.bbb2

A što će poslati na 243,solo umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

sofer29

A kaj ce imat free
Dal feniks,stratos,solo

Tko zna kaj bu bilo na  243

Putnik79

Pa bude im APD posudio kao i za Lanište.

Melisa Kodžoman

Neka Dubrava radije ustupi APP - u 107.

Citat: Putnik79  u Svibanj 20, 2022, 16:14:24
Pa bude im APD posudio kao i za Lanište.
Sad kad im solo Citare uvale (nisu neadekvatni za 242).