Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

Mercedes bus


STIB

Kakva je razlika između displeja i zaslona?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Mercedes bus

#617
Oboje imaju novi displej, po mome mišljenju displej i zaslon nemaju razlike pivkan

Mercedes bus

Gbr 551 i 206 ima nove displeje

tramvajac 92

696 (na 114) ima krepan display, ali ima i tablu, novijeg datuma, sudeći po fontu.

STIB

Bus 452 već dugo na stražnjem displeju pokazuje 212, bez obzira na kojoj je liniji. (prednji i bočni su ispravni)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN truck bus

Na gb. 330 već duže vrijeme prednji displej čitav, mogao bi biti prvi City 09 sa LED displejom.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

garfield

#622
I onda je baš taj 330 bio s tim krepanim prednjim displejem (skoro kompletan zelen) u četvrtak 27.1. na liniji 232; dolje na šajbi tabla, ali kakva: 232 Dubrava, preko donjeg odredišta prelijepljena bijela ZET traka te zalijepljena okomito na dva mjesta smeđa ljepljiva traka. Ne bi to bio problem da na toj liniji nisu dva odredišta: jedan vozni red vozi do Čreta, a drugi skraćeno do Policijske akademije. I onda kad se gleda bus od naprijed ne zna se kamo ide!
I baš sam takav slučaj tad imao, čekam u Dubravi na terminalu da dođe na polazno stajalište, kad je došao i kad sam ga vidio tako od naprijed nisam znao kuda ide nego sam išao pitati vozača, naime taman je po voznom redu išao prvo skraćeni polazak pa pet minuta kasnije taj do Čreta te su obje opcije pasale, a nije mi bilo svejedno koje mu je odredište jer sam presjedao dalje na 227. (na kraju 232/2 sa skraćenim polascima nije bilo što ni nije neobično)
Da bočni i stražnji displej rade skužio sam tek pri izlasku iz njega.

tramvajac 92

Sreća da sam ga fotnuo i sam se čudio tome. ;D

smogovci.bbb2

Sad će na posudbu u APP da mu to srede good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Mercedes bus


tramvajac 92

Trebalo bi se sustavno pozabaviti displayima...

Mercedes bus

Liniji 115 do Ljublanice na displeju piše: ŠPANSKO
                                                                       Ljublanica

STIB

Ljublanica ili ipak LjublJanica?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Mercedes bus

#629
Sori, krivo sam napisao, Ljubljanica je  ;D