Transturist - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 07, 2007, 11:41:10

transturist

Ta linija ima registrovan ulaz u stanicu u Zavidovicima ali kad nema putnika za izlaz onda u povratku iz Splita ne ulaze u stanicu.

ahmoo

Citat: transturist  u Ožujak 20, 2009, 21:46:24
Ta linija ima registrovan ulaz u stanicu u Zavidovicima ali kad nema putnika za izlaz onda u povratku iz Splita ne ulaze u stanicu.
To prvi put sada cujem...Jedno vrijeme ko je putovao iz Splita za Zavidovice morao je izaci u Zepcu i cekati bus od Zenicatransa da se prebaci do Zavidovica
:D :) :D ;)

St!pe

#47
Nisam u toku pa pitam ...Jesuli kooperanti s Croatiom liniji Pula - Tuzla?
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

mate

aha tocno tako...oni su u kooperaciji...te je tim i omoguceno putnicima za Tuzlu kupovanje karata u CB-ovoj poslovnici na AK (peron 6) u Sl.Brodu...

Karabaja

PULA-TUZLA i ZAGREB-TUZLA:Croatia Bus,Autotrans,Trans Turist,Pepex i Salinea

mb0404

Jedno pitanje,mozda je glupo ali eto zivo me interesuje,zasto su u odredjeni Manova retrovizori crni a u drugih bjeli,jel se to u radionici farbalo ili su tako dosli :)

transturist

Tako su dosli iz fabrike. Svi koji su kupljeni u posljednje dvije godine imaju crne retrovizore.

ist

Jučer je Transturistov neoplan bio parkiran na splitskom kolodvoru s odvaljenim prednjim branikom i napuklom "šajbom"

mb0404

Juce Isuzu prozuja kraj mene i ode za Zenicu :D...Kakvi su u njih motori,ovaj mi je juce najbolji sto sam vidio,vidjo sam jos od par prevoznika nisu ni za sta nit vuce nit ista ovaj juce proleti ko golf r32 :)

transturist

Jedna lijepa vijest. Od prije nekoliko dana vozni park je uljepsao Neoplan Starliner II. Uskoro fotografije.

mate

Citat: transturist  u Srpanj 04, 2009, 20:19:17
Jedna lijepa vijest. Od prije nekoliko dana vozni park je uljepsao Neoplan Starliner II. Uskoro fotografije.

Svaka cast na prinovi, zelim mu puno kilometara i da nema nikakvih problema na svojim putovanjima ;)

mb0404

Da to nije onaj sto je Elvis spomenu da je bio na carini

mate

Citat: mb0404  u Srpanj 04, 2009, 21:14:11
Da to nije onaj sto je Elvis spomenu da je bio na carini

vjerojatno je...nadamo se da ce kolega transturist potvrdit da je to taj Starliner ;)

mate

po ovoj slici se da zakljuciti da je Transturist bio zaduzen za prijevoz BiH sportasa na MI u Pescaru...



slikano na MAN Lions Coach 070-J-703

elvis

Eh ovako,Starliner II je trenutno na Sejarijevom parkingu u Blazuju,koliko sam uspio primjetiti jedina vanjska razlika od CTS-ovog je ta sto ovaj ima ratkape a ne alu-felge,sutra cu ga pokusati uslikati,uglavnom prelijepo vozilo za koje i ja zelim uputiti iskrene cestitke  :)