Transturist - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 07, 2007, 11:41:10

lav

Citat: sandra  u Srpanj 27, 2008, 23:47:11
Da li ima neka linije iz Tuzle za Bec.ponedeljkom ili utorkom...??? ??? ???


hitan odgovor,molim...:D
unaprijed zahvalna :D:D ;)

http://www.transturist.ba/pdf/Tuzla-Wien.pdf

sandra

hvala..
i jos jedno pitanje ??? :D
ne pisu dani,ali pise "stalni polasci" to znaci svakim danom ili ... :D

busfan

Pise cetvrtkom i nedeljom iz zadnji dan praznika iz Tuzle, ali bi ipak bilo bolje da ih nazoves ;)

transturist

Cetvrtak i Nedjelja su redovni polasci. Za polaske oko praznika treba kontaktirati prodaju karata.

maky

Jedan njihov zeleni Transliner je upravo imao manji sudar na raskrižju u Splitu sa jednim autom talijanskih registracija. Bit će sve u redu, samo je uzrokovao malu gužvu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

ist

Umjetnost je ne sudariti se s Talijanima

ahmoo

Danas na autobuskoj stanici u Zavidovicima jedan njihov NEOPLAN ostao u kvaru...Nisam ga uspio slikat, bio sam u prolazu, a par kilometara kasnije njihov kombi - sluzba odrzavanja na putu ka Zavidovicima....Mozda neko zna nes vise o kvaru?
:D :) :D ;)

transturist

Informacija je tacna, jeste bio na stanici u Zavidovicima u kvaru na liniji Tuzla-Split. Neki je sitan kvar bio i nakon intervencije službe održavanja nastavio je putovanje.

ahmoo

Hvala  :) Mislim da je kasnio otprilike 3-4 sata :D Al vazno je da je nastavio
:D :) :D ;)

Mercedes

Da li je tačno da je transturist prodan nekom svabii????

elvis

vecinski vlasnik je Fahim Sejari,porijeklom Sirijac,a radi i zivi u Njemackoj ;)

Neo

Zenica bus i Autoprevoz Mostar je takodjer u njegovom vlasnistvu.
je zakon

elvis

Neo Autoprevoz-BUS je u njegovom vlasnistvu :D...i Centrotrans bus,i Eurotrans Vogošća...

Neo

ma znam da je neki autoprevoz iz Mostara ali nisam bio siguran koji, ali meni se cini da nije njegov Centrotrans cak da nema ni dionica u njemu...
je zakon

elvis

ja sam cuo da jeste,a i sejarijev servis za MAN,Neoplan,Isuzu je u bazi CTS-busa