Punjenje linija

Autor Boki651, Studeni 21, 2007, 15:22:26

ikar

Citat: MAKI  u Siječanj 17, 2010, 15:33:48
Nije 593 bija na 2 ci nego 709

709 je zamjenio 412. Ja sam taman došo sa linije kad sam ovo gore napisao. 593 je jedini ostao na liniji!


Citat: MAKI  u Siječanj 17, 2010, 15:38:57
A čudo da ne kasne(ovi sa 2 ke) a još mokre ceste

Normalno da se ne kasni kad je vozačima na raspolaganju isto onoliko vremena koliko im je dato u špicama radnim danom  ;)

Shole

Citat: MAKI  u Siječanj 17, 2010, 15:38:57
A čudo da ne kasne(ovi sa 2 ke) a još mokre ceste

Pa šta da je mokra cesta, po toj logici onda po kiši se nebi stizao vozni red.

MAKI

Nije. jer 709 je bija u prometu i 412 skupa vidio ssam i vozio se sa 412 U 11:33. ako mislis za poslijepodne onda oK
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

ikar

Citat: MAKI  u Siječanj 17, 2010, 16:12:15
Nije. jer 709 je bija u prometu i 412 skupa vidio ssam i vozio se sa 412 U 11:33. ako mislis za poslijepodne onda oK

U 12.00 su na liniji bili autobusi koje sam naveo! Poslije se nije ništa mjenjalo, osim što će možda za 3. smjenu se vratit busevi koji su trebali biti!

Berlingo

Veceras se na dvojci nije nista mjenjalo. Ono sta je dosta bitno je da je vidjen 593. 660 je preletio po Zametu s displejem Garaza u 22.15. To je sve sta sam vidio.

conecto

Citat: Shole  u Siječanj 17, 2010, 15:32:18
Sad su se pripremili da ih ne iznenadi jer očito ima problema kad su novi citari na snijegu pa su poslali ove kante, i sad vam opet nevalja.  A da su na dvojki 707, 724, 705 i 670 i da je u 8 počeo snijeg onda bi kenjali kako su trolejevci nesposobni.

Činjenica je da noćas i rano jutro nije bilo ničega, a da je kasnije počelo malo padat i bila je prognoza da je moguć snijeg.  Ljudi se pripremili koliko je to moguće i svaka čast.

Slažem se kolega, i meni se čini da se u novije vrijeme ovdje toliko pljuje po Troleju tako da to prelazi granice kritike i prerasta u sr..a. Očito ta nova organizacija linija nije baš najbolje ispala, ali sad se počelo pljuvat baš po svemu što Trolej napravi. Kao da ga nije uopće ni bilo prije te reorganizacije, kao da je nastao baš tog dana i nitko tamo nema pojma o ničemu.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

421

Svaka sličnost  sa ZETom postaje NAMJERNA?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Bari

Danas na liniji 10 GB 611 i 500. Parking na Delti s malo autobusa.
KREPAT MA NE MOLAT !

ikar


Berlingo

#1164
Citat: conecto  u Siječanj 18, 2010, 09:34:45
Citat: Shole  u Siječanj 17, 2010, 15:32:18
Sad su se pripremili da ih ne iznenadi jer očito ima problema kad su novi citari na snijegu pa su poslali ove kante, i sad vam opet nevalja.  A da su na dvojki 707, 724, 705 i 670 i da je u 8 počeo snijeg onda bi kenjali kako su trolejevci nesposobni.

Činjenica je da noćas i rano jutro nije bilo ničega, a da je kasnije počelo malo padat i bila je prognoza da je moguć snijeg.  Ljudi se pripremili koliko je to moguće i svaka čast.

Slažem se kolega, i meni se čini da se u novije vrijeme ovdje toliko pljuje po Troleju tako da to prelazi granice kritike i prerasta u sr..a. Očito ta nova organizacija linija nije baš najbolje ispala, ali sad se počelo pljuvat baš po svemu što Trolej napravi. Kao da ga nije uopće ni bilo prije te reorganizacije, kao da je nastao baš tog dana i nitko tamo nema pojma o ničemu.
Ja predobro poznam svoj Zamet i znam kako se godinama Autotrolej odnosi prema njemu. Ostali smo bez svih svojih linija sta smo imali (da, dobio je Z. Zamet prigradsku pa cak i nedjeljom i zahvaljujem Autotroleju  ;D). Nikad nisam na ovom forumu  blatio vozace, ali s Trolejom nikad vise u grad! U ovome zivotu ne.

Shole

Ovako, da nešto rasčistimo !  Svako ima pravo ovdje reć ono šta misliš u granicama pristojnosti.  Nisi ih prešao, to stoji, ali brate mili pa udavi već sve živo sa tim Zametom.  Šta je to tako strašno Zamet IZGUBIO ?  Imali su dvojku i 3A.  Sad je ostala pojačana dvojka.  3A kao takva ionako postoji samo 2 godine, kao zamjena za 18A koja nije nikad kupila putnike po Zametu (eventulano za dole ako je imao iskrcaj).  Da je gori standard to stoji, pošto sad dolazi popunjen bus sa Srdoča, ali nije sve ni tako crno ko što ti tu govoriš.  I nonstop ponavljaš nikad više trolejom bla bla bla..... a kad si uopće išao zadnji put?

Ponavljaš vozni red od 2A iz '86 kad je vozila Piramida-RIO ali zaboravljaš da je tamo radilo nekoliko tisuća žena, a sad ih radi možda 200 a puno ih ima auto a onda ga nijedna nije vozila. 3A je promašaj i toga su svjesni i u Troleju i vjerovatno će se nać neki model da se barem djelomično ublaži situacija.  I nemoj sad povuć svoj poznati potez - ja  idem ća sa ovog foruma jer nemam više šta reć, Ćiro je sve sje....   Slobodno ti piši i dalje, ali malo razmisli da li je taj tvoj Zamet baš toliko puno izgubio ko što ti govoriš, i da li je možda još neki dio grada izgubio a ti ga nisi ni spomenuo.

Berlingo

Ma kolega moj stani ujutro negdje na Zamet pa cekaj tu bjednu liniju. Mozda ces promjeniti misljenje. I gdje je nestala ona linija koja je postojala od kad znam za sebe? Gdje je 2A? Ma nema problema, necu vise nikad spomenuti Zamet jer ne postoji vise nigdje. Izbrisan je za sva vremena. Dalje pisite vi!

Shole

Evo znao sam.  Dvojka je zasad takva kakva je, ali vidiš da se nonstop nešto korigira i da su satlno svi na terenu i snimaju situaciju.   Najlakše ovdje nama drobit svašta ali činjenica je da novu liniju treba isprobat na licu mjesta kako funkcionira, a ne na kompjuteru.  Pošto je prije Jelačićev Trg - Srdoči bilo X minuta i Trsat - Fiumara Y minuta, sad se otvorila linija Trsat - Srdoči sa vremenom X+Y minuta, ali očito to ne funkcionira samo tako i sad se to ispravlja.  Vjeruj mi bit će bolje.  Drugi dan su već dodana dvoja BIS kola, nakon 5 dana se mjenjao vozni red.  Znači nemožeš reć da nikog nije briga za Zamet, za ljude tj. putnike

Mirta

Unaprijed se se ispričavam ako sam OT jer nisam vaše struke.
Ova se tema, mislim, tiče i vas vozača i nas putnika. Živim u brdskom dijelu Zagreba, na granici općine Centar i Črnomerec. Nemamo baš nikakvu autobusnu vezu i bojim se da je ne  ćemo ni imati dok nam se ne doseli netko «značajan». MO je tu nemoćan («nemoćan»!?). Boli me ono što zagorčava život građanima u mojem kvartu jer sam s tim upoznata. Štima li sve u ostalim dijelovima grada, ne mogu znati jer ondje ne živim.
Pratim vaš rad (kao nestručnjakinja) i divim se vašem entuzijazmu.
Nikad ne reci:"Nikad!".

shef

I jutros monotrali na desetki, znači Lessie se vraća kući. Jutros je u 5:35 neki palentar, ali nisam zbog mraka vidio koji. Jel to možda fali solo u progradu, jer je i 584 bio na Delti.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic