Odlazak ZET-ovih autobusa u druge gradove (prodaja, poklanjanje)

Autor Tomek, Travanj 17, 2009, 20:36:47

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN19464

Sad bi mogao split posudit zagrebu autobuse, da vrate uslugu.

smogovci.bbb2

Niš od toga, Puljak nije u kampanji za HR predsjednika ko pokojnik kad je ZET pomogao Prometu kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Portos

Citat: ManNLNG  u Kolovoz 18, 2018, 12:07:34Evo mog najdražeg Autobusa,nažalost nepokretan u Gračacu!

Autor fotki: Portos

Jučer sam prolazio kroz Gračac, u dvorištu pokraj stadiona stajao je ovaj bus. Kako nisam bio sam, niti sa svojim autom, nisam stao da ga ponovno fotkam.
Kada sam se oko 19h vraćao istim putem, od autobusa je ostao samo stražnji dio, 3/4 autobusa je izrezano a izrezani dijelovi odvezeni.
Sudbina je htjela da ga ne fotkam posljednji put dok je još bio u jednom komadu, a danas će vjerojatno izrezati i preostali dio autobusa.
Šteta.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

zag

Citat: Portos  u Srpanj 12, 2023, 09:08:35Jučer sam prolazio kroz Gračac, u dvorištu pokraj stadiona stajao je ovaj bus. Kako nisam bio sam, niti sa svojim autom, nisam stao da ga ponovno fotkam.
Kada sam se oko 19h vraćao istim putem, od autobusa je ostao samo stražnji dio, 3/4 autobusa je izrezano a izrezani dijelovi odvezeni.
Sudbina je htjela da ga ne fotkam posljednji put dok je još bio u jednom komadu, a danas će vjerojatno izrezati i preostali dio autobusa.
Šteta.
Meni su rekli da je bus već izrezan. kava

Portos

Citat: zag  u Srpanj 12, 2023, 09:59:37Meni su rekli da je bus već izrezan. kava
I ja sam mislio da je izrezan. Ipak je poklonjen prije punih 13 godina. Ispočetka je stajao u jednom drugom dvorištu, sjevernije od stadiona, ali od tamo je maknut i više ga nisam viđao. Zato me je jučer iznenadio. Da su ga izrezali još u Zagrebu, barem bi ZET dobio novce od Ciosa, ovako ga uopće nisu koristili, a sada su morali platiti i rezanje i odvoz na reciklažu.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

kocka151

Citat: jakov5  u Kolovoz 11, 2022, 20:07:54Šalje kolega @dujmer
666 još živ u Drniškoj čistoći
Još uvijek stoji na istom mjestu. Nažalost nisam uspio fotkat