Star Trans, Zagreb ex Ninotours, Zagreb/Nino, Zagreb [ZG]

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:08:51

Tomek

Ninova garaža jučer oko 17.00 prazna, samo BB Horvatov O303 koji već dugo ondje stoji





navi


brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

Konj

Hvala lijepa na informaciji!Da,bus je na turi,inače kreću iz Dubrovnika a završe u Istri ili obrnuto.Ovaj bus je već dvije godine
u najmu za jednu austrijsku agenciju,a sada vozi španjolce.
8) 8)

lav

Jedna grupa iz Doboja napisala je pjesmu o ovome prevozniku tj,svom sponzoru
..............Nino Turs ima dobar bus od Usore do Minhena zna za njega svaka žena..........................

Konj

Poštovani gospodine LAV,da li vi tražite Nino turs iz Usore jer ako je tako mislim da ste
na krivoj stranici jer je ovo stranica Ninotours-a koji je iz Hrvatske tj. Zagreba.
8) 8)

lav

Citat: Konj  u Srpanj 29, 2008, 22:24:32
Poštovani gospodine LAV,da li vi tražite Nino turs iz Usore jer ako je tako mislim da ste
na krivoj stranici jer je ovo stranica Ninotours-a koji je iz Hrvatske tj. Zagreba.
8) 8)

Poštovani gospodine KONJ  mislim da Nina Tours ima registrovanu firmu i u Hrvackoj i u BiH (Usora) kao npr Jelinak Žepče i Jelinak Zagreb isti gazda samo ima firme u dvije države >:(

busfan

Citat: lav  u Srpanj 30, 2008, 00:46:20
Citat: Konj  u Srpanj 29, 2008, 22:24:32
Poštovani gospodine LAV,da li vi tražite Nino turs iz Usore jer ako je tako mislim da ste
na krivoj stranici jer je ovo stranica Ninotours-a koji je iz Hrvatske tj. Zagreba.
8) 8)

Poštovani gospodine KONJ  mislim da Nina Tours ima registrovanu firmu i u Hrvackoj i u BiH (Usora) kao npr Jelinak Žepče i Jelinak Zagreb isti gazda samo ima firme u dvije države >:(

Lave mozda je to pjesma za Usora Tours oni voze Usora-München, a cini mi se da se gazda zove Nino. A mozda je to isti gazda za ove dvije firme ???

neoplan fahrer

Da riješimo problem.. Prijevoznik čija i je ovo stranica zove se Neven Martinić i ima tvrtku registriranu u Zagrebu i zove se Ninotours.. Prijevoznik iz BiH koji ima tvrku zove se Nikola Zovko a naziv tvrtke je Usora turs.. Jedino zajedničko tim autoprijevoznicima je nadimak "Nino." Znaći tvrtke nisu povezane ni u kom smislu..
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

Konj

Nadam se poštovani gospodine LAV da ste zadovoljni ispravnim navodima.Što je da je to nisu iste osobe,niti iste firme.
Evo ima i svjedoka koji tvrde i znaju isto kao i ja.
8) 8)

neoplan fahrer

Danas sam gledao po netu tak nes bzvz. i naletim na ovo..
http://www.omnibuss.se/forum/index.php?topic=6700.0

slika je stara ali dobro izgleda..
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

mate

MB Travego dobio natpise "Nino tours" na boku... ;)

erobuss


mate

MB Travego kod AK Slavonski Brod...jos ima ZD tablice od bivseg vlasnika....;)


navi