Star Trans, Zagreb ex Ninotours, Zagreb/Nino, Zagreb [ZG]

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:08:51

lussin


MAN464

Nije ova u TRCZ-u je iz Splita setra, znam vlasnika ali nebih navodio iz poštovanja. Svima je ova ali i prošla godina bila teška tako da mislim ni da nebi trebali gledati čiji su busevi po lizing kućama po prodaji, nisu to naša posla.  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

sniff


MAN464

AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Tomek

Citat: MAN464  u Listopad 01, 2021, 10:06:39
Nije ova u TRCZ-u je iz Splita setra, znam vlasnika ali nebih navodio iz poštovanja. Svima je ova ali i prošla godina bila teška tako da mislim ni da nebi trebali gledati čiji su busevi po lizing kućama po prodaji, nisu to naša posla.  :)

Upravo zato što se dogodila korona nije sramota da je nekom uzet autobus ili ga je na kraju prepustio leasing kući jer posla nije bilo.
Kupit će drugi kad posao krene i to je to, tako bi svatko normalan trebao gledati. I ti autobusi na leasing su realno od banke vlasništvo, u takvom vremenu živimo.

gorgoroth

Jučer


gorgoroth


lussin


Doki21


Tomek


gorgoroth


Tomek


gorgoroth


AudiA842


akzg22

ZG 0511-N, slikan na odmorištu Zir.