Herc tours – fotografije

Autor FDT, Veljača 14, 2008, 00:06:33

mate

Danas u Sl.Brodu ovaj Neoplan koji me je iznenadio jer je imao Panturistovu tablu linije Osijek - Zagreb, a tu su bili i Panturistovi vozaci... ???



arsenal

#31
Jedan Obradors jutros u Tivtu.


CroHerc

#32
315-ka u Herceg etno selu , blizu  Međugorja  :)


Tomek


Eurobus av120

Isuzu je ex. Presečki bus ;)

5AR

Citat: Eurobus av120  u Srpanj 20, 2009, 22:51:05
Isuzu je ex. Presečki bus ;)
Možda nekad davno ali u međuvremenu između ostalog i ovo:


EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

busfan

Ima li putnika na toj liniji?

EuroTrakker

Pošto je Petrinja polazna stanica ne mogu s sigurnošću reći jel ima ili nema. Sumnjam da bi imao 2 polaska tjedno da mu se ne isplati
Pozdrav iz 53nje

dado1979

Ne znam zasto Luburic nema svoje strane,posto mu je hercigonja tast po potrebi koristi njegove buseve,a kolko ima putnika govori to da DAF ima 60 mjesta i da taj tjedan kad je vozio nije bilo mjesta u busu,inace luburic vozi sa onim srebernim neoplanom,sad je nanovo oslikan ili ti ga obljepljen bit ce i slike uskoro.

trucker

Citat:Odg: Herc tours & Auto-herc
« Odgovor #67 : Svibanj 15, 2009, 22:25:44 »   Citat:

Drögmöller  nedavno u Mostaru . Sad ima naptijed natpis od Herca , i neke bočne linije preko čitavog autobusa .
Ovako izgleda sada:          ( bio je u vožnji pa sam ga jedva uhvatio iz auta , ali vidi se novi imidž )



evo ga kompletna! ;)


5AR


Tomek

#42
Prije par tjedana smo 5ar i ja posjetili garažu Herc toursa.. Kao i uvijek tamo smo odlično primljini, pa evo i par slika:

Setra S215H ex Atlas Dubrovnik iz 1978.



Eurobus AV 120 ex Autoturist na temeljitom sređivanju, kupio ga je jedan privatnik iz Dalmacije





Neoplan Transliner N316SHD kojeg je Herc tours prodao te ga uređuje prije isporuke





Bišćanova Setra S215HD na redovitom održavanju



TAM 260 A 119 TK jednog slovenskog prijevoznika na sređivanju



Luburićev Cityliner na servisu



Ova Dubrava D1420 je ex Antonio tours Šibenik, sad je opet kod Herca



Skylineri



Vozni park odmara





Jedan King Long je postao službeni autobus hokejaškog kluba Medvešćak



I evo još malo slika voznog parka












neoplan fahrer

#43
Da, autobus je od Herca, ali je u najmu kod "kardan-spoj".
Inaće vlasnik te firme ili obrta neznam tocno bavi se slaganjem, spera, diferencijala a i kardana kao sto i sam naziv govori..
Inaće za one koji neznaju, makar sumnjam da ima takvih, radi se o ex. Francuzević, (mislim na bus), onom istom koji je bio razbijen..
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

doBUS

Kako je Herc zadovoljan King Longovima ???