Travel by bus, Zaprešić ex AM Turist, Zaprešić [ZG]

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:44:46

LuckyLooser

Jedan primjerak iz zaista impresivnog voznog parka:



manoplan

Citat: bmax  u Travanj 23, 2008, 17:27:14
Jesu setre nove ili polovne?Linija je nova.

Danas sam vidio jednu u Ljubljanskoj aveniji.Čini mi se da je polovna jer ima mali plavi natpis ...Vacations...odostraga.Na vratima je dobila natpis AM Turist.Nažalost pobjegla mi je što se slike tiče... >:(

Eurobus av120

ne, to je novi autobus, prije tjedan dana su obje bile bez ikakvih natpisa, osim što je na vratima svakog busa pisalo"AM Turist"... očito će biti u najmu te neke agencije pa je zato gore taj natpis...

Tomek

Viđene obje nove S415HD malo prije u Podsusedu, definitivno je to redizajnirana izvedba i izgledaju ful novo. Sada su registrirane. Naprijed su dobile naljepnice AM Turist..Ja isto mislim da je novi potpuno.

adf

Nova Setra ima natpise insight vacations, a vidjen i Travego s istim natpisom. Oba vidjena ispred Sheratona, a na vratima pise AM Turist. Evo i fotka, nije nes ispala

Eurobus av120

u poplavi kod Podsuseda neki dan "stradao" je i terenac Mercedes ML AM Turista, ovdje je slikan u vodi, kasnije sam ga vidio kako ga odvozi vučna služba...


Tomek

Danas teta Setra vozi turiste prema aerodromu


mansg313

#22
Evo njihovog travega na AKZG





Tomek

#23
Noćas u Opatiji ljepotica iz Zaprešića  ;D S415HD od AM turista


Tomek

Danas sam bio do garaže AM Turista u Zaprešiću.. To je vjerojatno od malih privatnika tvrtka s najboljim voznim parkom u Hrvatskoj..
Imaju 4 Mercedesa Travega(model prije redizajna) i 4 Setre S415HD koje su 2008. godište, redizajnirane.. Strava.
Na slici se vide 4 Setre i 3 Travega, jedan je bio sparkiran u garaži


travego 580

jedan njihov Mercedes Travego jučer u Dubrovniku

arsenal

#26
Jedna lijepa zagrebacka Setra serije 400 danas u Kotoru


arsenal

MB travego (ZG 9650 DI) jutros u Kotoru.








manoplan

#28
Kod AM turista ( zasad) ništa novo, osim novih registracija

Nekad ZG-5901-DO -- danas ZG-2041-EA
Travego također sa novim registracijama ZG-3440-EC ( prije su bile ZG-9755-DD )




Tomek

Ljepotica na Kaptolu -- inače AM polako prodaje svoje Travege, jedan je završio kod Mandia, drugi MiM Tours, a mislim da je još jedan prodan