Deutsche Touring

Autor erobuss, Ožujak 16, 2008, 18:30:13

Matej

#240
Ne bih smio, linija mora krenuti iz Njemačke ili završiti u Njemačkoj,ali sve je moguće kod njih  :D

Frik85

#241
Sve to je siva zona.
A Zelenika nije jedini koji se pliva  u toj sivi zoni.
2018 kad je CB  vozil liniju za Arrivo došli so u München sa GBT busem( CB bus ostal u kvaru) i Zoll je obavil kontrolo. Dozvola( Zagreb-Ljubljana-München je bila dozvola od Arrive Štajerska) da,skratim priču po Zollu sve ok

Marek

Črnja je vozio BlaBlaBus linije Munchen-Pariz ako se ne varam. Tu nije bilo nikakvih prepreka? Ima li ikakve veze što su polazište i odredište bili u EU i autobus iz firme registirane u EU?

lussin

Autobus iz EU može voziti bilo gdje unutar EU, no u ovom slučaju mislim da ipak mora biti ili naš ili BH autobus

Frik85

#244
Vozil je Knežević  Mostar-München  za flix isto je vozil  Centrotrans Ljubljana Dortmund( bosanske rege) a Albus München je xputa vozil München(Eu) Zürich( non EU) sa Salzburg i Beč regama.

Frik85

A u ovem slučaju je Deutsche Touring dal bus u najam Globtouru isto kak I daje globtour u najam Touringu i Croatiji vozače.

mate

U Globtoura je sve moguće - pa tako da i dolaze na kolodvor u HR na liniji Dortmund - Neum i kupe putnike za BiH bez ikakve valjane dozvole na relaciji HR-BiH kava
Tako da...ništa me ne čudi...jedino mi žao vozača što se pogube u XYZ kombinacijama by. Globtour

belmoo02

Evo opet primjer za diskusiju haha


mate

Rano jutros na Antwerpen - Županja

mate


mate

Antwerpen - Županja

Frik85

#251
Na relaciji Jäger( Touring Turist  and Travel) i Zelenika ( Touring) došlo  je do tenzija.
Tako,da slučajno nebi koga iznenadilo ako ovi busi dobe RH i BiH registerske

bonaparte12

Touring gmbh i Touring tours  and travel su dvije različite firme, može se samo promijeniti parking i smještaj vozača u Frankfurtu
POLAKO I SIGURNO

mate

Jučer na Županja - Antwerpen

mate

Županja - Antwerpen