Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

5AR

Citat: Shole  u Ožujak 05, 2011, 11:02:27
Zar ima potrebe za troosovinkom na Korčuli ?  Ili misle sa UL-kom vozit Zagreb.  Oće Classici u suprotnom smjeru ?
Po mojim saznanjima UL-ka će biti u lokalu, (a nije baš za duge staze jer je krcata sjedalima koja su najbolja za djecu) a za suprotni smjer nisam 100% siguran jer u zadnje vrijeme ih je dosta došlo u Istru.

Tomek

Ovo se ne sjećam da smo imali

Dubrava gbr 960

lukas auto

Da, ovo se dogodilo na jednoj školskoj liniji negdje u 5. mjesecu 2010. Ali autobus nije bio oštećen.

miky

Citat: 5AR  u Ožujak 06, 2011, 12:04:06
Citat: Shole  u Ožujak 05, 2011, 11:02:27
Zar ima potrebe za troosovinkom na Korčuli ?  Ili misle sa UL-kom vozit Zagreb.  Oće Classici u suprotnom smjeru ?
Po mojim saznanjima UL-ka će biti u lokalu, (a nije baš za duge staze jer je krcata sjedalima koja su najbolja za djecu) a za suprotni smjer nisam 100% siguran jer u zadnje vrijeme ih je dosta došlo u Istru.

Krenuo Man popodne za Split, sutra ujutro prvim trajektom dolazi TROOSOVINKA...

ikar


Tomek

Da, večeras stigao u Zagreb i naravno, iznad drugih vrata mu nisu onaj mali dio u crno obojali nego je bijelo pa to ružno izgleda.

Mirta

Po preporuci jednog moderatora ovo ću staviti ovdje.
Ovdje se, na ovom mjestu 1961. god. dogodila velika tragedija. Na izlasku iz ovog zavoja (njemu lijevog) zakačio je desnim kotačima rub i propao u provaliju. Bilo je puno mrtvih. Oni koji su pohitali u pomoć tada su imali samo 10-15 god. Ni danas ne vole pričati o tome. Dosta da je bilo komada odječe. Drugo je još više jezivo. Mislim da je bilo 13 mrtvih. Linija je bila Novi Vinodolski- Ledenice- Bater- Breze. Vozač je pobjegao, ali je ustanovljeno da je bio pod utjecajem alkohola. Znači nije se mogao sakriti.



Odbojnika tada nije bilo. Bili su kameni stupići visoki 20-ak cm. I dan danas tamo stoje kao jedna ružna uspomena na tu tragediju.

Nikad ne reci:"Nikad!".

5AR

1326 je sada na Braču.

ikar

Znači li to da je 1035 baziran opet u matičnoj garaži?

5AR

Pred par dana, je po Rijeci vozio 1055, pa kasnije 1035 a na karnevalu je bio i 1047. Čuo sam da još od Jeseni vozači PJ Rijeke voze ispomoć na Braču, možda se tako mijenjaju pa usput dovoze autobuse u Rijeku i budu tu par dana.

ikar

Citat: 5AR  u Ožujak 13, 2011, 23:30:15
Čuo sam da još od Jeseni vozači PJ Rijeke voze ispomoć na Braču, možda se tako mijenjaju pa usput dovoze autobuse u Rijeku i budu tu par dana.

Dva vozača su na Braču po dva tjedna! Nije mi jasno kako onda ljeti PJ Brač sve pokrije kada ima duplo više linija i linija za ZG...

troosovinac

#176
sezonci

zimi nema puno posla pa iz RIJEKE  šalju na BRAČ,a ljeti zaposle sezonce i stvar riješena
bela lađa

trebor_ttt

#177
zadnje vrijeme brač je kaznena bojna:)
1425, a 1306 u <3

5AR

Garaža na Korčuli već ima i zidove




gjuro

jedan od sanosa s315 stoji u novalji vec duze vrijeme na kolodvoru,sad je dobio GS-probne tablice