Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

mate

Sinoc u prilogu Sportske Televijzije, o putu HNK Rijeka na pripreme u Međugorje, u par kadrova se nasao i bus s kojim su otisli - Neoplan Cityliner, Gbr.1386

Bari

#241
I najbolji nekad zakažu. Prošlog ljeta usred Monte Carla  :)


KREPAT MA NE MOLAT !

leic96

Danas u 7.35 ujutro idem na AK Crikenica, kad tamo vidim hrpicu ljudi, policiju i gbr.1297 - Setra S 319 UL. Prema riječima očevidaca imala je udes sa nekim autom kada je kretala za Rijeku. Stradao je zadnji branik i zadnji lijevi far. Nadam se da će ju brzo popravit i da se uskoro vraća na cestu!

gjuro

gbr.1006 vec nekoliko dana na liniji pag-zagreb-pag

5AR


Shole

#245
Shit happens all the time.

1390 zapeo negdje na putu do Zagreba



Al dečki su vrijedni i odma rješavaju stvar.  Brzo će na cestu




Da ne ispadne da pojedine firme favoriziramo, dok neke druge tipa AP Imotski, kudimo kad god je prilika.  Svi griješimo, ali definitivno neki više, a neki manje. I neki odma rješe stvar, a neki bi sad tako valda do sljedećeg tehničkog

riverman


MSX

Citat: leic96  u Ožujak 01, 2012, 21:20:17
Danas u 7.35 ujutro idem na AK Crikenica, kad tamo vidim hrpicu ljudi, policiju i gbr.1297 - Setra S 319 UL. Prema riječima očevidaca imala je udes sa nekim autom kada je kretala za Rijeku. Stradao je zadnji branik i zadnji lijevi far. Nadam se da će ju brzo popravit i da se uskoro vraća na cestu!
Vozila je danas (14.3.) na liniji 06:00 Novi Vinodolski - Rijeka. Bez oštećenja. :)

Marek

1275 vozio NK "Krk" na gostovanje u Vrbovec.
Umjesto Setre 417GT-HD ,danas je Hajdukovce u Zagreb vozio jedan od Citylinera 1216.

Bari

Prošlu subotu problemi sa 1250
KREPAT MA NE MOLAT !

5AR

Citat: Bari  u Ožujak 18, 2012, 13:02:07
Prošlu subotu problemi sa 1250
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/Bari_Rijeka/IMGP0761.jpg
Neke linije (npr. Trst - Dubrovnik) imaju puno vremena u Rijeci a ne smiju s perona pa brzi servis rade na Žabici.  ::|

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Bari

Kad sam ga zadnji put vidio prije nekih tjedan dana imao ih je
KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Imao ih je i prije 3 dana dok je vozio Baška-Zagreb.

Majstor

Samo mi sudite pošteno !