Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Tomek

Treba i to reći, u zamjenu za 1399 koji je kupljen u MAN Importeru je dan 1346 ex 1053. Jedna raga manje.

Shole

Al će se snjim usrećit neki privatnik. Taj se navrtio Njemačke i Pariza još u zlatna vremena sa dve ture tjedno, a bogami ni u Umagu ga nisu štedili.  Pitaj boga kolko to ima km, vjerovatno nije dugo od 3 milijona

ist

Jučer u Splitu na liniji Rijeka-Split-Rijeka gb. 1280. Moram priznati da inače ne pratim Autotrans, pa me prilično iznenadilo slanje takvog busa na tu liniju

ikar

99% da se radi o izmjeni vozila PJ Korčula. Bolje je bus poslat po liniji do Splita nego da se rade prazne vožnje...

ist

Ok, sorry, ne znam, samo sam vidio i bilo mi neobično

5AR

1280 je odselio sa Korčule a zamjena mu je 1109.

Tomek

Stari Sprinter 1059 danas vozio neke turiste u Zagreb, nažalost nisam fotkao, ali dugo ga već nisam vidio.

Tomek

Izgleda da kupnja Velebit turista negdje zapela, priča se da je samo stariji Neoplan Cityliner N116 završio u Autotransu.
N1116 viđen kako i dalje vozi svoju liniju uz ZGB-a za ZD. Vidjet ćemo.

Tomek

Nakon 996,1002,1003, 1310, 977 ode nam još jedan dugogodišnji autobus u Transturist Kladušan. MB O303RH midi gbr980!

shef

Javljeno mi je da jedna od 215HR skroz bijela (znači skinuti natpisi ATR) vozi supstituciju HŽ Rijeka - Moravice.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

nina6011990

Tu 215HR skroz bijelu prošlo tjedna vozili vozači autoprijevoza

5AR

Citat: nina6011990  u Lipanj 04, 2012, 17:36:47
Tu 215HR skroz bijelu prošlo tjedna vozili vozači autoprijevoza
Tako je, 1057, navodno je sad kod njih.
1158 je bez naljepnica u Ri garaži a u zamjenu na Krk je došao 1250.

leic96

Zna li netko hoće li sada u PJ Novi doć neka zamjena umjesto Scanie 1342 pošto je ona prodana Silvija turistu?

Shole

Neznam kako brojčano stoje s autobusima, ali s obzirom na to kakve linije voze još imaju i predobar vozni park

Shole

Stari MAN 1062 i jedna Setra 315 GT-HD umjesto prednjih ratkapa dobili srebrne krune na felgi.  Valjda su odustali od kupovanja zamjeniskih Neoplan ratkapi iz Turske. Da mi je znat di su pak iskopali ove obruče