Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Bocko

Na indexu.hr se nalaze slika praznih poslovnih prostora u Zagrebu pa tako i Autotransova.

Čini se da im je ova poslovnica zatvorena već duže vremena a samo su logo i par slika stavili na prozore, dosta ružno izgleda.

tramvajac 92

Da, nekad su osim slika bili i modeli (tj. igračke) autobusa i plakati u izlogu agencije. Sad su na galeriji autobusnog kolodvora.

bonaparte12

Ispravak.
Sad su na istom katu kao i čekaonica. Tj. kod Hrvatske Lutrije
POLAKO I SIGURNO

Dreamwalker

Dal je 1213 još u Gospiću ili promijenio garažu? Vidim da je na zadnjoj njegovoj slici ovdje u Splitu, a u ponedjeljak sam ga vidio na Krku kod Omišlja oko 16 sati. Bio sam za volanom pa nisam vidio liniju.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

lussin

1264 dobio nove naljepnice

lussin

1401- PJ Cres -> PJ Brač

lussin

#651
Danas iz Velog za Zagreb išli 1379 i 1301. 1301 u kojem sam ja bio je došao u Rijeku u 21:10. Uz to što smo iz ML krenuli u 17:22 (povijest se ponavlja) i ubitačan zastoj na Krku dobro je i prošlo. 1379 je na izlasku iz Malinske skrenuo desno nazad prema trajektu da bi došao na kraj kolone stoga mislim da njemu nema pomoći ;D . 1301 je iznutra sređen jako dobro, nema više onog smrada plastike, mislim da su nešto i oko siceva kemijali ali i dalje su neudobna. Jedino što mu motor proizvodi neke neugodne zvukove. I tek toliko da vidite koliko je linija Veli Lošinj-Zagreb napujena, u drugom autobusu sam dobio sjedalo 49 :)

P.S.  1301, trajekt Brač, 19:02-  548.233 km. Ali mislim da su obrnuli tahograf

lussin

Danas sam na Žabici vidio jedan MAN SUxxx tablica Ri-282 (ili 283)-VJ. Nema onu klasičnu shemu nego nešto kao 1394. Jel to možda 1483 ili?

shef

Je. Stacioniran je u Umagu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

#654
1429 je sad u PJ Brač kao i 1430 na Korčuli. Oba voze iz Dubrovnika za ZL Dubrovnik i obratno, na vratima imaju naljepnicu Dalmacija Bus .




lussin

Uveden je novi polazak na liniji Zagreb-Veli Lošinj u 18:00 iz Zagreba, dolazak u Veli Lošinj je u 23:30. Kao i linija od AP Slunja (sada Autotransova) ne staje u Rijeci i Malom Lošinju

XboX

Da li bus koji vozi na liniji od autotransa Sarajevo-Pula (linija preko Bihaca iz BiH izlazi u Velikoj Kladusi) prolazi kroz Crkvenicu i da li se zaustavlja u istom gradu?

Shole

Ne, ide autoputem iz Karlovca za Rijeku

5AR

Sa Korčule u Zagreb Setra 1251, a iz Rijeke umjesto nje Man Lion`s Coach L 1428. Plus prije spomenuti Crafteri, i 1429 i 1430.

shef

Vrlo je vjerojatno da će nešto iz Hrvatskog Leskovca u smjeru Škurinja, budući su u suprotnom smjeru otišli Sprinter 1059 i jedan od Dailya serije 120x (ne znam točno koji).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic