Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

sniff

Istina, da, ima smisla,  (al trebaš zapamtit i rege prijevoznika otprilike). U drugu grupu "ostale značajne linijske", u isti koš sa Darojkovićem, Molnarom, Mandijem i dr.

Kod sitnih ( moja ideja)

1) Zagrebačko područje sa Zagorjem i Međimurjem
2) Slavonija zajedno sa prigorjem i podravinom
3) BLK ( Banija-Lika-Kordun)
4) Istra, Kvarner, Gorski Kotar
5) Dalmacija

Jedine nedoumice mogu nastati oko mjesta otkud dolaze firme. Na primjer mi pada M-tours, Pogančec. No, nije velika nedoumica, ili je pod Zagrebom ili pod Slavonijom.

U svakom slučaju, bit će zanimljivo kako ( ako ) će drugačije izgledati forum, al i nauči se ponešto.



Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


Avtomontaža

Citat: Mark926  u Kolovoz 22, 2017, 23:09:16
Što se tiče podjela na forumu Autotrans i Panturist možete spojiti u Arriva Hrvatska kao što su npr. spojeni Alpetour i Arriva Slovenija. :D
Isto to bi trebalo napraviti i za prijevoznike koje voze za Flixbus i spojiti u Flixbus Hrvatska.

Shole


sniff

Malo OFF, al danas sam načuo od mladog konduktera u ATP-ovom DA-850-DB da je plaća vozačima u Hr koji voze za Flixbus oko 2 soma eura, a priča se i po Šibeniku kako je neki veliki njemački prijevoznik kupio Autotrans

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


podgora

Citat: sniff  u Kolovoz 29, 2017, 22:00:27
Malo OFF, al danas sam načuo od mladog konduktera u ATP-ovom DA-850-DB da je plaća vozačima u Hr koji voze za Flixbus oko 2 soma eura, a priča se i po Šibeniku kako je neki veliki njemački prijevoznik kupio Autotrans

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk
Pa Arriva je njemačka firma Kolumbo

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

sniff

#860
@Podgora - Hvala ti mnogo na podsjetniku !

Citat: Konj  u Rujan 01, 2017, 14:02:02
Koji je g.br. 1527 PJ?

8)

Korčulanski, ima u temi do voznog parka. ;)

5AR

Istok i Zapad



Rjeka - Zagreb - Rijeka od danas dvije linije




Dreamwalker

Kaj se dešava s njihovim autobusima? Sve češće se na njihovim linijama viđaju APPova i Panturistova vozila. Znam da je to ista firma, ali zar je baš toliki manjak da mora i Panturist uletavati sa svojim autobusima?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

lussin

Nije najbolja situacija, u nedjelju je Panturistov OS-311-JK vozio Baška-Rijeka.

shef

Inače još uvijek nikakvog traga od Arrive osim novog direktora. Jučer u novinama oglas (nešto u vezi nekretnina), sve kako je bilo i prije preuzimanja.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

marinnn

Using Tapatalk

gorgoroth

#866
Citat: 5AR  u Studeni 01, 2017, 21:12:29
Nije baš po redu ali ipak su prve slike, hvala kolegi na terenu

1533





Ja se ponadao koji novi bus,a ono ancient history

lussin

Potrošili se na Renolima

5AR

Citat: gorgoroth  u Studeni 01, 2017, 21:35:33
Ja se ponadao koji novi bus,a ono ancient history
Kakav novi bus? big_boss Pa već su tri nova kupili ove godine, plus ovih 6 malih i polumalih. Lani 2 nova, 2015. jedan i pol (pol bi bio Vectio) i `14 jedan novi.
Manjak krpaju sa tehnološkim viškovima iz APP-a i Panturista kao šta se vidi u prethodnom postu.

Dreamwalker

Ako brojiš glanc nove, ove godine su kupljena 2 nova. 1528 (Setra 516 HD) je došao kao polovan.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421