Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Tomek

Izgubili smo jednog zelenog, MBO404RHD gbr983 večeras se pojavio u Zagrebu bijele boje sa sivim donjim djelom(kao npr 1008)

Shole

A ostatak?  @ ili 3 zelene crte?  Nije mi baš jasan taj sistem po kojem obnavlju buseve.  Neki dobiju novu shemu, neki istu ko što su imali.  Ako noviji recimo dobijaju @, zašto je pak onda i Dubrava 1038  toj shemi ?  Specijalka 1235 je isto u @, a 1112 nanovo ofarbana i dobila 3 zelene crte i narančasto sunce.  Prije se barem znao red; ako je uvedena nova shema bojanja, onda svi busevi koji dolaze novi i oni stari koji se farbaju dobijaju tu shemu.

Tomek

Da, pardon, stari dizajn sa crtama i suncem.

ist

Danas je 1268 - Man Lion's Regio, registracije RI-384-OK kružio po Splitu s nekom djecom

lukas auto

Mislim da se Tamovi u ATR-u spremaju za rashod jer su već pola godine 1086 i 1088 u očajnom stanju.

markost

Danas u Splitu na rivi MAN Lion's Classic g.b. 1291 dovea izletnike na neki turistički brod.

Berlingo

Kolodvor u Novome u subotu popodne van upotrebe. Razlog? Ljetni karneval. Bilo je to cak i na nekom od dnevnika. Nije mi poznato gdje su tad autobusi stajali radi putnika.

lukas auto

Citat: Tomek  u Travanj 27, 2010, 00:11:54
Izgubili smo jednog zelenog, MBO404RHD gbr983 večeras se pojavio u Zagrebu bijele boje sa sivim donjim djelom(kao npr 1008)
I nije samo boja promjenjena, u unutrašnjosti nova tapiserija, volan, mjenjač i još par sitnica.

Tomek

Danas igrači Hajduka peikazani na nekim vijestim kako dolaze na ST aerodrom, bus koji ih je vozio je bio MAN Lion's Coach I.gen. sa novim logom. Ako je istina ono da su se žalili na udobnost Neoplan Citylinera šta bi trebali tek reći za ovaj koji je tvrd ko kamen pogotovo s onim plastičnim sjedalima...

tomo

Jučer sam išao sa 1267 za Crikvenicu - autobus je super (klasični noviji Man)... unutrašnjost 0 bodova (tapacirung gore ništa,  ali podesiva sjedala)... ugl za relaciju sasvim zadovoljava... A natrag išao sa 1102 koji je išao iz Splita (nadao sam se nekoj 417 GT-HD) ali ovaj bus 315 GT-HD je toliko udoban da ga je za sanjati....

mate

Maloprije sam gledao Dnevnik HRTa, i u prilogu o ljetovanju ucenika zagrebackih osnovih skola u odmoristima na Jadranu su prikazana tri busa Autotransa (S415 GT-HD,mislim S315 GT-HD, te jedan MAN). Malo me zacudilo da od tolikih zg prijevoznika, prijevoznik iz Rijeke to obavlja...

Tomek

Ovo je prvi put da vidim Autotrans, dosad ih je ovo ljeto vozio Čazmatrans.

NP-549

Kombiniraju PJ Zagreb, Rijeku i ostale poslovne.   Jučer je 1252 doveo djecu iz Duge Uvale u Zagreb i odma išao na 13:30 Zagreb-Meja-Novi Vinodolski, a onaj koji je ujutro u 8:00 iz Novog išao za ZG je u 11 krenuo s djecom u Istru

ikar

Citat: NP-549  u Kolovoz 11, 2010, 13:00:27
Kombiniraju PJ Zagreb, Rijeku i ostale poslovne.   Jučer je 1252 doveo djecu iz Duge Uvale u Zagreb i odma išao na 13:30 Zagreb-Meja-Novi Vinodolski, a onaj koji je ujutro u 8:00 iz Novog išao za ZG je u 11 krenuo s djecom u Istru

Volio bi vidit rasporede od transa ovih dana, totalna je ludnica... Nema pravila - svi voze sve  :)evil

Tlimfocit

#104
1295  Setra 412UL, RI-235-PA u Splitu sa puknutim staklom kraj vozača.