Posebne vožnje

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:40:49

Boky719

#795
Rijecka ekipa u vodnjanu jucer

zvone16

Danas oko 12:30-13 sa Hreljina 725,727, 691.. možda je još koji bio al nisam vidio.. povremeni prijevoz.. neki penzići
ZvoneXp

NP-549

Partizani se povlače sa Tuhobića

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Boky719

Maskare senj.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


shef

Trsat i Krimeja
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin


NP-549

Krasna su ova prednja vrata na 729, koda su od 649

lussin

Baš gledam kako ne pašu. Mislim da su to vrata od Crosswaya Line a braća 728/729 su Crossway Pro

Boky719

Jučerašnji pohod na zagreb.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


NP-549

Citat: lussinpicollo  u Kolovoz 27, 2018, 20:56:03
Baš gledam kako ne pašu. Mislim da su to vrata od Crosswaya Line a braća 728/729 su Crossway Pro

To su nova vrata, ili samo staklo, jer su originalna razbijena na parkingu,  ali fali plastika koja ide preko na staklo.  Valjda je i ona pukla, a druga nije došla.

elez

Jel moguce da su poslali do ZG-a Lion's Classica?!?!?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

lussin

Ne bi im bilo prvi put, a do Zagreba su znali potegnut i SU220

NP-549

SU220 i SG220 su išli za Zagreb samo na generalnu karoserije u ARZ, "poslovno" su najdalje išli na Pag.  A Classic je nedavno bio i u Osijeku.  Doduše otkad su ih počeli slat okolo, zbog povećanog obima izvanrednih vožnji, svima su propišale turbine što se lijepo može vidit kakve su im haube sve na crne piknjice od ulja

Dreamwalker

Zašto Autotrolej ne kupi 5 normalnih turističkih autobusa i ne vozi s njima vanredne? Jel bilo takvih prijedloga u firmi?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421