Autotrans - linije

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 17:33:41

NP-549

ja sam pred 2 godine par puta išao mjenjat kola u Senj navečer oko polnoći.  Otpeljali bi im Renault Mastera i vratili Setru 1330.  Setra je vozila 1 ili 2 vožnje pred vikend,  drugo sve ćorak

shef

Viđena Setra 1240 sa tabelom Zagreb - Pazin
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Reducirana linija za Ljubljanu na jedan polazak. Iz Rijeke u 8.15, povratak iz Ljubljane u 18.30.

Do sada je bilo 8.15 i 15.30 iz Rijeke i 11.15 i 18.30 iz Ljubljane.
KREPAT MA NE MOLAT !

ikar

Vozi se kombijem već odavno, a kako čujem brzo će se i ovo šta je ostalo ukinuti!

Dreamwalker

Sad kad ste spomenuli tu liniju, išao sam malo pogledati cijene za relaciju ZG - RI i vidim da je dobar dio polazaka poskupio na 66, 79, 89 pa čak i 106 kuna. Brioni voze za 55. Gdje im je tu računica?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

Ovisno o vremenima polaska.  Ako konkurencija ide u to vrijeme onda je cijena drugačija,  kao i dali svraća u Fužine i Vrbovsko ili ide autoputem

Bari

Citat: ikar  u Prosinac 03, 2015, 01:05:05
Vozi se kombijem već odavno, a kako čujem brzo će se i ovo šta je ostalo ukinuti!

Zna biti kombi dosta često i to je bio dva puta nedeljom kad sam barem očekivao veći bus, ali recimo u ponedeljak je bio 1442 i to poprilično pun, a u utorak je vozio 1492.
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Linija Ljubljana - Rijeka, polazak pomaknut sa 18.30 na 17.00 sati
KREPAT MA NE MOLAT !

gospardbk

Ponovno uspostavljena linija Orebic - Dubrovnik, Autotrans dobio privremenu dozvolu

http://dubrovacki.hr/clanak/81455/uvodi-se-autobusna-linija-dubrovnik-orebic
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

valiz

Prinova,416 GT,dvoosovinka,uvoz.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

lussin

Malo promjena na liniji Veli Lošinj-Zagreb. U ovom A smjeru, polasci u 6:15 i 11:00 idu preko Brestove i veze su za liniju za Poreč i Pazin. U B smjeru veze su polasci u 6:30 i 11:15. Kao i prije, otvorena je i linija Veli Lošinj-Zagreb bez stajanja u Rijeci. Polasci su u 6:30 i 18:30 (A smjer) i u 9:00 i 18:00 (B smjer)

5AR


STIB

Može mi netko (na ovom primjeru) objasniti taj sistem VEZA.
Da li to znači da treba dva put mijenjati autobus?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

NP-549

#554
Jedan bus je RIJEKA—DELNICE—ZADAR sve autoputem preko Bosiljeva  (a ova ko fol veza je vjerovatno zbog međužupanijske dozvole Delnice—Zadar),  a onda u Zadru možeš presjedat na bus za dalje prema Splitu