Goyatours, Međugorje

Autor maky, Prosinac 04, 2007, 21:51:35

CroHerc

#15
U HR JE DO 1.1.2008 VRIJEDILO EURO 2 A OD 1.1.  VRIJEDI EURO 3

A U BIH DO 10 GOD STAROSTI

busi

trebalo je biti od 01.04.2008. da nemoze uvoz Euro2 ali nisu jos stavili propis na snagu

CroHerc

Goya nabavio Renault Masters kombija 15 mjesta

evobus


CroHerc

U Goye su do sad svi autobusi koji su u DU registrirani imali logo od Gullivera  ovo je novost vjerovatno izišao ugovor
jeli vidio tko ostale jeli na njima išta mjenjano.

novi logo je odličan

Pasa

Ni na S415 hd ni na S315 hd vise nema Gulliverovih naljepnica a nove nisam vidio.Ok izgleda, ali koliko ja znam S 415 hd i travego iduće godine idu u Atlasa u najam.

TOMAZY

vidio sam danas u njihovoj garaži autobus sa logom DUGA TOURS,jeli GOYA kupio njihov autobus???

evobus

Moguće da je Dugin bus bio samo na servisu jer vidjam ih cesto tamo.

Pasa

Citat: TOMAZY  u Studeni 06, 2008, 18:15:50
vidio sam danas u njihovoj garaži autobus sa logom DUGA TOURS,jeli GOYA kupio njihov autobus???
DUGA je kupila njihovu slomljenu setru DU994CU i cuo sam da je već napravljena.Možda je to ta

Pasa

Citat: CroHerc  u Studeni 07, 2008, 00:53:06
Citat: TOMAZY  u Studeni 06, 2008, 18:15:50
vidio sam danas u njihovoj garaži autobus sa logom DUGA TOURS,jeli GOYA kupio njihov autobus???

KOJI??

Pasa odakle ti info da idu dva u najam  ,  jeli mozda suradnja sa atlasom ili baš najam na duže??

Znam da će vozit ovu zimu setra i travego za Atlas jer im trebaju biti Euro 3 motori, a koliko ja znam trebali bi ić u najam u Atlasa sljedeću sezonu.

evobus

Evo novog Renaulta Master, i Sprinter. Imaju jos jednog istog bijelog Sprintera i Renault Traffic.



Neoplan u garaži,



... unutrašnjost, vozač se sakrio;) ;D






CroHerc

Travego


SETRA 315  DU 994-CU koja je razbijena i prodana DUGI isad ima DU tablice i natpis goya tours na vratima plavim slovima .

A navodno je i ova druga setra 315 DU 855-CM prodana PAP TOURS-u  na isti način .

kuba

I ja sam čuo da je PAP tours kupio njihovu setru S315 hdh!  ;)

CroHerc

Citat: kuba  u Kolovoz 11, 2009, 14:13:32
I ja sam čuo da je PAP tours kupio njihovu setru S315 hdh!  ;)

Ja mislim da su obe HD , a i ona registrirana u bih.

CroHerc

Goya prodo i travega  . Pa  kupio tourisma 3 generacije .   Ili je mjenjo  travega za turisma .  ;)