Autopromet Zagreb, Zagreb/ Nigra, Zlatar

Autor Tomek, Srpanj 06, 2008, 18:00:11

5AR


leic96

Dali se to sprema neka prinova ili planira liniju za Crikvenicu održavat sa kombijem ?

mate


Sonja

U Zaboku kod stanice za tehnicki pregled.



Mirta

Nikad ne reci:"Nikad!".


shef

Znao sam da voze za Crikvenicu, ali izgleda da voze i za Opatiju preko Rijeke, navodno je karta 130 Kn. Jel netko zna više o liniji, kad je povratak iz Rijeke za Zagreb, jer se to nikako ne može saznati i da li voze starom cestom?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomekk

Iz Rijeke povratak u 9:30.Piše pokraj veza pa sad mi baš nije jasno dali se presjeda il....Probaj malo gledat na akz.hr  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Berlingo

Ja ga vidio veceras na Grobniku u 19.35. A vidjeli ste sliku iz Crikvenice. Sta sad to znaci? Dotice Crikvenicu, Rijeku i Opatiju istim busom?

Bari

Citat: Berlingo  u Srpanj 26, 2011, 23:20:48
Ja ga vidio veceras na Grobniku u 19.35. A vidjeli ste sliku iz Crikvenice. Sta sad to znaci? Dotice Crikvenicu, Rijeku i Opatiju istim busom?

Ja sam ga vidio malo prije kod Peveca, znači dolazi iz Crikvenice. Nije mi jasno zašto nije išao preko Hreljina
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Jučer oko 18.15 pojavio se ovaj VW na riječkom autobusnom kolodvoru s jednom putnicom iz Zagreba. Zaustavio se na prvom peronu te je tamo još bio kad sam ja oko 19.00 sati odlazio. Na vjetrobranskom staku zaljepljen je bio papir na kojem je pisalo Rijeka - Ravna Gora - Bosiljevo - Zagreb. U tih 45 minuta niti jedan putnik nije ušao u njega.



KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Rijeka - Ravna Gora - Bosiljevo - Zagreb? Cemu to? Mislim da je svima jasno da je to krivo napisano. Ajde, Ravna Gora je cak odmoriste, ali ovo drugo? Sta onda staje na cvoru Bosiljevo? Nadam se da ce to brzo ispraviti.

shef

I jučer viđen ovaj VW, također prazan. Krenuo je iz Rijeke, par minuta prije ATR-ove Šćuke 1344 iz Rovinja za Zagreb koja je bila solidno popunjena.
Možda bi, s obzirom da su dosta jeftiniji od ATR i imali kojeg putnika da se negdje reklamiraju i da se negdje može nešto saznati o voznom redu osim one konfuzije s njihovih stranica i u voznom redu AKZ. Mopžda netko uspije otkriti što znači "veza Bosiljevo".
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

dado1979

Pošto nije moguće se ugurati na linije direktne,ima dozvole za liniju zagreb rijeka ali preko bosiljeva tj. ulazi u bosiljevo i kroz čavle.

Berlingo

Ima li on mozda dvije linije dnevno? Ovaj je jutros vozio prema Zagrebu s jednim putnikom. Na zalost u retrovizoru nisam vidio natpis jer je toliko sitno napisano da moras doci blizu na metar i procitati. Vidio sam nesto kao 4 rijeci u 4 reda.