LINIJE
1A Stara Mokošica-Pile
1B Nova Mokošica-Pile
1C Mokošica-Pile
1D Lozica-Kantafig
2 Gorica-Pile
2A Glavica B.kuka-Solitudo-Pile
3 Nuncijata-Pile
3A Nuncijata-Pile
4 Hotel Palace-Pile
5 Viktorija-Babin kuk
6 Babin kuk-Pile
7 Kantafig-Babin kuk
8 Viktorija-Gruž
9 Opća Bolnica-Pile
10 Dubrovnik-Cavtat
11 Dubrovnik-Molunat
12 Dubrovnik-Slano
12A Mravinjac-Orašac (Škola Orašac)
14 Brijesta-Janjina,Žuljana-Putnikovići (Škola Janjina)
15 Dubrovnik-Ston
16 Dubrovnik-Plat
16A Dubrovnik-Srebreno
17 Bosanka-Ploče
17A Podgaj-Komolac
18 Sobra-Pomena
19 Sobra-Korita
20 Šipanska Luka-Suđurađ
21 Dubrovnik-Ston-Dubrava
21B Dubrovnik-Orebić
22 Dubrovnik-Imotica
23 Dubrovnik-Buići
23A Dubrovnik-Brgat-Srebreno
25 Dubrovnik-Vodovađa
25A Gabrili-Cavtat (Škola Cavtat)
25A-II Čilipi-Cavtat (Škola Cavtat)
26 Dubrovnik-Majkovi
27 Dubrovnik-Vitaljina
27A Dubrovnik-Vitaljina
28 Dubrovnik-Osojnik
29 Duba-Cavtat
30 Vodovađa-Cavtat
31 Vitaljina-Cavtat
34A Dubravka-Gruda (Škola Gruda)
35 Dubrovnik-Brsečine
38 Dubrovnik-Gruda
38A Vitaljina-Gruda (Škola Gruda)
39A-I Trnovica-Slano (Škola Slano)
39A-II Visočani-Slano (Škola Slano)
39B Doli-Ston (Škola Ston)
40 Štedrica-Smokovljani (Škola Topolo)
41 SLUŽBA (Škola Župa Dubrovačka)
42 SLUŽBA (Škola Župa Dubrovačka)
43 SLUŽBA (Škola Župa Dubrovačka)
R-1 SLUŽBA
R-2 SLUŽBA
R-3 SLUŽBA
P-1/P-2/P-3
VOZNI REDOVI
(vrijedi od 04.11.2013)
1A Stara Mokošica-Pile RADNIM DANOM
Polasci iz Stare Mokošice Polasci s Pila
I II III I II III
04:25 04:50
04:50 05:20 06:00 05:25 06:05 06:30
06:25 06:50 07:15 06:55 07:20 07:45
07:35 08:05 08:30 08:15 08:35 09:00
08:55 09:20 09:45 09:25 09:50 10:15
10:10 10:35 11:00 10:40 11:05 11:30
11:25 11:50 12:15 11:55 12:20 12:45
12:40 13:05 13:30 13:10 13:35 14:00
13:55 14:20 14:45 14:25 14:50 15:15
15:10 15:35 16:00 15:40 16:05 16:30
16:25 16:50 17:15 16:55 17:20 17:45
17:40 18:05 18:30 18:10 18:35 19:00
18:55 19:20 19:45 19:25 19:50 20:15
20:10 20:45 20:40 21:15
21:20 21:55 21:50 22:25
22:30 23:05 23:00 23:35
23:45 00:15
NAPOMENA:
Smjena 1A-2/I završava s polaskom u 11:05 s Pila,
smjena 1A-2/II započinje s polaskom u 13:05 iz
Stare Mokošice.
Polaske u 11:50 i 13:05 iz Stare Mokošice,te u 12:20
s Pila vozi R-3 služba.
1A Stara Mokošica-Pile NEDJELJOM I BLAGDANOM
Polasci iz Polasci s
Stare Mokošice Pila
I III I III
04:50 04:30 05:20
05:10 05:50 05:40 06:20
06:20 06:55 06:50 07:25
07:30 08:05 08:00 08:35
08:40 09:15 09:10 09:45
09:50 10:25 10:20 10:55
11:00 11:35 11:30 12:05
12:10 12:45 12:40 13:15
13:20 13:55 13:50 14:25
14:30 15:05 15:00 15:35
15:40 16:15 16:10 16:45
16:50 17:25 17:20 17:55
18:00 18:35 18:30 19:05
19:10 19:45 19:40 20:15
20:20 20:55 20:50 21:25
21:30 22:05 22:00 22:35
22:40 23:15 23:10 23:45
23:45 00:15
1B Nova Mokošica-Pile RADNIM DANOM
Polasci iz Nove Mokošice Polasci s Pila
I II III I II III
05:10
05:30 05:45 06:10 06:00 06:15 06:40
06:35 07:00 07:15 07:05 07:30 07:55
07:35 08:15 08:40 08:10 08:45 09:10
09:05 09:30 09:55 09:35 10:00 10:25
10:20 10:45 11:10 10:50 11:15 11:40
11:35 12:00 12:25 12:05 12:30 12:55
12:50 13:15 13:40 13:20 13:45 14:10
14:05 14:30 14:55 14:35 15:00 15:25
15:20 15:45 16:10 15:50 16:15 16:40
16:35 17:00 17:25 17:05 17:30 17:55
17:50 18:15 18:40 18:20 18:45 19:10
19:05 19:30 19:55 19:35 20:00 20:25
20:25 21:00 20:55 21:30
21:35 22:10 22:05 22:40
22:45 23:25 23:15 23:55
NAPOMENA:
Smjena 1B-2/I započinje s polaskom u 06:15 s Pila,
Polaske u 05:10 i 06:15 s Pila, te u 05:45 iz Nove
Mokošice vozi R-3 služba.
1B Nova Mokošica-Pile NEDJELJOM I BLAGDANOM
Polasci iz Polasci s
Nove Mokošice Pila
I III I III
05:30
05:30 06:05 06:00 06:35
06:40 07:15 07:10 07:45
07:50 08:25 08:20 08:55
09:00 09:35 09:30 10:05
10:10 10:45 10:40 11:15
11:20 11:55 11:50 12:25
12:30 13:05 13:00 13:35
13:40 14:15 14:10 14:45
14:50 15:25 15:20 15:55
16:00 16:35 16:30 17:05
17:10 17:45 17:40 18:15
18:20 18:55 18:50 19:25
19:30 20:05 20:00 20:35
20:40 21:15 21:10 21:45
21:50 22:25 22:20 22:55
23:00 23:25 23:30 23:55
1C Mokošica-Pile
Polasci iz Polasci s
Mokošice Pila
07:15 07:40
08:10 12:15
13:15
NAPOMENA:
U oba smjera skreće na novo okretište u naselju u Mokošici.
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
1D Lozica-Kantafig
Polasci iz Lozice Polasci s Kantafiga
07:00 do Mirinova iz smjera grada
07:15 07:35
08:20 11:50
12:10 12:40
13:10 13:40
14:00 14:30
14:50 15:30
16:00 16:40
*18:15 Postaja INA crpka Komolac-Podgaj-Šumet
*19:00 Postaja INA crpka Komolac-Podgaj-Šumet
20:00 Postaja INA crpka Komolac-Podgaj-Šumet
21:00 Postaja INA crpka Komolac-Podgaj-Šumet
NAPOMENA:
*ne prometuje za vrijeme školskih praznika.
1D-I nakon smjene u 14:30 dolazi u garažu po autobus
i u 15:30 kod Mazda Perak iz smjera solska baza s Ilijine
Glavice prevozi udrugu Rina Mašera.
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
2 Gorica-Pile
Polasci s Gorice Polasci s Pila
06:40 07:00
07:30 07:45
08:10 08:25
08:50 09:05
09:50 10:05
10:50 11:05
11:50 12:05
12:45 13:00
13:30 13:45
14:45 15:00
15:30 15:45
16:10 16:25
+17:10 +17:25
+18:00 +18:15
+19:00 +19:15
+20:00 +20:15
NAPOMENA:
+ ne prometuje do Opće Bolnice.
Subotom prilikom posljednjeg polaska u
13:30 s Gorice potrebno je napraviti
cijeli krug.
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
2A Glavica B.kuka-Solitudo-Pile
Polasci s Polasci s
Glavice B.kuka Pila
06:30 06:45
07:30 07:45
08:20 08:35
09:20 09:35
10:20 10:35
11:20 11:35
12:20 12:35
13:20 13:35
14:10 14:25
14:55 15:10
15:55 16:10
16:40 16:55
17:25 17:40
18:15 18:30
19:05 19:20
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
3 Nuncijata-Pile
Polasci s Polasci s
Nuncijate Pila
I II I II
06:30 06:45
07:20 07:40 07:35 07:55
08:05 08:30 08:20 08:45
08:50 09:15 09:05 09:30
09:40 09:55
10:25 10:40
11:10 11:25
12:00 12:50 12:15 13:05
13:15 13:40 13:30 13:55
14:05 14:35 14:20 14:50
14:55 15:25 15:10 15:40
15:50 16:05
16:45 17:00
17:35 17:50
18:25 18:40
19:10 19:25
20:00 20:15
20:50 21:05
21:50 22:05
23:05 23:20
23:50 00:05
NAPOMENA:
Linija 3-1/I prilikom polaska na početni polazak u 06:30
sa Nuncijate treba kupiti putnike na stanicama.
Linija 3-2 ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
4 Hotel Palace-Pile
Polasci s Polasci s
Hotela Palace Pila
I II I II
05:40 05:40 05:55
06:15 06:35 06:30 06:50
06:55 07:15 07:10 07:30
07:35 07:55 07:50 08:10
08:15 08:35 08:30 08:50
08:55 09:15 09:10 09:30
09:35 09:55 09:50 10:10
10:15 10:35 10:30 10:50
10:55 11:15 11:10 11:30
11:35 11:55 11:50 12:10
12:15 12:35 12:30 12:50
12:55 13:15 13:10 13:30
13:35 13:55 13:50 14:10
14:15 14:35 14:30 14:50
14:55 15:15 15:10 15:30
15:35 15:55 15:50 16:10
16:15 16:35 16:30 16:50
16:55 17:15 17:10 17:30
17:35 17:55 17:50 18:10
18:15 18:35 18:30 18:50
18:55 19:15 19:10 19:30
19:35 20:00 19:50 20:15
20:40 20:55
21:20 21:35
22:10 22:25
22:45 23:00
23:20 23:35
23:50 00:05
NAPOMENA:
Linija 4-2/I prilikom odlaska na početnu postaju u 05:25
ukrcava zaposlenike Lapadskih hotela.
5 Viktorija-Babin kuk
Polasci s Viktorije Polasci s Babina kuka
06:35 +06:20
07:30 +07:05
08:40 08:05
09:50 09:15
11:00 10:25
12:10 11:35
13:25 12:45
14:35 14:05
15:40 15:05
16:50 16:15
18:00 17:25
+19:15 +18:35
+20:35 +20:05
NAPOMENA:
Linija u oba smjera skreće prema Općoj Bolnici.
+ ne prometuje do Opće Bolnice.
6 Babin kuk-Pile RADNIM DANOM
Polasci s Babina kuka Polasci s Pila
I II III I II III
05:30
05:30 05:45 06:00 05:45 06:00 06:15
06:15 06:30 06:45 06:30 06:45 07:00
07:00 07:15 07:30 07:15 07:30 07:45
07:45 08:00 08:15 08:00 08:15 08:30
08:30 08:45 09:00 08:45 09:00 09:15
09:15 09:30 09:45 09:30 09:45 10:00
10:00 10:15 10:30 10:15 10:30 10:45
10:45 11:00 11:15 11:00 11:15 11:30
11:30 11:45 12:00 11:45 12:00 12:15
12:15 12:30 12:45 12:30 12:45 13:00
13:00 13:15 13:30 13:15 13:30 13:45
13:45 14:00 14:15 14:00 14:15 14:30
14:30 14:45 15:00 14:45 15:00 15:15
15:15 15:30 15:45 15:30 15:45 16:00
16:00 16:15 16:30 16:15 16:30 16:45
16:45 17:00 17:15 17:00 17:15 17:30
17:30 17:45 18:00 17:45 18:00 18:15
18:15 18:30 18:45 18:30 18:45 19:00
19:00 19:15 19:35 19:15 19:30 19:50
19:55 20:15 20:10 20:30
20:35 20:55 20:50 21:10
21:15 21:35 21:30 21:50
21:55 22:15 22:10 22:30
22:35 22:55 22:50 23:10
23:15 23:35 23:30 23:50
23:50 00:05
NAPOMENA:
Linija 6-1/I prilikom odlaska na početnu postaju u 05:25 ukrcava
zaposlenike hotela Babin kuk,te vozi Lapadskom obalom.
Linija 6-3/I prilikom polaska u 05:30 sa Pila na stanici Tommy čeka
liniju 10 s polaskom u 04:55M iz Cavtata.
6 Babin kuk-Pile NEDJELJOM I BLAGDANOM
Polasci s Polasci s
Babina kuka Pila
I III I III
05:40
05:40 06:00 05:55 06:15
06:20 06:40 06:35 06:55
07:00 07:20 07:15 07:35
07:40 08:00 07:55 08:15
08:20 08:40 08:35 08:55
09:00 09:20 09:15 09:35
09:40 10:00 09:55 10:15
10:20 10:40 10:35 10:55
11:00 11:20 11:15 11:35
11:40 12:00 11:55 12:15
12:20 12:40 12:35 12:55
13:00 13:20 13:15 13:35
13:40 14:00 13:55 14:15
14:20 14:40 14:35 14:55
15:00 15:20 15:15 15:35
15:40 16:00 15:55 16:15
16:20 16:40 16:35 16:55
17:00 17:20 17:15 17:35
17:40 18:00 17:55 18:15
18:20 18:40 18:35 18:55
19:00 19:20 19:15 19:35
19:40 20:00 19:55 20:15
20:20 20:40 20:35 20:55
21:00 21:20 21:15 21:35
21:40 22:00 21:55 22:15
22:20 22:40 22:35 22:55
23:00 23:20 23:15 23:35
23:50 00:05
7 Kantafig-Babin kuk
Polasci s Kantafiga Polasci s Babina kuka
+06:30 +*07:05
+07:35 +08:10
08:40 09:10
09:40 10:10
10:40 11:10
11:40 12:10
12:40 13:10
13:40 14:10
14:40 15:10
+15:40 +16:10
+16:40 +17:10
+17:40 +18:10
+18:40 +19:15
+*19:40 +*20:10
NAPOMENA:
+ ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
* ne prometuje do Opće Bolnice.
Linija prometuje do Opće Bolnice u oba smjera.
8 Viktorija-Gruž
Polasci s Viktorije
I II
05:40
06:05 +06:30
06:35 +07:10
07:15 07:50
08:20 08:50
09:10 09:35
09:50 10:20
10:40 11:05
11:35 11:50
12:15 12:30
13:15 +13:10
13:55 14:15
14:35 15:00
15:20 15:40
16:00 16:20
16:45 17:10
17:35 18:00
18:25 18:50
19:20
20:00
20:40
21:25
22:05
23:05
23:55
NAPOMENA:
Prilikom polaska na početnu postaju u 05:40
sa Viktorije linija 8-1/I ukrcava zaposlenike
Hotela Argentina.
Linija 8-2 I polazak radi u 06:30 s Pila do
O.bolnice za liniju 9.
+ ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
Linija 8-2 ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
9 Opća Bolnica-Pile
Polasci s Opće Bolnice Polasci s Pila
05:45
06:25 06:40
07:20 07:35
08:30 08:45
09:30 09:45
10:30 10:45
11:30 11:45
12:20 12:35
13:15 13:30
14:30 14:45
15:50 16:05
16:40 16:55
17:40 17:55
18:20 18:35
+19:20
Polazak u 19:20 sa Opće Bolnice označen
oznakom + prometuje samo nedjeljom i
blagdanom. Polazak je namijenjen
zaposlenicama Opće Bolnice,te prometuje
samo do remize.
10 Dubrovnik-Cavtat
Polasci Polasci Polasci Polasci Polasci Polasci Polasci Polasci
iz Dbk iz Ct iz Dbk iz Ct iz Dbk iz Ct iz Dbk iz Ct
I I II II III III IV IV
05:00 06:00M 06:15M 05:00M 11:30 10:30 *10:30 *09:30
07:00M 08:00 08:00 07:00 13:30 12:30 14:30 11:30
09:00 10:00 10:00 09:00 15:20 14:15 16:45 15:30
11:00 12:00M 12:15 11:00 17:15 +16:30 18:30 17:30
13:00 14:00 14:15 13:00 19:30 18:45
15:00 16:15 16:15 15:00 00:00M 23:00
17:00 18:00 18:00 17:00 01:30 00:45
19:00 20:30 20:45 19:30
21:30M 22:15 22:20M 21:30
NAPOMENA: NAPOMENA: NAPOMENA: NAPOMENA:
M prometuje preko M prometuje preko M prometuje preko Polasci u *09:30
Mljekare. Mljekare. Mljekare. i *10:30 voze samo
Prilikom polaska u Linija 10-3/II radi nedjeljom i blagdanom.
05:00 iz Dubrovnika dvokratno. Linija 10-4/I radi
potrebno je čekati + Treba staviti dvokratno.
liniju 1A u 04:50 iz BIS tabelu.
Stare Mokošice.
11 Dubrovnik-Molunat
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Molunta
05:35 prometuje samo subotom
10:00 06:20 ne prometuje subotom
14:20 12:00
20:10 18:30
NAPOMENA:
Polaskom u 12:00 sati iz Molunta potrebno je na Grudi
voziti ispred Škole Gruda zbog djece koja putuju prema
Čilipima (samo za vrijeme škole).
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
12 Dubrovnik-Slano
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Slanoga
10:00 09:00
12:00 11:00
14:30 12:50
16:30 15:30
18:30 17:30
*21:30 preko Sustjepana 20:00
22:30 *22:00 preko Sustjepana
01:00 23:30
NAPOMENA:
Polasci u *21:30 preko Sustjepana
i *22:00 preko Sustjepana
prometuju samo nedjeljom
i blagdanom.
12A Mravinjac-Orašac (Škola Orašac)
07:05 Riđica-Ljubač-Škola Orašac
07:50 Trsteno-Škola Orašac
13:10 Škola Orašac-Ljubač-Mravinjac
13:40 Mravinjac-Ljubač-Škola Orašac
14:00 Škola Orašac-Zaton-Trsteno-Riđica
17:00 Škola Orašac-Brsečine
17:30 Škola Orašac-Ljubač-Mravinjac (po potrebi u 17:50)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
14 Brijesta-Janjina (Škola Janjina)
Žuljana-Putnikovići
07:00 Brijesta-Drače-Škola Janjina
07:30 Trstenik-Škola Janjina
07:45 Sreser-Škola Janjina
08:10 Žuljana-Putnikovići
12:50 Škola Janjina-Trstenik
13:05 Škola Janjina-Drače-Brijesta
13:45 Putnikovići-Luka Dubrava-Žuljana
+14:45 Žuljana-Putnikovići-Brijesta-Drače-Trstenik-Janjina
+17:00 Janjina-Trstenik-Drače-Brijesta-Putnikovići-Žuljana
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
+ prometuje utorkom ili četvrtkom (trening košarke u janjini).
15 Dubrovnik-Ston
Polasci iz Dubrovnika polasci iz Stona
*09:00 05:20 (ide na Sustjepan pa do Pila)
+10:45 +12:00
+15:15 19:00
20:30
07:10 Orašac-Dubrovnik (samo za vrijeme škole)
+13:25 Dubrovnik-Zona-Mandaljena-Mljekara-Srebreno-Dubrovnik (Linija 16)
NAPOMENA:
+ ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
* Prometuje samo nedjeljom i blagdanom.
16 Dubrovnik-Plat
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Plata
06:00Z 07:00Z
08:00M 09:00M
09:50M 10:30M
11:45Z s Pila 12:30Z
14:15M do Srebrenog 17:00M
15:15M do Srebrenog 18:35M
16:15M
18:00M
19:15ZM
20:15M do Srebrenog
NAPOMENA:
Polazak u 07:00 iz Plata vozi preko
Mljekare (radnim danom,odnosno za vrijeme škole).
M prometuje preko Mljekare.
Z prometuje preko servisne zone.
ZM prometuje preko zone do Mljekare pa kroz Čibaču u Dubrovnik.
16A Dubrovnik-Srebreno
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Srebrenog
*07:30 *06:30
09:15 08:15
*10:50 *09:45
12:15 11:30
13:45 13:00
*15:30 *14:35
17:00 16:15
*18:30 17:45
20:15 *19:35
21:30 20:45
NAPOMENA:
* prometuje do Zagrude i Getroa.
Prilikom polaska u 14:35 iz Srebrenog,na Mljekari je potrebno
pričekati liniju 16 koja polazi u 14:15 iz Dubrovnika.
17 Bosanka-Ploče
Polasci s Bosanke polasci s Ploča
07:15 10:30
12:05 12:35
13:05 *13:35
*14:05 14:45
15:20 16:30
17:10 *18:30
*19:00 19:30
20:00 20:30
21:00 21:30
NAPOMENA:
Linija 17-I od Pon. do Pet. Vrši prijevoz
Udruge Rina Mašera s polaskom u 08:30
sa stanice na I.Glavici (kraj Medicinske škole)
*ne prometuje subotom,nedjeljom
i blagdanom,te za vrijeme školskih praznika
17A Podgaj-Komolac
05:30 Šumet-postaja INA crpka Komolac
07:00 Podgaj-Busljenovo-INA plin-preko puta INA plin-Šumet
07:20 Šumet-postaja INA crpka Komolac
*12:15 postaja INA crpka Komolac-Podgaj
12:50 postaja INA crpka Komolac-Podgaj
13:00 Podgaj-Busljenovo-postaja INA crpka Komolac-Šumet
13:10 Šumet-postaja INA crpka Komolac
14:10 postaja INA crpka Komolac-Podgaj-Šumet
NAPOMENA:
* ne prometuje za vrijeme škole.
svakim polaskom s postaja INA crpka Komolac prema Šumetu
linija po potrebi svraća u Busljenovo.
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
18 Sobra-Pomena
? ? ?
19 Sobra-Korita
? ? ?
20 Šipanska Luka-Suđurađ
? ? ?
21 Dubrovnik-Ston-Dubrava
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Dubrave
14:14 05:45 (iz Stona u 06:30)
12:30 Dubrovnik-Mljekara-Plat (Linija 16)
13:05 Plat-Mljekara-Dubrovnik (Linija 16)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
21B Dubrovnik-Orebić
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Orebića
20:30 17:30
NAPOMENA:
Linija prometuje Petkom i Nedjeljom-đačka linija
22 Dubrovnik-Imotica
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Imotice
13:30 05:30
07:25 Dubrovnik-Škola Orašac,povratak u 07:50 iz Orašca
(prometuje samo za vrijeme škole)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
23 Dubrovnik-Buići
07:00 Grbavac-Buići-Mlini-Mljekara-Dubrovnik
11:45 Pile-Komolac-Brgat-Buići
12:45 Buići-Brgat-Komolac-Dubrovnik
14:30 Dubrovnik-Komolac-Brgat-Buići
NAPOMENA:
Za vrijeme školskih praznika polazak u 07:00 sati
polazi u 06:50 sati s Gornjeg Brgata.
Od 09:00 do 11:15 stoji na raspolaganju dispečerskoj službi.
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
23A Dubrovnik-Brgat-Srebreno RADNIM DANOM
05:55 Petrača-Brgat-(Dubac)-I.Glavica-Pile-Dubrovnik
07:30 Dubrovnik-Dubac-Brgat-Buići-Srebreno (subotom u 08:00)
10:15 Srebreno-Buići-Brgat-Srebreno
11:50 Srebreno-Mljekara-Mlini-Buići-Brgat-Getro (subotom ne prometuje do Mljekare)
13:20 Getro-Brgat-Buići-Srebreno
14:15 Srebreno-Buići-Brgat-Dubac-Dubrovnik
15:20 Dubrovnik-Dubac-Brgat-Buići-Srebreno
16:30 Srebreno-Zona-Mandaljena-Buići-Brgat
18:30 Srebreno-Buići-Brgat-Dubac-Dubrovnik
20:20 Dubrovnik-Dubac-Brgat-Buići-Srebreno
21:50 Srebreno-Buići-Brgat
NAPOMENA:
Prilikom polaska u 16:30 na Čibači je potrebno čekati
liniju 16 u 16:15 iz Dubrovnika.
Prilikom polaska u 21:50 iz Srebrenog,potrebno je čekati
liniju 10 i 16A u 21:30 iz Dubrovnika.
23A Dubrovnik-Brgat-Srebreno NEDJELJOM I BLAGDANOM
06:00 Buići-Brgat-Gruž-Pile
08:00 Dubrovnik-Dubac-Brgat-Buići-Srebreno
13:00 Srebreno-Buići-Brgat-Dubac-Dubrovnik
14:30 Pile-Komolac-Brgat-Buići-Srebreno
18:55 Srebreno-Buići-Brgat-Dubac
25 Dubrovnik-Vodovađa
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Vodovađe
05:30 prometuje samo subotom
09:30 06:15 ne prometuje subotom
14:25 12:00
20:20 18:00
NAPOMENA:
Polaskom u 12:00 iz Vodovađe potrebno je na ljutoj čekati
liniju 30 s polaskom u 12:20 sati s Grude (samo za vrijeme škole).
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
25A Gabrili-Cavtat (Škola Cavtat)
06:45 Gabrili-Čilipi-Škola Cavtat
13:10 Škola Cavtat-Čilipi-Gabrili
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom te za vrijeme školskih praznika.
25A-II Čilipi-Cavtat (Škola Cavtat)
06:45 Čilipi-Komaji-Škola Cavtat
07:15 Cavtat-Popovići-Radovčići-Škola Gruda (za Školu Gruda)
12:40 Obod-Zvekovica-Škola Cavtat
13:10 Škola Cavtat-Komaji-Čilipi
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom te za vrijeme školskih praznika.
26 Dubrovnik-Majkovi
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Majkova
10:00 do Slanog 05:30
14:30 11:30 iz Slanog
20:30 16:40
07:15 Donji Brgat-Gornji Brgat-Šumet-Gruž-INA pumpa-Viktorija-Pile
(prometuje samo za vrijeme škole)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
27 Dubrovnik-Vitaljina
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Vitaljine
05:30 prometuje samo subotom
10:15 06:15 ne prometuje subotom
14:15 12:00
20:15 16:15
NAPOMENA:
Polaskom u 12:00 sati iz Vitaljine potrebno je u Radovčićima
čekati liniju 31 s polaskom u 12:20 sati s Grude (samo za vrijeme škole).
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
27A Dubrovnik-Vitaljina
05:30 Vitaljina-Dubrovnik (Linija 27)
07:30 Plat-Škola Župa (za Školu Župa Dubrovačka)
08:15 Srebreno-Mljekara-Čibača-Dubrovnik (ispomoć liniji 16A)
12:30 Škola Župa-Buići-Donji Brgat-Gornji Brgat (za Školu Župa Dubrovačka)
13:20 Škola Župa-Srebreno-Plat (za Školu Župa Dubrovačka)
15:15 Dubrovnik-(po potrebi Molunat)-Vitaljina (Linija 27)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom,te za vrijeme školskih praznika.
28 Dubrovnik-Osojnik RADNIM DANOM
05:40 Osojnik-Stara Mokošica
06:55 Osojnik-Nova Mokošica
+07:30 Dubrovnik-Josipovac (prijevoz djece udruga "Dva Skalina")
09:30 Nova Mokošica-Osojnik
10:00 Osojnik-Nova Mokošica
12:00 Nova Mokošica-Osojnik
12:20 Osojnik-Nova Mokošica
13:25 Nova Mokošica-Osojnik
13:45 Osojnik-Dubrovnik (novi kolodvor)
14:30 Dubrovnik (novi kolodvor)-Osojnik
16:00 Osojnik-Nova Mokošica
17:50 Nova Mokošica-Osojnik
18:10 Osojnik-Nova Mokošica
18:40 Nova Mokošica-Osojnik
19:00 Osojnik-Dubrovnik (novi kolodvor)
20:10 Pile-Nova Mokošica-Osojnik
NAPOMENA:
+ ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
28 Dubrovnik-Osojnik SUBOTOM
06:00 Osojnik-Dubrovnik (novi kolodvor)
12:30 Osojnik-Dubrovnik (novi kolodvor)
14:30 Dubrovnik (novi kolodvor)-Osojnik
NAPOMENA:
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
29 Duba-Cavtat
06:00 Duba-Cavtat
+06:30 Cavtat-Šiljesci-Stravča-Duba
+07:00 Duba-Cavtat (po potrebi Šiljesci)
*09:30 Cavtat-Dubrovnik (Linija 10)
*10:30 Dubrovnik-Cavtat (Linija 10)
+11:30 Cavtat-Zvekovica-Duba (po potrebi Šiljesci)
+12:00 Duba-Cavtat
+13:00 Cavtat-Zvekovica-Duba (po potrebi Šiljesci)
15:00 Cavtat-Zvekovica-Duba (po potrebi Šiljesci)
+15:45 Duba-Cavtat
+17:05 Škola Cavtat-Zvekovica-Obod (za Školu Cavtat)
+20:45 Cavtat-Zvekovica-Duba (po potrebi Šiljesci)
NAPOMENA:
+ ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom, te za vrijeme
školskih praznika
* prometuje samo subotom te za vrijeme školskih praznika.
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
30 Vodovađa-Cavtat
05:30 Vodovađa-Pridvorje-Cavtat (na Zvekovici prekrcava putnike u liniju 27)
07:10 Obod-Škola Cavtat (za Školu Cavtat)
07:20 Čilipi-Škola Gruda (kroz Konavosko polje) (za Školu Gruda)
12:20 Škola Gruda-Dubravka-Vodovađa-Bani-Gunjina (za Školu Gruda)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom,te za vrijeme
Školskih praznika.
31 Vitaljina-Cavtat
+05:35 Molunat-Pločice-Gruda-Cavtat (na Zvekovici prekrcava putnike u liniju 27)
+07:30 Cavtat-Škola Gruda (za Školu Gruda)
+09:30 (Linija 10) Cavtat-Dubrovnik
+10:30 (Linija 10) Dubrovnik-Cavtat
11:45 (Linija 31) Cavtat-Zvekovica-Radovčići-12:20 Škola Gruda-Radovčići-
Mikulići-Molunat-Vitaljina
13:15 (Linija 31) Vitaljina-Molunat-Mikulići-Radovčići-Škola Gruda-Popovići-Cavtat
16:00 (Linija 30) Cavtat-Zvekovica-Pridvorje-Dubravka-Mrcine-Vodovađa-
Debeli Brijeg-Pločice-Gruda-Dubravka
19:00 (Linija 31) Cavtat-Zvekovica-Radovčići-Gruda-Pločice-Vitaljina-Molunat
NAPOMENA:
+ ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom, te za vrijeme
školskih praznika
34A Dubravka-Gruda (Škola Gruda)
07:15 Dubravka-Vodovađa-Škola Gruda
13:45 Škola Gruda-Vodovađa-Dubravka
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom,te za vrijeme školskih praznika.
35 Dubrovnik-Brsečine
Polasci iz Dubrovnika Polasci iz Brsečina
07:15 08:00
09:00 10:00
11:00 12:15
13:00 14:00
15:30 16:30
17:30 18:30
19:30 21:00
21:30 Dubrovnik-(preko Sustjepana)-Slano (Linija 12)
22:00 Slano-(preko Sustjepana)-Dubrovnik (Linija 12)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
38 Dubrovnik-Gruda
06:45 Močići-Zvekovica-Pridvorje-Škola Gruda (za Školu Gruda)
07:45 Gruda-Radovčići-Dubrovnik
12:00 Dubrovnik-Radovčići-Gruda
13:45 Škola Gruda-Pridvorje-Zvekovica-Močići (za Školu Gruda)
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
38A Vitaljina-Gruda (Škola Gruda)
07:00 Vitaljina-Molunat-Mikulići-Škola Gruda
13:15 Škola Gruda-Mikulići-Molunat-Vitaljina
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom,te za vrijeme školskih praznika.
39A-I Trnovica-Slano (Škola Slano)
06:50 Trnovica-Čepikuće-Mravinca-Trnova-Majkovi-Škola Slano
13:20 Škola Slano-Majkovi-Trnova-Mravinca-Čepikuće-Trnovica
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
39A-II Visočani-Slano (Škola Slano)
06:40 Visočani-Podimoč-Doli-Banići-Grgurići-Škola Slano
13:20 Škola Slano-Grgurići-Banići-Doli-Podimoč-Visočani
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
39B Doli-Ston (Škola Ston)
07:00 Doli-Ston
07:30 Stonska Duba-Ston
13.15 Ston-Doli
14:00 Ston-Stonska Duba
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
40 Štedrica-Smokovljani (Škola Topolo)
06:45 Štedrica-Imotica-Topolo-Stupa-Ošlje-Visočani-Smokovljani-Ošlje
13:00 Ošlje-Smokovljani-Visočani-Ošlje-Stupa-Topolo-Imotica-Štedrica
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
41 SLUŽBA (Škola Župa Dubrovačka)
07:25 Čibača-Škola Župa-Mandaljena-Zagruda-Zona-Čibača-Škola Župa
11:40 Škola Župa-Čibača-Zona-Mandaljena-Zagruda
12:30 Škola Župa-Srebreno-Plat
13:20 Škola Župa-Čibača-Zona-Mandaljena-Zagruda
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom,te za vrijeme
Školskih praznika.
42 SLUŽBA (Škola Župa Dubrovačka)
07:15 Gornji Brgat-Donji Brgat-Buići-Srebreno-Škola Župa
11:40 Škola Župa-Srebreno-Plat
12:30 Škola Župa-Čibača-Zona-Mandaljena-Zagruda
13:20 Škola Župa-Buići-Donji Brgat-Gornji Brgat
14:10 Škola Župa-Srebreno-Plat
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom,te za vrijeme
školskih praznika.
43 SLUŽBA (Škola Župa Dubrovačka)
07:30 Mlini-Srebreno-(magistralom)-Zona-Čibača-Škola župa
12:30 Škola župa-Srebreno-Škola župa-Čibača-Zona-Mandaljena
13:20 Škola župa-Srebreno-Škola župa-Čibača-Zona-Mandaljena
14:10 Škola-Srebreno-Plat
NAPOMENA:
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom te za vrijeme
školskih praznika.
R-1 SLUŽBA
06:15 Stara Mokošica-Nova Mokošica-Opća Bolnica
07:10 Stara Mokošica-Nova Mokošica-Opća Bolnica
13:10 Glavica B.kuka-(čeka 13:20)Pošta Lapad-Gorica-INA pumpa-Viktorija-Ploče
NAPOMENA:
U pauzi stoji na raspolaganju dispečerskoj službi.
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
R-2 SLUŽBA
05:30 Dubrovnik-(magistralom)-Plat (Linija 16)
05:55 Plat-Mandaljena-Zona-I.Glavica-Pile-Kolodvor (Linija 16)
07:10 Mljekara-Mandaljena-Zona-Dubrovnik (ispomoć liniji 16)
13:10 Stara-Mokošica-naš dom-Nova Mokošica-Gruž-Viktorija-Ploče
NAPOMENA:
U pauzi stoji na raspolaganju dispečerskoj službi.
Linija ne prometuje subotom,nedjeljom i blagdanom.
R-3 SLUŽBA
05:10 Pile-Mokošica (Linija 1B-2)
05:45 Mokošica-Pile (Linija 1B-2)
06:15 Pile-Mokošica (Linija 1B-2)
07:15 Stara Mokošica-naš dom-Nova Mokošica-Gruž-Lapadska obala-Iva vojnovića
11:50 Mokošica-Pile (Linija 1A-2) (preuzima smjenu u 11:05 s Pila)
12:20 Pile-Mokošica (Linija 1A-2)
13:05 Mokošica-Pile (Linija 1A-2)
NAPOMENA:
U pauzi stoji na raspolaganju dispečerskoj službi.
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.
P-1 / P-2 / P-3 RADNI DAN
P.P. 07:10 Glavica B.kuka-(čeka 07:20)Pošta Lapad-Gorica-INA pumpa-Viktorija-Ploče
P-1 07:15 Stara Mokošica-naš dom-Nova Mokošica-Gruž-Viktorija-Ploče
P-1 13:15 Srebreno-Mljekara-Čibača-Dubrovnik (ispomoć liniji 16)
P-2 15:15 Josipovac-Dubrovnik (prijevoz djece udruga "Dva skalina")
P-2 +20:10 Dubrovnik-Cavtat (Linija 10) (+treba staviti BIS tabelu)
P-2 +21:00 Cavtat-Dubrovnik (Linija 10) (+treba staviti BIS tabelu)
P-1 / P-2 / P-3 SUBOTA
P-3 02:30 Pile-Iva Vojnovića-Batala-Gruž-Komolac-Stara Mokošica
P-1/I 05:30 Dubrovnik-(magistralom)-Plat (Linija 16)
P-1/I 05:55 Plat-Mandaljena-Zona-I.Glavica-Pile-Kolodvor (Linija 16)
P-2 +20:10 Dubrovnik-Cavtat (Linija 10) (+treba staviti BIS tabelu)
P-2 +21:00 Cavtat-Dubrovnik (Linija 10) (+treba staviti BIS tabelu)
P-1 / P-2 / P-3 NEDJELJA
P-3 02:30 Pile-Iva Vojnovića-Batala-Gruž-Komolac-Stara Mokošica
P-1/I 05:30 Dubrovnik-(magistralom)-Plat (Linija 16)
P-1/I 05:55 Plat-Mandaljena-Zona-I.Glavica-Pile-Kolodvor (Linija 16)
P-1 13:25 Dubrovnik-Zona-Mandaljena-Mljekara-Srebreno-Dubrovnik (Linija 16)
P-2 +20:10 Dubrovnik-Cavtat (Linija 10) (+treba staviti BIS tabelu)
P-2 +21:00 Cavtat-Dubrovnik (Linija 10) (+treba staviti BIS tabelu)
RADNO VRIJEME:
P-1 06:00-14:00
P-1/I 05:00-14:00
P-2 14:00-22:00
P-3 22:00-06:00
P-3/I 19:00-03:00
3A Nuncijata-Pile
Polasci s Nuncijate Polasci s Pila
08:30 08:40
09:30 09:40
10:30 10:40
11:30 11:40
12:30 12:40
13:30 13:40
14:30 14:40
15:30 15:40
16:30 16:40
17:30 17:40
18:30 18:40
19:30 19:40
20:30 20:40
21:30 21:40
22:30 22:40
NAPOMENA:
Linija ne prometuje nedjeljom i blagdanom.