stare Dubrave

Autor zlikowszky, Travanj 26, 2009, 14:10:28

Tomek

Evo još jedne fotke ovog rariteta  8)


D2418


D tko zna šta


I ova D14 koju smo već imali


Inače imam informaciju da su se Dubrave D2618 proizvodile ranih 80-ih u Sarajevu.

jure

#31
D??  tko zna šta
orijentiran za vožnju lijevom stranom izgleda kao školski bus za izvoz u nesvratani Cejlon!
Ne vjerujem da su ga ovdje vozili jer bi putnicima na prvom sjedalu lijevo od vozača bilo dosta zabavno kod zaobilaženja kamiona ili pretjecanja...

STEFI- GRAF

Ovake dubrave 2313 ima je autoprijevoz sinj ja mislim da ih je bilo par komada koliko me pamćenje služ.akoi motor je sprida pa ima haubu između vozača i suvozača, mislim da su imali nadimak mercedes dudek.

Shole

Ovo bi mogla bit jedna od varijanti "cirkuske naplate karata"  D9018.  Ostale su sve (D24, 42, 44) imale šajbe do krova, jedino je D90 imala manju sa ovim limom iznad.  

Što se pak tiče prve slike i D2313, interesantno mi je što je autobus klasične visine ali skraćene dužine, a opet sa normalnim kotačima 22.5, odnosno onim starim dimenzijama, već sam i zaboravio koje su točno bile.  Inače su takvi autobusi bili (a i danas su) sa manjim kotačima.  Recimo jedna Setra 208 ili 210 H je iste visine kao i 12 metarska S215H, ali ima one jadne male kotače.

jure

I cirkuska varijanta D9018 je manje "cirkuska" od ove gore!

Zadarsko dite

Citat: Shole  u Svibanj 30, 2011, 22:01:03
Ovo bi mogla bit jedna od varijanti "cirkuske naplate karata"  D9018.  Ostale su sve (D24, 42, 44) imale šajbe do krova, jedino je D90 imala manju sa ovim limom iznad.  

Što se pak tiče prve slike i D2313, interesantno mi je što je autobus klasične visine ali skraćene dužine, a opet sa normalnim kotačima 22.5, odnosno onim starim dimenzijama, već sam i zaboravio koje su točno bile.  Inače su takvi autobusi bili (a i danas su) sa manjim kotačima.  Recimo jedna Setra 208 ili 210 H je iste visine kao i 12 metarska S215H, ali ima one jadne male kotače.

Na D2313 su gume 9,00 R 20 . Sasija je ista kao i na 1213, isti medjuosovinski razmak. Motor i mjenjac su isti kao i na 1213. Bilo ih je u pokojnom zadarskom Autotransportu i vecinom su vozili po Bukovici i selima zadarskog zaledja, osim nekoliko sto su vozili u gradu (Diklo, Stanovi i Arbanasi) i koji su zavrsili u Liburniji. Dosta ih je bilo u ZGT u Obrovcu, zadnje sam vidio u Zegaru raskupusane nakon rata.
Prije nekih dvije godine sam jednog vidio u Tinju, pored ceste u necijem dvoristu......

Odlican za terensku voznju, federas, niti vozac niti putnici nece imati bubrezne kamence. Ma niti bubrege, ponekad........

Tomek

Evo jedna Dubrava D28xx koja je još živa u Zagrebu

Shole

Da, to je ista ova koju je pred par godina uhvatio Manoplan, tad je još vozila.

S L I K A

Dosta je slična Mladićevoj 2313.  Ako je ona rađena na klasičnoj šasiji Mercedesa 1213, onda je moguće da je ova na šasiji od 1822.  Tu bi se dalo zaključit da su možda sve ove Dubrave sa oznakama na "20"  (D2313,  D2813, D2418) bile na običnim kamionskim šasijama.  Šta je pak onda sa onima D4220 i D4420 ?  I njima je vidljivo da su to ustvari kamioni. Koja bi pak bila onda razlika u odnosu na ove D20 ???   E da je negdje iskopat TAZ-ov asortiman iz 70-ih i 80-ih

martin

Ova je,nisam siguran100% ali mislim daje EX SABIC BUS iz SINJA imate isjecak u filmu KAD MRTVI ZAPJEVAJU scena kako dolazi na postaju u selu u okolici sinja di je isniman film,ima na pocetku filma i negdi pred kraj filma,pa ko zeli nek  pogleda.
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

STEFI- GRAF

Ova zadnja dubrava sigurno je  je ex šabić iz Sinja vidija san je bezbroj puta a ona na slici di je i mladić je od autoprijevoza Sinj od natpisa vidi se slovo nj.

mihaelm

Citat: Tomek  u Svibanj 28, 2011, 22:46:05
Nevjerovatno, ali eto na Ratka Mladića i na forumu, naravno zbog autobusa, točnije rijetke TAZ Dubrave D2313
http://www.jutarnji.hr/ekskluzivno-u-jutarnjem-dosad-neobjavljene-fotografije-ratka-mladica/949396/
Evo još jedna fotka :

Neoplan u srcu

jure

Shole je na dva mjesta postavio link za film Ljubav i moda (1960.) kojemu se radnja odvija u Beogradu. Ova slika iz tog filma pokazuje koliko su zagrebačke Rakete tada bile popularne.
Čak su tri Autokaroserijine Dubrave D5  na ovom parkiralištu!



Krpan

D2813 koja vozi radnike koji rade na cesti Našički Markovac-Samatovci.




manoplan

Jedan primjerak Dubrave 10 ''ispod čekića''. Ovaj model je otvorio vrata izvozu Autokaroserijinih autobusa.


Shole

Sve mi se čini da ćemo morat složit neku tablicu sa popisom modela starih Dubrava i klikom na pojedini da se dobije slika. Preletio sam malo sve TAZ-DUBRAVA teme i ima stvarno masa raznih modela, od toga je dosta njih koji su vrlo sličnih.