Jedna pritužba

Autor goranxxx, Listopad 16, 2008, 18:52:52

obelix

a kada će stići chatt ?

tomekk

Citat: obelix  u Rujan 02, 2009, 23:10:40
a kada će stići chatt ?

Presečki počeo ukidat linije pa chat ostao bez veze sa metropolom ;D ;D
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

trucker

pa dobro,zar nema neki drugi prijevoznik da to poveže  ::|

tamlover

Možda Meštrović ???

;D

DA, BAŠ
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Servis

Citat: arsenal  u Kolovoz 03, 2009, 12:20:34
Vec petnaestak dana ne mogu postaviti niti jedan post sa slikom iako su sve resize-ovane na 800x600. Dobijam odgovor da je "datoteka puna" na bilo kojem od topica na koje zelim postati, te da pokusam ponovno ili da problem prijavim administratoru. Evo dakle to ovdje i radim....

Diskovni prostor servera nije neograničen i to netko plaća, zato se potiče stavljanje slika van prostora autobusi.org. Lijenost ne može biti opravdanje kad je ovako nešto u pitanju.

Podignuo sam limit, napunio se folder zbog neodgovornog ponašanja korisnika koji su uploadali sve i svašta dok nisam onemogućio da se uploadaju velike slike.

tamlover

Dakle sve je jasno!
Nećemo se inatit i ponovo vraćat na financiranje održavanja. Postoji sasvim jednostavan i soldina Photobucket, tu je i Imageshack pa birajte i uploadajte bez problema te potom postajte na forum.

Uopće ne znam čemu inat? Neka ovo uđe u pravila foruma i fajrunt, onda nema izbora!
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Shole

ja sam valjda 20 puta objasnio preko PP-a pitaj boga kome sve kako se uploadaju slike na imidžšek i fotobaket, al šta ćeš kad neki neće pa neće.  Oće ono staro upload-anje direktno sa foruma i gotovo.  Inače, ja se u potpunosti slažem sa time da treba albume otvarat drugdje, a ovdje stavljat linkove, al šta ćeš kad neki neće pa neće.

maky

A nek ti isti onda kupuju diskovni prostor na serveru....
Postavit ćemo im cjenik pa ko voli nek izvoli...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Varaždinac

#38
postoji i hrvatski hosting slika www.slike.hr pa evo još jednog načina.  ;)