GPP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:26:04

Paško

Ažurirao sam popis voznog parka. Uredio sam i linkove na slike, sad više nema "mrtvih" linkova. Među rashodovanima fali slika Sanosa #22 jer su se sve izbrisale. Skupio sam sve što smo na forumu imali o raznim GPP-ovim unajmljivanjima. Slike novih Cityja ubacit ćemo kad ih bude. Kako to da je BMC #38 otišao u rashod? Ipak je to dosta mlađi autobus od SL-ova.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

D@ny

Citat: amfan  u Veljača 12, 2019, 22:57:36
Kako to da je BMC #38 otišao u rashod? Ipak je to dosta mlađi autobus od SL-ova.

Sadašnje stanje 38-ce.











axxor

"Najviše pozornosti izazvala je polemika o kvaruna jednom od novih GPP-ovih autobusa koji je ,,riknuo" nakon samo nekoliko dana vožnje. Direktor GPP-a Mario Šapina priznao je kako je došlo do ljudske pogreške jer je sipan dodatak AdBlue u gorivo što je izazvalo veliki kvar na motoru. Je li to učinjeno namjerno ili slučajno te tko je sve uključen pokazat će interna, ali i DORH-ova istraga. GPP će učiniti sve da se ukloni kvar, a da se krivci kazne, obećao je Šapina. "
Izvor: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=76902

axxor

"- Nepoznata je osoba ulila u rezervoar tekućinu Adblue, što je prouzročilo štetu od 100 tisuća kuna. Mi smo sve prijavili DORH-u i tražimo krivca. Ne znamo je li riječ o sabotaži, ali netko će štetu nadoknaditi. Autobusi su pod jamstvom - komentirao je Šapina. No Vrkić je najavio kako bi se zbog tog incidenta Šapini mogla zaljuljati fotelja na reizboru."

http://www.glas-slavonije.hr/392891/3/GPP-Odgovorni-za-kvar-snosit-ce-trosak-popravka

MAN truck bus

Na naplatu dolazi to što se vozači, mehaničari i ostalo osoblje uopće ne osposobljava za nova vozila...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citat: axxor  u Ožujak 19, 2019, 14:34:10
"- Nepoznata je osoba ulila u rezervoar tekućinu Adblue, što je prouzročilo štetu od 100 tisuća kuna. Mi smo sve prijavili DORH-u i tražimo krivca. Ne znamo je li riječ o sabotaži, ali netko će štetu nadoknaditi. Autobusi su pod jamstvom - komentirao je Šapina. No Vrkić je najavio kako bi se zbog tog incidenta Šapini mogla zaljuljati fotelja na reizboru."
Kako je na kraju završila ova priča ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

axxor

Pojeo vuk magare. Mislim da još traje istraga

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

EUROBUSZG

Se vratio onaj novi u kojeg su krivo utocili da blue pa se pokvario?

axxor

Da, vrlo brzo je poslan na servis i vraćen nazad. Počinitelj se još ne zna

D@ny

#190
Našao grešku u popisu-Vozni park
67 - MAN NM 223 - 2004. - OS-799-LD
treba biti:
67 - MAN NM 223 - 2004. - OS-799-LB
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181208/c1c7ff138a7ba56ca1731d15e08a40a6.jpg

luigi81

Postoje li negdje podaci o godišnjem broju prevezenih putnika u osječkom javnom gradskom prijevozu ?

D@ny

#192




Dali ima netko u HR ovakve uređaje na korištenje?

NP-549


Majstor

Samo mi sudite pošteno !