AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

conecto

Super za Varaždince jer ovo je straaašan auto koji ide ko zvijer, a kad još ima automatizirani I-Shift...
Inače u tvornici u poljskom Wroclavu puno je autobusa na lageru proizvedenih za nepoznatog kupca u nekoliko "univerzalnih" konfiguracija. Otuda su došli i ovi pa zato nisu baš svi potpuno jednaki.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

sarggy

jucer je kocijan vozijo sa volvijem za ap liniju varaždin vodic

Tomek

Ovo je sve model 9700 prije redizajna, čini mi se da su stari cca 5 godina? A kakav je troosovinac sa drugačijom prednjom maskom?

Tomek

Od jednog velikog poznavaoca Volvo autobusa sam sad saznao da ako svi imaju isti volan kao ovaj na slici nisu stariji od 2007.,te da su kupljeni u Volvo Austrija, gdje je AP kupio i 9900.

dialogos

Vozili vecinom za kongrese i sajmove klijentelu stoga su jako ocuvani koa i DM9900. Navodno ce ih dolaziti jos. Prica se da ATP Sibenik dobiva dva autobusa ovih dana, vjerovatno neki od ovih buseva jer je Ap Vž jos uvijek pravni vecinski vlasnik dionica ATP-a Ši, a ATP Ši isto tako kao i AP Vž ima vecinom unificiran Volvo vozni park.

tomekk

Svih 5 razlikuje se po nekim detaljima.
Koliko sam vidio po slikama, jedan bijeli ima oko svjetla crno dok drugi nema, isto tako i troosovinac koji je također bijeli, dok su još ova 2 crvena al u 2 nijanse.
Isto tako, mislim da neki imaju gprs, a neki ne jer se neki detalji razlikuju kod instrument table
Evo još za usporedbu:





Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

U nedjelju navečer za Umag prepun 554, nadam se da niko nije morao stajat do Zagreba il čak duže.
Slika sa ak Varaždin nije uspjela pa se ne vidi koliko je bio popunjen, al zato mi je uspjela po dolasku u Marof, no iz drugog kuta:



BTW, nije mi baš jasno:Radnim danom bus za Split kreće u 16:10 iz Vž, ja danas vidio oko 16:40 u Novom Marofu Šargača, da bi ga slučajno vidio kasnije oko 21:20 na povratku iz Zg.
Sad sam malo zbunjen :o :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

sarggy

nije sargac je isel iz murtera i jos je trebal potegnuti bis za zagreb ali nije isao

tomo

#233

Vir-Varaždin

Split-Varaždin

gbr.156

Split-Varaždin

Varaždin-Split

gbr.405

i opet gbr. 405 pred polazak

vozac



BTW, nije mi baš jasno:Radnim danom bus za Split kreće u 16:10 iz Vž, ja danas vidio oko 16:40 u Novom Marofu Šargača, da bi ga slučajno vidio kasnije oko 21:20 na povratku iz Zg.
Sad sam malo zbunjen :o :-\

Linija za Split u 16:10 je sezonska i više ne vozi


vozac

Citat: tomekk  u Kolovoz 27, 2009, 19:46:51
Svih 5 razlikuje se po nekim detaljima.
Koliko sam vidio po slikama, jedan bijeli ima oko svjetla crno dok drugi nema, isto tako i troosovinac koji je također bijeli, dok su još ova 2 crvena al u 2 nijanse.
Isto tako, mislim da neki imaju gprs, a neki ne jer se neki detalji razlikuju kod instrument table
B155 i B156 odlaze i skinute su naljepnice s imenom firme.
Kupljena je Setra i 5 Volva i u tijeku je registracija, a gb su od 639-644.
Crveni volvi i troosovinac su 2004.g, bijeli s crnom bojom oko farova je 2005.g , a zadnji bijeli 2006.g


tomekk

Citat: vozac  u Rujan 02, 2009, 20:25:07
Citat: tomekk  u Kolovoz 27, 2009, 19:46:51
Svih 5 razlikuje se po nekim detaljima.
Koliko sam vidio po slikama, jedan bijeli ima oko svjetla crno dok drugi nema, isto tako i troosovinac koji je također bijeli, dok su još ova 2 crvena al u 2 nijanse.
Isto tako, mislim da neki imaju gprs, a neki ne jer se neki detalji razlikuju kod instrument table
B155 i B156 odlaze i skinute su naljepnice s imenom firme.
Kupljena je Setra i 5 Volva i u tijeku je registracija, a gb su od 639-644.
Crveni volvi i troosovinac su 2004.g, bijeli s crnom bojom oko farova je 2005.g , a zadnji bijeli 2006.g



Jel to Zovko uzima il??Kamo idu setre i kakva setra je još kupljena osim ovih volvača???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

vozac

Setre uzima Zovko, a kupljena je niska prigradska. Neznam točno koji tip ???

tomekk

#238
Citat: vozac  u Rujan 02, 2009, 20:51:41
Setre uzima Zovko, a kupljena je niska prigradska. Neznam točno koji tip ???

Samoj jedna, dobro bi ih došlo bar 5 a najbolje 20  ;D jer tu je prijevoz školaraca, a te prigradske su sasvim ok za linije do Zagreba
Nadam se da bude još nešto došlo jer je ap opasno krenuo u shopping ;D
Jedva čekam da se provozam ;D ;D

Znači kak se čini, Zovko nema namjeru više ostat u ap-u tj opet uložit novce da kupi ap i da se izvuče iz stečaja.
Hvala Bogu, Zovko adio :D
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

U kakvom su Setre 155 i 156 bile stanju?
Šta je sa Eurobusima 486 i 489?
Dal Zovko MAN-ovi ostaju u AP-u?