AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

conecto

Jedno jutro ovaj je projurio prema Zagrebu, živ sam se polomio da ga stignem busom od Sesveta do Dupca, usput tražio foto-aparat po jakni koja visi iza mene (bio je naravno u zadnjem džepu od svih koje sam pretražio) da bih na kraju dobio ovu jadnu sliku >:(
Ipak je stavljam jer ovo je valjda jedan od prvih Volvo 8700 u Hrvatskoj.

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

St!pe


Atp-Šibenik je dobio 8700 prije njih.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

shef

Citat: St!pe  u Ožujak 31, 2010, 12:33:00

Atp-Šibenik je dobio 8700 prije njih.

Ali na ovom forumu isti nije viđen! Postoji li slika?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

St!pe

Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Tomek

#304

tomekk

#305
Citat: shef  u Ožujak 31, 2010, 14:33:53
Citat: St!pe  u Ožujak 31, 2010, 12:33:00

Atp-Šibenik je dobio 8700 prije njih.

Ali na ovom forumu isti nije viđen! Postoji li slika?

Istina ATP Šibenik je dobio prije, ali ne ovakve.Ovi su 8700, a šibenski 8700 LE.Znači varaždinski su s full opremom, skoro pa turistički, dok je šibenski više lokalni.Ne znam na koji shef misli, al slika šibenskog ima negdje u pripadajućoj temi dok za varaždinske nije bilo slike pa nismo iznosili niti info ;D
Ajde konačno da je neko i ovo uhvatio.Conecto nam u zadnje vrijeme uhvaća samo novitete.Inače, za sad su došla 2 ovakva 8700 prije negdje 2 tjedna.
Rege VŽ 293-JV gb 646
        VŽ 294-JV gb 647
Prema mom mišljenju, Varaždinci bi sad na linijama za zg trebali zamijeniti starije eurobuseve s ovim novima jer iako baš eurobusevi nisu primjereni za lokalu, šteta je da se ovi sad uništavaju, a onda po ljeti da voze sezonske linije...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zaza

Citat: tomekk  u Ožujak 31, 2010, 14:47:31
Citat: shef  u Ožujak 31, 2010, 14:33:53
Citat: St!pe  u Ožujak 31, 2010, 12:33:00

Atp-Šibenik je dobio 8700 prije njih.

Ali na ovom forumu isti nije viđen! Postoji li slika?

Istina ATP Šibenik je dobio prije, ali ne ovakve.Ovi su 8700, a šibenski 8700 LE.Znači varaždinski su s full opremom, skoro pa turistički, dok je šibenski više lokalni.Ne znam na koji shef misli, al slika šibenskog ima negdje u pripadajućoj temi dok za varaždinske nije bilo slike pa nismo iznosili niti info ;D
Ajde konačno da je neko i ovo uhvatio.Conecto nam u zadnje vrijeme uhvaća samo novitete.Inače, za sad su došla 2 ovakva 8700 prije negdje 2 tjedna.
Rege VŽ 293-JV gb 646
        VŽ 294-JV gb 647
Prema mom mišljenju, Varaždinci bi sad na linijama za zg trebali zamijeniti starije eurobuseve s ovim novima jer iako baš eurobusevi nisu primjereni za lokalu, šteta je da se ovi sad uništavaju, a onda po ljeti da voze sezonske linije...

VŽ 293-JV gb 172
VŽ 294-JV gb 173
vlasnik Pauk d.o.o Vraždin

tomekk

Citat: zaza  u Ožujak 31, 2010, 19:47:50
VŽ 293-JV gb 172
VŽ 294-JV gb 173
vlasnik Pauk d.o.o Vraždin

Pa kaj su im mjenjali gb ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek


Tomek

Večeras sam izbliza razgledao gbr172 -- vlasnik na busu piše da je Pauk(kod vrata), a logo AP Varaždina je na boku.
Inače, izgledom me 8700 nije oduševio, iznutra ima wc, ali djeluje mi otprilike kao turski MAN-ovi(Lion's Classici), daleko je to od niskih Setri barem izgledom.







Nego bus izgleda jako očuvan, a zanimljivo je da ima i displaye, ko zna di je to čudo prije vozilo.

Tomek

643 na autocesti Karlovac- Zagreb


tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

#312
Ove fotke mi je poslao forumaš zaza.Ovim putem se zahvaljujem  :), a nadam se da ću se konačno imat priliku i provozat.Za sad je stiglo 5 komada volva 8700





















Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

doBUS

#313
 Volvo se prodavao/je na mobile.de cijena mu je 65.000 eura,znam da ima vise vozila za prodaju ;)
Volvo

PROFA

Gdje moze ovaj bus bit tako skup?
Ovi su se prodavali u Badenu ,malo mijesto pored Beca.Pa oni 9900 ima po 110 000€ dosta isto ovdije sa okruglim farovima.Jos ako uzmes vise to ide dole do 15 %!