Nesreće

Autor actros1880, Prosinac 09, 2007, 18:27:56

actros1880



FDT


man134

grozno jel ovo tamina koji je model ovo?

neobus

Ono na slici je Blue Bird All American FE


tamlover

Na tom području već je bilo trovanja u ČZT-ovom auotbusu. Nevjerojatno...
Ovakve stvari bole više nego bilo što drugo u prijevozničkom svijetu i ja bih tu takve rigorozne kazne uveo da bi se prijevoznici zapitali hoće li se uopće javiti na natječaj za prijevoz djece.
A nakon ovakvih događaja dotični više nikad ne bi došao u bzir za takav posao.

Zar je to tako teško?
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Servis

Citat: tamlover  u Travanj 23, 2008, 19:57:57
Na tom području već je bilo trovanja u ČZT-ovom auotbusu. Nevjerojatno...
Ovakve stvari bole više nego bilo što drugo u prijevozničkom svijetu i ja bih tu takve rigorozne kazne uveo da bi se prijevoznici zapitali hoće li se uopće javiti na natječaj za prijevoz djece.
A nakon ovakvih događaja dotični više nikad ne bi došao u bzir za takav posao.

Zar je to tako teško?

Kao da je to išta novo, pogotovo za odgovorne imbecile u Čazmatransu koje uopće nije briga u čemu se djeca voze. S obzirom tko sve upravlja i kako tom firmom, ne bi ne ni čudilo da ih nije briga ni kako im se vlastita djeca voze.

Ja bi ovo stavio na naslovnicu portala kao vijest i obilno začinio svim slučajevima dosad koji su spomenuti na 24 sata, pa nek svi vide taj jad i bijedu.

(Da, naljutilo me ovo i iako sam administrator ovoga, uopće me nije briga za izražavanje.)

tamlover

Ajde da i ti napokon nešto napišeš  ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....


Slavuj

šta je najgore od svega taj su bus danas stavili ponovno u promet

tamlover

Stvarno ne znam čemu 2 linka za isti događaj?
Inače, danas sam u ZG vidio 5-6 ČZT buseva od kojih je svaki potencijalni novi kandidat za Crnu kroniku i svi su bili uključeni u prijevoz djece (najčešće njima dolaze na izlete u grad iz okolice).
...i bilo je lepo i navek TAM bu....


Slavuj

ovo ti je novi dogadaj ja sam gledao isto na 24 sata i to se ponovno dogodio incident sa čazmatransom


netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.