Povijest (stare fotografije, podatci itd.)

Autor markost, Ožujak 12, 2008, 18:19:12

IgorKlasik

Hvala.
Znači zavisi od regiji odnosno države u kojoj su radili.

Paško

Bilo je nedavno rasprave o prugama na zadnjim krajevima Avtomontaža. Evo potvrde da ih je #688 još imao 2008. godine. Slika je makyjeva s foruma - nadam se da ćemo ostatak obnoviti jednog dana.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Prije kojih mjesec dana pronašao sam ovu fotografiju na nekoj prastaroj Facebook stranici koja se se sprdala s linijom 37 (pa je stoga na tabeli zamagljen pravi broj). Sad tu stranicu ne mogu naći, ali evo slike, za koju mislim da je možda originalno bila na forumu. Uvijek se lijepo sjetiti legende #542.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Isječak iz RTS-ove emisije Trezor, screenshotao N.M., ali "ne sjeća se" iz čega točno. TAM AS 3500 gradski kojeg su u Splitu bile barem četiri verzije. Ova nema rešetke na prednjoj maski, što sam prije već vidio na jednoj fotografiji.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Emisiju sam zato sad pronašao ja. :) Evo TAM-a na 12:49, a odmah par kadrova poslije kraj realke prolazi još jedan.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

željko halambek

Citat: amfan  u Listopad 23, 2020, 00:25:51
Emisiju sam zato sad pronašao ja. :) Evo TAM-a na 12:49, a odmah par kadrova poslije kraj realke prolazi još jedan.


Prvi je TAM AS3500CM a drugi je TAM AS3500M/1968

Paško

Iz grupe Osamdesete u Splitu, MAN (najvjerojatnije) #498 u tadašnjoj Maslešinoj, današnjoj Matice hrvatske
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

1. Nekoliko razglednica i isječaka razglednica iz 50-ih
2. Sa Split kroz povijest, MAN SU 220 circa 1980., za snimanja Velog mista (vidi se "fejk" Bajamontuša)
3. and now for something completely different, model Leylanda Tigera TS8 iz Ribblea. Šest ovakvih kupio je Promet i najnajvjerojatnije imali su garažne brojeve 93-98. U Splitu su izgledali identično, jedino su nedostajali natpisi bivšeg vlasnika.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Večeras vas predstavljam u isto vrijeme jednu od najtežih i najsretnijih nesreća u Prometovoj povijesti. 3.6.1965. FAP G-80 s tablicama ST-42-84 (to će biti garažni broj oko 160) survao se u more na cesti prema Okruku Gornjem. Putnica u autobusu Slavica Barada kaže da je do propadanja došlo kad je naišla hitna, a autobus se sklonio u stranu uske ceste. Tada je došlo do odronjavanja tla, a autobus je nakon nekoliko prevrtanja umalo završio u moru dubine sedam metara. Srećom, zaustavio se na dubini od oko dva metra. Tako je ovaj događaj, zapravo, prošao iznimno dobro za sve uključene (83 putnika!) jer je vrlo malo falilo da iz nesreće prijeđe u tragediju. Čudo je da nitko nije poginuo, a samo je jedna osoba teže ozlijeđena. Više možete saznati u ova dva članka koje je Z.R., danas poznatiji po jednoj drugoj rubrici, složio za Slobodnu Dalmaciju prije 55 godina.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Slijedi sedam fotografija koje sam pronašao u FB grupi Okruški škafetin. Sve prikazuju izvlačenje nesretnog FAP-a, što je očito za Okručane bio događaj sam za sebe. Na fotografijama zahvaljujem sljedećim osobama: V. Kuzmanić, S. Bilić, M. Miše, F. Agnić. Bilo bi ih dobro i skenirane okupiti na jednom mjestu. Budući da se na kraju sve završilo uglavnom dobro, završit ću s ovom anegdotom V. Ugrine: Sićan se ka dite, dok san sta kraj suda, pokojna baba Nikolina Beškerova je pričala kako je nika stara baba napala šofera da neće izać iz privrnutoga autobusa, da je ona platila kartu do sela, a ne do Rožca. :D :D :D
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Kaže monografija da je od 1970 u sastavu Prometa RJ Trogir.

Jeli prije te godine postojao organizirani linijski prijevoz (od koje godine?) kao danas ili su ovo samo bile radničke linije?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Tada se (vjerojatno) samo formalno napravila RJ Trogir kad je izgrađen kolodvor. Sve linije postojale su i ranije. Nije se ni u ovom slučaju radilo isključivo o radničkoj liniji, nego je samo u njoj bilo najviše radnika.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Zadarsko dite

i onda, iz ciste kurijoze, upises u gugle ime i prezime majstora (tada su vozaci bili majstori) koji je vozio toga fapa i vidis kako je barba pozivija dp svoje 79 e i umro 2012, vjerojatno odradivsi citav svoj radni vijek za volanom.....

Paško

#1273
Koji se Prometov autobus može pohvaliti činjenicom da je jedno vrijeme nosio tablice druge države? Ima ih sigurno par stotina u povijesti polovnih autobusa Prometa. A koji se može pohvaliti činjenicom da je jedno vrijeme imao BH tablice? Takvih je bilo vrlo malo, možda samo jedan, svima nam poznati 159, kojem na ovoj slici ipak nedostaje taj garažni broj, šablonom dodan u garaži kao final touch na ovu lijepu shemu. Taj Eurobus AV 120, drugi iz Soka Mostar, u Splitu je u listopadu 1998. dobio i tablice ST-793-HC, ali te je nakon dvije godine zamijenio za ST-921-ID, koje je nosio sve do rashoda. Tablice na ovoj slici su, kao što vidite, 895-A-252, a fotografija je nastala na IAAu-u '98 u Hannoveru u rujnu. Autor je Uwe Rein, a Eurobusove fotografije s tog sajma možete pogledati OVDJE.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

MAN 890 UO kraj općine. S grupe Split kroz povijest
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!