Vincek – fotografije

Autor Tomek, Srpanj 12, 2008, 14:32:18

Kočijaš

Citat: zlikowszky  u Ožujak 10, 2009, 12:41:35
Nisam rekel da ne valja ili da ne stoji lijepo niti da mu tam nije mjesto. Nisam ni rekao da to taj Travego ili Vincek ne zaslužuje. Nisam ni veličal AP (bože sačuvaj), niti umanjival Vinceka. Rekao sam samo, da je s vizualnog stajališta, ta ideja već viđena. I potrošena.
Jedna sasvim obična šema-ja mislim da je na tom starlyneru čisto u redu,jednostavno......
travego  :-)

Kočijaš

Dva busa na parkiralištu u Zagrebu!
travego  :-)

dado1979

#17
Vincekovi autobusi malo manje poznati.


Tomek

Ovaj Mercedes O404 je ex AP Lika, još ima i stare tablice  :D

Kočijaš

Još malo "malog"0404-u Italiji





travego  :-)

tomekk

Skinuli su mu natpis Žućo(malo traljavo) i sad samo piše bus, dok ime vlasnika piše sitnim slovima na vratima.Opet mi sliku uništilo sunce(s druge strane je nemoguće slikati), inače slikano kod Vinceka u Završju

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Neo

Negdje na Jadranskoj Magistrali prije nekoliko dana...:)



8)
je zakon

dado1979

Strašno orginalan dizajn za oslikavanje,hvala Francuzoviću na ideji,lakše je kopirati kad nemaš s čim smislit nekaj orginalno i dobro.

5AR


Sonja

Citat: tomekk  u Svibanj 23, 2009, 23:08:22
Skinuli su mu natpis Žućo(malo traljavo) i sad samo piše bus, dok ime vlasnika piše sitnim slovima na vratima.Opet mi sliku uništilo sunce(s druge strane je nemoguće slikati), inače slikano kod Vinceka u Završju


sarggy

toga busa prodaje za 20.000e

dado1979

Opet mu je prdnul motor,daval ga je pred tri tjedna za 15000,našel bu nekog naivca ko i uvjek,bili su deli preslabi motor nije zdržal ni mesec dana,sad bu jeftinije dvaput slagati,neko bu se usrečil s tim busom.

Alex


4kotaca

Od kud znas da je riknul motor? Prema mojim inf. mjenjali su radilicu kompresora zraka, a motor ide kolko vidim jako dobro!!

tomekk

U Sv.Iliji





te malo dalje, u Doljanu kod Vincekovog zeta




Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga