Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

Tomek

Jedna novost -- Cityliner N116 dobio reklamu za Westgate istu kakve imaju Bove Lexio, znači pocrvenio je


kampanjac

evo i jedna noćna pred west gateom..

By kampanjac at 2011-02-09

kampanjac


fakincic

10-177 - ZG-7953-DC - VDL Berkhof Axial 70
Danas, 14.15, Benkovo kraj Pregrade, vozio školarce



Uploaded with ImageShack.us

kampanjac

KR-520-DC

By kampanjac at 2011-02-22
KR689-DB

By kampanjac at 2011-02-22

kampanjac

Citat: manoplan  u Veljača 24, 2011, 16:13:24
Stara dobra Dubrava. Ide ko mutava.  :D

http://i166.photobucket.com/albums/u88/manoplan/DSC_0531.jpg
to je istina...i vozi ju stalno jedan te isti vozač i to već godinama...pazi na nju ko na oko u glavi...bus je stvarno s obzirom na godine u jako dobro stanju...vozio sam se x puta s njim...super..svaka čast...

tomekk

Bilo mi je nešto čudno tu kod ove katnice, no skužio sam sad da nema izbočene prednje ratkape  ??? :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

nidi

Vjerojatno je netko nešto mjenjao jer ovo je mislim zadnja ratkapa? ???
*****  V     O      L       V       O   *****

Tomek


Sonja

#459
Slikan iz malo druge perspektive  ;)


zlikowszky

#460
Citat: nidi  u Ožujak 02, 2011, 20:06:37
Vjerojatno je netko nešto mjenjao jer ovo je mislim zadnja ratkapa? ???
Kod uobičajenih felgi za prve kotače, apsolutno je nemoguće stražnju ratkapu staviti na prednji kotač. Ovdje se radi vjerojatno o felgi koja je takva da ta ratkapa može na nju, odnosno nije izbočena tamo gdje su šarafi, već je sve unutar širine onog vanjskog oboda felge. Imaju to mnogi kamioni....pogledajte prvi kotač...



Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

NP-549

To može, ali samo pod uvjetom da su na njoj gume minimum 315/80 22.5, jer na klasične 295 ide flega koja je izbočena.  Za one koji neznaju, stražnje felge (duple) su iste ko i prednje samo su okrenute naopako, odnosno vanjska je licem nagnuta na nutarnju i onda preko dođu matice sa unutrašnje strane.

buSHunter795


Tomek

Svega pomalo:

TAZ Dubrava D1429V


Berkhof Axial 50


Bova Futura FLD


Eurobus AV 120


Drugi Eurobus AV 120


Setra S 215 HD

kampanjac

Citat: Tomek  u Ožujak 14, 2011, 23:38:43
Berkhof Axial 50
http://i959.photobucket.com/albums/ae71/autobusi99/autobusi00/IMG_6333.jpg
jučer sam išao s jednom ovakom doma, nisam pratio niti gbr niti registraciju, i nažalost nemam niti slike izvana (u jbt kolko toga nemam ;D) ali zato dvije slike vozačkog okruženja

By kampanjac at 2011-03-17


By kampanjac at 2011-03-17

..u biti, u vožnji malo pričam sa šoferom (kojeg ovim putem puno pozdravljam jer zbilja je ljudina) i priča mi za berkhof axial da je i više nego zadovoljan busom, udobnost na razini (u što sam se i sam uvjerio), mala potrošnja, velika snaga..mnogi autobusi tipa setre 415 bi se mogli posramiti jer veli da setra nema tu snagu niti motor ko što ima berkhof axial..u biti, presečki je zadovoljan investicijom...isto kao i marco polo....