Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

ivog

Vozi ovaj bus i dalje..

Bio je raspoređen na lokalnu liniju iz Krapine..




ivog

Evo, uspio sam se provozat s Bovom Lexio (10-171) i moram priznati da mi je bus stvarno oke, sicevi su možda malo tvrđi, ali nisu neudobni, bus poteže stvarno dobro, jedino pri većim brzinama dosta fućka vjetar..

Sve u svemu zadovoljan sam..  :)

Tomek

Danas bijelo crvena Bova Lexio 10-164 ostala u kvaru u Gajnicama oko 14.00h u smjeru Zagorja... Zamjenski bus je bila druga Lexio 10-171

ivog


Tomek

Večeras Euroliner 10-106 za Pariz.. Opet pun, mislim da Presečki na toj liniji zarađuje ko lud.. Treba reći da njihova 2 Eurolinera su stvarno u dobrom stanju


zlikowszky

Danas sam vidio bijeli Berkhof katni, mislim da je model 1000DD. Novost u voznom parku Presečkog, mada mi se čini da je bus rabljeni. GB je 10-175.
Nažalost nisam imao fotića...Tomek, dodaj u vozni park
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Opa, to je onda Hr. premijera... Inače 10-173 i 10-174 su iste niske Bove Future, još uvijek potpuno bijele..

buSHunter795


Slikao sam KR_463-FM 10-167 u Dubravi



buSHunter795

Evo KR_235-CB 30-20 na autobusnom kolodvoru


buSHunter795

Evo moje slike od KR_360-AN 30-23 iz Dubrave







ovog pak sam slikao na kolodvoru i istog dana poslije sam našao u Črnomercu!!
To vam je KR_925-BM 30-29




prošli tjedan sam vidio na kolodvoru KR_102-BK 30-25 i tako mi je drago što je ostao tirkizni
(za razliku od KR_882-CS 30-33!) 

Tomek

10-77 odmara danas u blizini Klanjca


tamlover

Dugo ništa o Herr Ernstu, pa onda samo info da je neki dan vozio Desinić - ZG ujutro.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Evo konačno i slike od ove velike prinove u Presečkom


zlikowszky

Dobio sam informaciju kako je ova Berkhof katnica kupljena iz jednostavne potrebe. naime, Presečki je ugovorni prijevoznik za  jednu poveću zagorsku građevinsku tvrtku (M-Profil) i događalo se da su ljudi stajali u busu kad su se vozili, a karte su uredno plaćene. Trpjeli su to jedno vrijeme, pa se pobunili. Onda su u Presečkom malo kalkulirali i nabavili još jedan katni koji će ih sve moći prevesti. Druga je opcija bila da idu dva busa, a znate i sami da to nije uvijek baš najstretnije rješenje.  Iz istog razloga ćete vidjeti i Skylinera da često ima tablu s natpisom jedne tvrtke koja proizvodi keramiku u Zaprešiću.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Danas u Pregradi sam ulovio posljednji proizvedeni Eurobus AV120.. Marljivo skuplje kilometre za Presečkog, no na njemu se još uvijek vidi ime prošlog vlasnika