Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

Tomek

Jučer me iznenadio bus koji je Presečki poslao na Zagreb-Paris -- Marcopolo gbr196 -- mislio sam da su njih većinom kupili za domaći prijevoz i izlete, ipak se radi o malo tvrđem autobusu barem koliko sam čuo, kad ono ide Marcopolo u Francusku


Tomek

Večeras puno do posljednjeg mjesta Barbi gbr 30-36 krenuo za Paris

Tomek


busfan

Citat: tomo  u Kolovoz 06, 2010, 11:26:48
Ma autobus je ništa nego obična bundeva... Blago onom tko se u njemu vozio za Pariz.... A još malo pa će gosp. Presečki počet vozit i TGV pa neće biti problema stići do Pariza...

Malo mi je cudno kako to da samo oni voze Paris, kad ima putnika sto je ocigledno... Doduse sad je i Panturist uveo liniju, pa ima sad i nije pametno da voze s cim stignu

Shole

Autotrans je vozio sa po 4 busa istovremeno Split-Zagreb-Paris dok nisu Radošević i ekipica počeli muljat sa kartama pa izgubili koncesiju od Francuza.  4 Setre idu u Pariz u isto vrijeme, a 6 prodanih karata  >hammer< >hammer< >hammer<
Doduše nikad mi nije bilo jasno koji su ti ljudi koji idu iz HR u Francusku, i još k tome njih 200 u isto vrijeme  ??  Nije baš da je bio tamo neki eldorado za radit kao Njemačka ili Švicarska.  Možda studenti, ko zna

Tomek

Ova Presečkova ex Croatiatrans Zlatar linija je u suradnji sa Eurolinesom i u Lyonu gdje staje možete presjedati na Eurolinesov bus i otići skroz do Barcelone i Madrida.. Oni su s jednom linijom pokrili pola Europe, zato i ima ljudi... Ali ubrzo ide EasyJet iz ZGB-a za Paris pa će i ovdje krenuti na gore.

busfan

Citat: Shole  u Kolovoz 12, 2010, 20:43:36
Autotrans je vozio sa po 4 busa istovremeno Split-Zagreb-Paris dok nisu Radošević i ekipica počeli muljat sa kartama pa izgubili koncesiju od Francuza.  4 Setre idu u Pariz u isto vrijeme, a 6 prodanih karata  >hammer< >hammer< >hammer<
Doduše nikad mi nije bilo jasno koji su ti ljudi koji idu iz HR u Francusku, i još k tome njih 200 u isto vrijeme  ??  Nije baš da je bio tamo neki eldorado za radit kao Njemačka ili Švicarska.  Možda studenti, ko zna

Ne znam kako je u HR, npr iz BiH nema dosta gastarbajtera u FR, ali zato ih iz Srbije ima dosta, pa sam cuo da Lasta i Fudeks voze po 4 puta sedmicno, a ima jos sigurno 7-8 drugih prevoznika... Sad ima i taj Easy Jet, ali zanimljivo je i kako ce ici Panturistu na toj liniji, mozda su malo zakasnili

tomekk

Danas u Krapini:
KR 467-BA:



KR 285-CE:



KR 658-K:



KR 217-AR:



2 malo lošije:
KR 286-AD  ???  :-\



KR 671-CI, vozio s otvorenim vratima, ali nisam gledao jel bilo unutra putnika..



Nego, nešto mi nije jasno. Ovo bi trebao biti autobusni kolodvor Krapina:



Autobusi cirkuliraju okolo, a tu unutra opće ne ulaze.Na peronima parkirani automobili, a pokraj zelenkasti jetliner i jedan kamion  ???
Nije mi to sad baš jasno  :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Fora je u tome da Presečki kako ima monopol može raditi što želi pa je tako sagradio svoj kolodvor 200 metara južnije u blizini njegove garaže koji je dosta daleko od centra i prilično nepraktičan. Stari kolodvor je tako ostao prazan pa su se valjda snašli sa parkingom.

Berlingo

A nije mi bas uspjelo s obzirom na sunce, ali da malo obnovim temu.

fakincic

10-88 odmara na AK Pregrada. U pozadini, odmah uz kolodvor, nalazi se zgrada srednje škole.



Uploaded with ImageShack.us

Tomek


Tomek


tomo

#374
Citat: Shole  u Kolovoz 12, 2010, 20:43:36
Autotrans je vozio sa po 4 busa istovremeno Split-Zagreb-Paris dok nisu Radošević i ekipica počeli muljat sa kartama pa izgubili koncesiju od Francuza.  4 Setre idu u Pariz u isto vrijeme, a 6 prodanih karata  >hammer< >hammer< >hammer<
Doduše nikad mi nije bilo jasno koji su ti ljudi koji idu iz HR u Francusku, i još k tome njih 200 u isto vrijeme  ??  Nije baš da je bio tamo neki eldorado za radit kao Njemačka ili Švicarska.  Možda studenti, ko zna
Ajde do 2 busa u sezoni od Splita i preko Zagreba, s tim da možeš kvalitetno namuljati 20 karata ( 10-15 tisuća kuna), što svakako opet nije u redu, ali ovo sad što si ti napisao je da bi i najobičnija budala shvatila da nešto nije u redu.... Još nemam pojma kakva je situacija Osijek-Pariz dok ne budem duže tamo da nešto pohvatam(o)...  ovog mamuta što šalje idiotarije na tu liniju može samo biti sramota... putnici znaju da uvijek postoji vlak i to EC ili IC samo što moraju presjedati...  A Bovu nek čuva za bolje dane ili školske linije...