AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

Paško

MAN Lion's Coach PU-220-HG, ex Brioni Pula g.b. 65
Ima sve naljepnice kao i Tourismo. Ostavljen mu je g.b. iz Pule.



Malo lošije ubačen natpis HRVATSKA

Stare naljepnice se dobro vide uživo

I Z kojeg svi mrzimo
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

Ex. 65 veceras na liniji Osijek - Imotski


Shole

Citat: Avtomontažafan  u Srpanj 28, 2011, 23:48:24
Tourismo dobio oznake AP Imotskog. Ostavljene su hrvatske kocke iz Briona (zapravo su ukrali dizajn iz Briona jer jučer istih nije bilo) i one manje crvene naljepnice....

Dobro da ga nisu cijelog polijepili kockicama.   Pa nesmiju u jednoj komunjarskoj Puli bit veće 'Rvatn'e nego u Imockome

markost

A ratkape več nema. Za misec -dva dana će bit svi krševi.  :P

mate

Citat: markost  u Kolovoz 01, 2011, 09:44:53
A ratkape več nema. Za misec -dva dana će bit svi krševi.  :P

A budemo vidjeli...A vezano za ovog MANa, sinoc na AK stoji vozac Panturista i veli kolegi iz AP Im - "I kakav je MAN, cuo sam da nije nesto posebno", a kolega iz AP IM mu je odgovorio - "Sto sam dosad vozio, ovo je dobro". Nadam se iskreno da ce uspjeti barem ove prinove dobro odrzavati, a ne da ce ih zapustiti kao i vecinu buseva

mate

Danas na liniji Osijek - Imotski



Cityliner izgleda jako lose, onaj drugi barem na prvu djeluje znatno bolje

Paško

#246
61. Kasnio na dolazak.
Nema nikavih naljepnica, ni APZ, ni BP. Standardno su ostavljene ove male naljepnice, a ostalo je skinuto. Navlake iz Briona s logoima Valvolinea su tu i ostat će. Garažni broj ostavljen.
(slika je očajna, ali neka ga imamo i s desne strane)




77, već nazvan Mališan.



Vjerojatno će ostat zauvijek ovamo. Već navelo neke putnike na krivu pomisao da bus ide u Pulu. A da pročitaš tablu?!

I sve u redu do polaska. Prvi, drugi, peti put, ne želi se upaliti. U pomoć priskočile kolege iz Makarske i autobus je uz pomoć kabela, baterija i Globtourovog ZG-3501-EC upaljen. Otišao s kolodvora u 20:20.


Još jedino nemamo g.b. 62 na forumu. Taj još vozi sa svim naljepnicama iz Pule. :P
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Setra se još drži

ST-934-UI

Master

Očajni Cityliner

Mališan

65 koji je dobio (krive) ratkape
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Netko je spomenuo da su uzeli 2 Mastera. Ja samo viđam ovog.

Tourismo

61 još bez ikakvih natpisa.


Straga se dobro vidi naljepnica starog vlasnika...


P.S. Hvala Photobucketu na uništavanju mojih slika iz prethodnih postova.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Blic. >hammer<


Citat: im  u Kolovoz 14, 2011, 16:39:19
danas san vidio turisma ec cb bez ikakve šeme samo na vratima piše autopoduzeće imotski cili je bil
Slike su takve kakve su. Dobro da ih uopće ima jer je ovaj prolazio taman kad sam ja izašao iz svog autobusa.


Dobio je ovaj natpis o vlasniku u sivom okviru kakav je na svim prinovama (kopirano iz Briona), što znači da će najvjerojatnije dobiti onu shemu. Na svim natpisima piše "Autopoduzeće Z d.o.o.". Vjerojatno je pod tim imenom firma registrirana pa zato još uvijek stavljaju ono kretensko Z.

P.S. Ovo je napokon prebojano u bijelo.


P.S.S. Higere odavno nisam vidio. Jesu li ih prodali?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tomekk

Nema više Higera.Ostao je samo jedan.Oni na VŽ regama su bili regani na Varaždin Bus koji je u stečaju tako da su završili iza žice.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

ST-934-UI kojeg su jako poružnili s ovom maskom ::|

Ovo je vjerojatno najuništeniji autobus u AP Imotskom. Euroliner ZG-2437-AE. Ovo je onaj Euroliner koji je vozio bez stražnjeg poklopca i svjetala. Pogledajte koliko tu ima rezervnih dijelova! Nebi bilo loše obojati ga u bijelu boju i staviti novu shemu da normalno izgleda.



A sad nešto vedrije. 62 dobio ne samo imotsku shemu, već i registracije IM-266-AK.

Ovaj ima natpis Croatia 8)




P.S. Može li netko update-ati v.p.? Dodati Mastera, ovih 5 prinova, 2 Higera prebaciti u prošlost...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!


315 hdh

ma to je sve groblje neznam kak se ljudi oceju voziti u tim kantama