AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

im


Marek


setra man

a gdje je završio mali neoplan dugo ga nismo imali?

im

bio e ima manju prometnu a trenutno vozi split imotski

bridge

Meni samo jedno nije jasno kojim putevima i na koji način Imoćanci voze svoje autobuse????' Pa svi linijaši daju više gasa i voze žeće,ali isto ne unište ovako buseve,ja nemogu shvatit kako tako uspiju sve buseve dovest do rashodovanog izgleda.Ovo je strašno i sramotno za nekad ugledni AUTOPODUZEĆE IMOTSKI...

im

dođe ta hrvatska privatizacija pa grančić pa zovko pa zelenčić i tako malo pomalo ko i sve firme s Imotskog područja odu u da nekažen šta!!!

STEFI- GRAF

Šta hoće pojedinci  na ovome forumu reć da vozači u Ap-Imotskom nesposobni za vozit pa da zato autobusi izgledaju takvi kakvi jesu .U svakoj firmi ima sposobnih i nesposobnih to su ljudi koji imaju milione i milione km iza sebe.Jednostavno ta nekad moćna firma je potonula i autobusi su non stop u eksploataciji pa nema ni vremena ni novca za redovito servisirat  prati i održavat.To su ljudi koji koji rade svoj posao za plaću kakvu takvu.Ja san isto vozač pa se nisan nikad iživljavao na vozilu koje dužim i vozim zarađujem za svoj kruh pa tako i oni svi.

Marek


Tomek

Evo sređenog Tourisma u Zagrebu, svaki dan je ovdje

elvis

Zna li neko od kojeg autobusa je ovaj prednji blatobran koji se vidi na slici???


Bari

Citat: elvis  u Siječanj 05, 2012, 18:20:38
Zna li neko od kojeg autobusa je ovaj prednji blatobran koji se vidi na slici???

Puntamikina Setra 417HDH
KREPAT MA NE MOLAT !

elvis

Bari svaka cast na zapazanju detalja,ali ipak me zanima ovaj prednji desni blatobran na tourismu,od cega je ovo sprcano na tourisma??

im


Marek


im

u pravu si al moga bi s citylinera ex maric ili s nekog jeta jer ima ovu kosinu ko oni