AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

COVIK

Tribali ste samo vidit ovo lito kako jedan od tih starijih vozača s milijunskim kilometrima iza sebe vozi Higera u POTKOŠULJI,je je dobro ste pročitali u POTKOŠULJI iliti po naški u majici na špaline.Vani 35 stupnjeva,dasa se skinija, otvorija prednja vrata i udri po gasu.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

troosovinac

Citat: COVIK  u Siječanj 12, 2012, 22:39:12
Tribali ste samo vidit ovo lito kako jedan od tih starijih vozača s milijunskim kilometrima iza sebe vozi Higera u POTKOŠULJI,je je dobro ste pročitali u POTKOŠULJI iliti po naški u majici na špaline.Vani 35 stupnjeva,dasa se skinija, otvorija prednja vrata i udri po gasu.
traži plažu i cure u toplesu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
bela lađa

Shole

Njemu su to vjerovatno cure bez toplesa

tomekk

Evo je i večeras.Stigla iz Imotskog pa su došli i drugi vozači vidjet tu mašinu  :P

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Shole

Danas je 14.01.2012. i ovo gore je Temsa Diamond stigla polovna iz njemačke pred par dana.   
Dana 01.04.2012. na ovoj Temsi će falit kruna na karelu,  rebrasta površina pri dnu busa između zadnjih kotača i branika će bit izudarana,  donjih nosača gepeka neće biti, a i pokoje štop svjetlo će falit.

Bude li situacija drugačija,  posut ću se pepelom i od prvog aprila nadalje na sva usta ću hvalit AP Imotski.  Al sve me nekako strah da će bus završit u rangu onih iz AP LIKA.


zvone13

#350
bas sam se pitao kad ce netko primjetiti nedostatke na ovom busu
nisu mu ni naljepnice skinuli a vec je kanta (evo i ja sad pljujem po svojima tako da ne budem kontra foruma )


01.04.2012.je prvi april   
mozda ce oni napraviti prvoaprilsku salu i sami skinuti krunu s karela, malo ga izudarati tako da mi imamo o cemu pisati bojim se da ce nam ponestati teme 

voze ga vec 5 dana vec je za rashod ........  ma nista nevalja   

tako je to kad Imocanima date autobus

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Majstor

Jel to vec zadnji bunker i cosak krsten u Im
Samo mi sudite pošteno !

COVIK

#352
Citat: zvone13  u Siječanj 14, 2012, 00:49:56
bas sam se pitao kad ce netko primjetiti nedostatke na ovom busu
nisu mu ni naljepnice skinuli a vec je kanta (evo i ja sad pljujem po svojima tako da ne budem kontra foruma )


01.04.2012.je prvi april  
mozda ce oni napraviti prvoaprilsku salu i sami skinuti krunu s karela, malo ga izudarati tako da mi imamo o cemu pisati bojim se da ce nam ponestati teme  

voze ga vec 5 dana vec je za rashod ........  ma nista nevalja    

tako je to kad Imocanima date autobus

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


A moj Zvone kako možeš pljuvat po svojima ??? ;D buljimir
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

zvone13

moj COVIK

IRONIJA    !!!!
>hammer<
 
a sta da kazem jer kad ih branim nevaljam, kad ih kudim nevaljam

ha,ha,ha......

Tlimfocit

Zvone nemoj se ljutit, al istina je da ima nekoliko vozača u firmi koji su seljačine i sramote firmu. Sramote je u autobusu, na cesti, a i u Macole. To je činjenica. Činjenica je isto da su busevi katastrofa,a tu ima svačije krivnje. Sad je došao novi bus i svi se nadamo da počinje bolje vrijeme AP Imotskom, ali poučeni dosadašnjim sumnjamo.
Najveća je sramota da je ova jednom velika firma spala na to da je kupe Mostarci koji su isto tako u banani umjesto da oni kupe njih.

im

nekupe je mostarci nego zovko izvede opet igricu ko i sa mostarcima!!!

Man lion's coach

Kako mi rece jedan sofer davno njima u Mostaru nije uopste lose, malo rade, a plate su dobre!? Moze li mi iko ovo objasniti?

bridge

Stanje u Mostarskom autoprevozu je:sve su prodali sto se moglo i vrijedilo prodat,pa su navodno kupili Imoćane...
Pa sad čitaj te između redova kako to izgleda. Prodaš svoju kuću sa okućnicom,odeš u podstanare,i u tom trenutku kupiš drugu kuću koja nije čak u istoj državi,i naravno ne misliš živjeti u njoj...
Možete vjerojatno zamislit onda kako je radnom osoblju i vozačima kad se neka lova podjelila na 3 dijela vladajucih ljudi.
A od tih novaca sigurno nije kupljena Imotska prinova,niti će Imoćanci osjetit nešto bolje ako su sad u vlasništvu Autoprevoza,jer i Mostarci čeznu za boljim danima a ne hrpom otkaza koje su podjelili iz "opravdanog razloga višak ljudi".Zamisli te jedna jedina ČISTAČICA u firmi za buseve i kancelarije,je prva na spisku za otkaz jer je višak.
Dalje je sve suvišno komentirat..


zvone13

znam da mu nije tu mjesto ali evo jedan vic o Imocanima  i Mostarcima :



Mostarac se vozio iz Mostara prema Imotskom, a Imoćanin iz Imotskog prema Mostaru ...
I negdje na pola puta - sudar! Auti (Autobusi) odletili niz padinu i izvrtili se par puta.
Izlazi Mostarac iz potpuno skršenog auta, provjerava kako je i zaključi da mu nije ništa.
Izlazi Imoćanin iz isto tako skršenog auta, krene provjeravat kako je i zaključi da ni njemu nije ništa.
Onako,sav sretan,govori Imoćanin Mostarcu: "E kume moj, dobro smo prošli, evo i boca rakije je ostala čitava pa valjalo bi nazdravit u to ime!"
Mostarac uzme bocu,nagne i onako od šoka popije odma pola litre.
Potom pruži Imoćaninu bocu, a on će na to :"Neka, neka, ja ću pričekati da dođe policija"

Tomek