AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

STEFI- GRAF

Samo su na malom eurolineru mogli lipše prikrit natpis Brioni Pula na displeyu u vrhu šoferšajbe npr samoljepljivom bijelom folijom a ne papirom kojim zamotaju krafne u dućanu.

COVIK

Citat: STEFI- GRAF  u Travanj 13, 2012, 20:29:28
Samo su na malom eurolineru mogli lipše prikrit natpis Brioni Pula na displeyu u vrhu šoferšajbe npr samoljepljivom bijelom folijom a ne papirom kojim zamotaju krafne u dućanu.

Man IM 413 AK već dosta vrimena nema ni anasler,pali se na guranje.Kad triba u Splitu duže vrime čekat polazak parkiraju ga po Trsteniku. buljimir Baš bi volija vidit situaciju da se slučajno ugasi na jednom od splitskih semafora na ravnoj cesti :)evil
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

STEFI- GRAF

Ima jedno bolje misto isprid  Iskre  u Dugom Ratu taman prava nizbrdica

tomekk

Ovaj se počeo šminkat:



Na drugom MAN-u 263-AK još uvijek fali poklopac na retrovizoru, a mali Euroliner friško bojan bijelom bojom na prednjoj lijevoj strani i to odskače isto ko šaka u oko...

Inače, ne znam koliko ste upućeni u ovaj dopis od prije mjesec dana:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tlimfocit


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

im

Ovo je autobus od vinjani busa sad jesu li ha kupili il se krpe linije neznan ???

COVIK

Jutros je volvo od Deni busa vozio njihovu liniju Im-St.Im
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

im

Cini mi se blizi kraj nekad velikanu danas sramoti imotskoga nekidan mi covik prican da je triba ic iz imotskoga za zg dolazi na kolodvor I kazu mu da se nezna oce Li uopce krenit her nemaju goriva *!!

steyr1985

Priča se čak da toče gorivo na Globtour-ovu karticu, ali to je sve neslužbeno.

ist

Citat: im  u Travanj 18, 2012, 07:00:18
Ovo je autobus od vinjani busa sad jesu li ha kupili il se krpe linije neznan ???

Ovo prometuje na liniji Deni busa Split-Imotski-Runovići... Tj, uopće nije autobus Autopoduzeća

GTHD

globtour daje gorivo pa ce uzet linije ajme nasim prevoznicima 8-8

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!