AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

Tlimfocit

Nije tema za to, ali evo: vozit po autoputu brže od 110-120 km/h, razvozit pajdaše po Zagrebu/Imotskom na redovnoj liniji dok drugi putnici čekaju da se vozać udostoji i do kolodvora doći, svinjarije što su radili na Janjču, a sada rade na Macoli itd. itd.
Jedno je nepristojnost, jedno je loš vozač, ali drugo je bahatost, bezobrazluk i manjak i najmanje kulture.

Tomek

Dobro, ne možemo generalizirati, ali činjenica je da se takve stvari ne bi događale da firma normalno funkcionira.
Navodno ni za gorivo nemaju uvijek novaca šta je strašno.

steyr1985

Citat: Tlimfocit  u Svibanj 23, 2012, 21:20:51
Nije tema za to, ali evo: vozit po autoputu brže od 110-120 km/h, razvozit pajdaše po Zagrebu/Imotskom na redovnoj liniji dok drugi putnici čekaju da se vozać udostoji i do kolodvora doći, svinjarije što su radili na Janjču, a sada rade na Macoli itd. itd.
Jedno je nepristojnost, jedno je loš vozač, ali drugo je bahatost, bezobrazluk i manjak i najmanje kulture.
Sve se slažem ali to rade pojedinci, pa ću ponovno napomenuti da je uprava firme profesionalna to  se ne bi događalo odnosno sankcioniralo i morate to znati to bi vozači iz svih firmi tako radili da im se dozvoli.  Što se tiče gubljenja ratkapa gube ih svi ali kod drugih firmi ratkape se naplaćuju i do 1000 kuna po komadu što kod njih nije običaj tako da i ne nabavljaju nove.

Zadarsko dite

Onu dvojicu dobrih vozaca uvijek mogu odvesti na rucak.

Bespredmetno je raspravljati o vozacima koji ubijaju i unistavaju svoje osnovno sredstvo zivota i rada. To nije samo pitanje vodstva tvrtke vec opce kulture kao i kucnog odgoja.
Mogli bismo jos raspravljati i o tome koliko vole svoj poziv kroz prizmu odrzavanja, cuvanja i upravljanja autobusom.....

im

Ima ih.svakakakvih oni Koji paze na sve a ima ih Sta ih boli briga oces ti slomit cili bus njemu je bitno da je on pisa kartu od 80 kn a naplatio 100 .... Imocka posla  ;D

Paško

#410
Na linijama AP Imotskog je u zadnje vrijeme vozilo bar 8 različitih firmi (Globtour, Denibus, Promet Split, Cro Can, CZ Bus, Vinjani bus, Nino tours, Šabić). Evo jedan njihov:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost


mate


im


Shole


ROAD

A zar su i nju uspjeli pokvariti ?  buljimir
NEOPLAN VIP CLASS

COVIK

#416

Kod njih bi oklopni transporter na gusjenicama izdrža tjedan dana ;D
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

vuco

#417
Prijateljev stari radi u APZ-u.. navodno je Jujnović triba kupit AP,busevi su se vozili u Ma na popravak,a onda!
Onda čujem da je Jujnović odusta od kupnje,a i Globtour je navodno bio zainteresiran jako,samo ne znam šta je bilo na kraju s time.

Znam da su neki vozači neprofesionalni,bahati,al ima i onih koji su dobri i kulturni(s nekima su mi suze išle na oči od smijanja). Problem je u upravi,tj. gazdama. Ko je god bio nitko nije ulaga u firmu,samo su izvlačili pare. Kako grančić,tako i zovno-zelenčić. To je vjerojatno bio dogovor između njih,povezani su.
Navodno je zelenčić prije mjesec ipo diga ruke od svega i prepisa na Kordića sve.

Garaža je puna autobusa,a na ulazu u grad stoji parkiran jedan Cityliner,jedan od ova dva vjerojatno: http://hercegovina.info/img/repository/2011/03/web_image/mostarac-kupio-imotsko-autopoduzece.jpg   (još zoll table na njima). Sad vjerojatno služe za dijelove.
Također,jednom prilikom sam mogao vidit da su u garaži imali parkiranog Mana,al noviju liniju od ovih što su kupili od Briona. Bila je par dana tamo,više je nema.

Paško

Citat: vuco  u Svibanj 31, 2012, 14:55:58
Garaža je puna autobusa,a na ulazu u grad stoji parkiran jedan Cityliner,jedan od ova dva vjerojatno: http://hercegovina.info/img/repository/2011/03/web_image/mostarac-kupio-imotsko-autopoduzece.jpg   (još zoll table na njima). Sad vjerojatno služe za dijelove.
Također,jednom prilikom sam mogao vidit da su u garaži imali parkiranog Mana,al noviju liniju od ovih što su kupili od Briona. Bila je par dana tamo,više je nema.

Nemoj me krivo shvatiti, ali o AP Imotskom je na internetu (na nekim drugim mjestima) pisano toliko idiotarija, gluposti i laži tako da će ti malo ljudi vjerovati da je ovo što pišeš o Citylineru istina. Ako je stvarno tamo jedan od Citylinera (i ima zoll tablice), onda to nije nijedan od dva na slici. To može biti samo neki koji je nedavno uvezen.
Ja u zadnje vrijeme od AP autobusa viđam samo Temsu, Tourisma, bijelog ex 62 (i nekad sivog) Coacha, midi MANa i Mastera. Sve ostalo negdje leži i čeka bolje dane.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

im

neoplan n 1116 od autopoduzeća imotski ZG-8190-ED kazu mi da je u pogonu opet :)