AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

zlikowszky

A što se dogodilo sa slikama...podsjeće me na stare western filmove na 1:43 ekranu...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

frukec


travego33


MAN SU220


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

travego33


Servis

#711
Citat: dado1  u Svibanj 07, 2014, 23:28:04
u potpunosti se slažem s mojim Imoćanom 200D..... Neman ja ništa protiv Autoherca ni DU tablica al Ap s IM tablicama u Hrvatskom ima brend

Vas nekoliko (SETRA S415 HDH pogotovo) prestanite konstantno pisati gluposti po ovoj temi, ovo je zadnje upozorenje.

Da malo razmislite kako idu postupci nabave, vlasništva i pravdanja ulaganja onda se ne bi čudili različitim oznakama tablica. MAN 422 stvarno mora imati dobre živce za objašnjavati svima vama svakih par dana nešto koji nemate pametnijeg posla nego se bavite teorijama zavjere.


Done

A jeli dozvoljeno uopće pokazivanje registarskih pločica,s obzirom da je i to nečije vlasništvo?

shef

Pločice su vlasnistvo RH

Sent from my VIVAX TPC-71253G using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*



dado1

iIiada izgleda super.... Drago mi je vidit da joj je stavljena shema ap jer je lipa i dobro stoji busevima puno bolje nego sam natpis... Svaka čast

zlikowszky

Slažem se, veliki plus za ponovno vraćanje dobroj shemi bojanja. Jedino bi bilo bolje da ratkape nisu bojali.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

MAN 422

Ratkape su original takve ofarbane i bile su ofucane te su ponovno u bjelo ofarbane, nisu bile svjetle limene tako da su original kakve dodju