AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

Dreamwalker

Čestitam :)


Kakvim su se pokazali??? Kakve su im performanse, kakva je udobnost, potrošnja...???
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN 422

U svim segmentima smo zadovoljni i zato smo se odlucili na novi paket, pojedine prve se blize 300000km i odlucili smo se na jos 10kom ,
Idemo dalje, cilj je 30kom

tony515

Svakoj zahrđa nazad ono željezo, vrata su malo spora i nisu bas najtiše.. Al sve u svemu su udobni i ljepi busevi. Po meni prve Zore što su došle imaju najljepse i najudobnije siceve.

Scarface

Citat: tony515  u Svibanj 19, 2015, 22:05:59
Svakoj zahrđa nazad ono željezo, vrata su malo spora i nisu bas najtiše.. Al sve u svemu su udobni i ljepi busevi. Po meni prve Zore što su došle imaju najljepse i najudobnije siceve.

http://www.azcrobus.hr/data/doc/1/informativna-ponuda-vi-autobus-crobus-zora-_-model-122-004.pdf

Vjerojatno misliš na  verziju sa ovim tipom sjedala?

Osobno se nisam vozio u navedenim busevima, ali ovakve verzije djeluju jako lijepo i udobno  ;), bar po slikama

tony515

#859
Da.. Slični tima. Još je najljepaša ona Zora u kojoj se vozila predsjednica! Ali ni ove nisu lose, kakvi su busevi do sad bili ovi su sjajni!!

Shole

Citat: MAN 422  u Svibanj 19, 2015, 21:57:51
U svim segmentima smo zadovoljni i zato smo se odlucili na novi paket, pojedine prve se blize 300000km i odlucili smo se na jos 10kom ,
Idemo dalje, cilj je 30kom

Ma nema šanse da imaju 300 tisuća,  pa godinu dana imaju.  Ajd slikaj tahograf od jednog, nema ni 200 garant

Tomek

Nisu svi kupljeni novi sa 0 kilometara, a i nemaju samo godinu dana :)

MAN 422

Citat: Shole  u Svibanj 20, 2015, 07:44:57
Ma nema šanse da imaju 300 tisuća,  pa godinu dana imaju.  Ajd slikaj tahograf od jednog, nema ni 200 garant

Prva 4 kom su vanka, 30.5 imaju regu pa cu slikati i postaviti ovdje jer su oni prvi dosli,

MAN 422

#863
Citat: Tomek  u Svibanj 20, 2015, 08:20:28
Nisu svi kupljeni novi sa 0 kilometara, a i nemaju samo godinu dana :)

Ni jedno vozilo koje je uzeto u Crobusu nije uzeto sa kilometrazom vec sa nultim servisom koji je napravljen u Scaniji prije registracije i svi su bili sa onoliko km koliko je trebalo do tehnickog i nazad, a da su uzeti sa lagera to jest mada ne vidim u tom problema,  rofl


Ovo je jedna,od onih koje su malo kasnije dosle

Shole

30.5. registraciju ?  Koju, nakon godine dana, ili nakon dvije godine ?

MAN 422

Prve 4 Zore su uzete 30.5.2014 god i to je za desetak dana 1 godina da su kod nas,
Iduce 3 su uzete malo poslije, nisam siguran tocno, mislim mj dana poslije
I sad uzeto 10kom  zadnje 3 preuzete jucer a prije 10ak dana preuzeto 7 buseva

Shole

pa kamo voze ti autobusi da toliko prelaze ?   Autotrans je u najboljim danima radio oko 25 tisuća mjesečno, sad više ne toliko

Dreamwalker

#867
Pa to nije ništa čudno. Ako se ne kvare i imaju visoki stupanj ispravnosti, nek voze recimo 340 dana samo IM - OS, to je već oko 250 000 godišnje. Ako je do prije par tjedana u firmi bilo 7 Zora i nek su neke vozile i za Njemačku, dođeš na tu kilometražu. Ako ništa drugo, bar su se time autobusi pokazali kvalitetnima.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

Ne mislim ništa loše, dapače,  drago mi je da se tako puno vozi, i da autobusi to bez problema svladavaju.  Da imaju samo 1 ili 2 takva bi mi bilo jasno,  bilo mi je čudno zato jer nemaju tako puno dugačkih linija, a imaju dosta dobrih autobusa pa ako svi voze sve i rotiraju se (barem ovi bolji busevi) onda ta kilometraža dosta padne jer se podjeli na svih.  Očito dosta voze i turizam, osim spomenutih linija

Majstor

Pa Zg -Im i nazad 900 km x 300 polazaka
Samo mi sudite pošteno !