AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

tomo

Citat: mate  u Listopad 04, 2009, 21:00:49
S ovim Jetlinerom s sam isao u cetvrtak u Osijek, bus nije nesto narocito,ali ide jos se nekako drzi...puno svijetlija strana tog puta je bila vozacka posada s kojom se cijeli bus tijekom puta (barem mog SB - OS) smijala do suza...Zapamtio sam samo jedan biser od suvozaca, koji je odgovorio jednoj starijoj putnici koja je gundala nesto u vezi cestarine (baba je nesto u stilu normalno kad vi trebate platit da stedite, inace baba je od Djakova do Osijeka solila pamet vozacima, ali ovi su bili toliko dobri da joj nisu toliko zamjerili) a posto je bus imao ENC uredaj, suvozac je ko iz topa ispalio, nama je sve placeno, nama se odmah dize  ;D ;D
tada se vecina busa odvalila smijat, a suvozac nije odmah skontao sto je provalio, a baba je sjela crvena ko paprika i sutila skroz do Osijeka

I ja sam primjetio da su uglavnom vozači koji prometuju za Osijek teški zajebanti, ali u pozitivnom ozračju...  a nisu oni krivi, voze šta imaju....  ;)

mansg313

Malo bolja slika ex AP Varaždin 315 GT-HD

tomo


tomo

ZG-7256-DS danas u  Osijeku  :) linija, naravno, Imotski-Osijek-Imotski





tomo


inspektor Maska

pomak nabolje u zovko imockom - sad im busevi voze bez registracija


Tomek


tomo

Cityliner N116 H danas na liniji Imotski-Osijek-Imotski  IM-554-AC



mate

Ovako na prvi pogled izgleda mi lijepo sredeno...ne znam jel i takav dojam uzivo ;)

tomo

Citat: mate  u Studeni 26, 2009, 18:34:58
Ovako na prvi pogled izgleda mi lijepo sredeno...ne znam jel i takav dojam uzivo ;)
Ja sam ostao bez teksta kad sam vidio da su ovog poslali, ajd rekoh konačno ide nabolje.... iznutra mi se isto čini da je ok... Nisam uopće pomislio da je to njihov Cityliner dok nisam došao do njega i uvjerio se da piše Autopoduzeće Z Imotski  :) Uživo je još bolji dojam, a još kad bi imao i sve ratkape bio bi prva liga

Piramida

Citat: mate  u Studeni 26, 2009, 18:34:58
Ovako na prvi pogled izgleda mi lijepo sredeno...ne znam jel i takav dojam uzivo ;)

Nekidan sam bio u njemu. Bus je sređen totalno ali po cijenu da su ostali bez jednoga. Bio je na kompletnom remontu i vozi kao da je nov  ;)

tomo


tomo

IM-554-AC danas opet u Osijeku.... nisam mogao nezamjetiti da unatoč njihovom sređivanju istoga danas stražnja vrata dobrano "zjape" otvorena... valjda treba bus malo prozračiti, na slici se to toliko ni ne vidi koliko uživo... zato bar ima sve ratkape  ;D


Tomek


markost