AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

Piramida

Autobusi bivšeg d.o.o -a većinom nisu dobijali to famozno Z.
Z je na prodaju za 3 milje eura  ;)

zvone13

hoces reci da Zovko prodaje Autopoduzece Imotski za 3 mile. eura

tomo

Citat: zvone13  u Prosinac 05, 2009, 22:25:49
hoces reci da Zovko prodaje Autopoduzece Imotski za 3 mile. eura
:D dobra.... pročitaj još jednom što je napisao....  ;)

tomo

Danas ova rugoba na liniji Imotski-Osijek-Imotski.... IM-502-M



Tomek

Ajme majko, da se od Neoplana napravi ovakva rugoba treba stvarno imati umjeće..

Piramida

Taj bus je doživio kompletan remont. A prednji kraj neću komentirat.  :-\

PROFA

Meni se svidja ;D ;D ;D ;D
Stavit mu ratkape,debela spigla i ako je moguce ispravit mu u papirima GODINU RODjENJA  :D :D :D :D

tomo

Izgleda kao isprdak... ne znam da li bih se smijao ili zaplakao kad vidim ovo čudo(vište)....

Piramida

Citat: tomo  u Prosinac 02, 2009, 18:46:53
IM-554-AC danas opet u Osijeku.... nisam mogao nezamjetiti da unatoč njihovom sređivanju istoga danas stražnja vrata dobrano "zjape" otvorena... valjda treba bus malo prozračiti, na slici se to toliko ni ne vidi koliko uživo... zato bar ima sve ratkape  ;D
http://i848.photobucket.com/albums/ab42/tomo0001/02122009110.jpg
http://i848.photobucket.com/albums/ab42/tomo0001/02122009112.jpg

Preporučam svima da se provozaju u ovome busu pa ćete vidjeti u kakvom stanju može biti ovako stara raga.
Bus,nakon sređivanja, ide kao da je s proizvodne trake izašao  ;)

Ivan1983

Tako je dečki nemojte kuditi konja kojeg niste jahali ;D ;D ;)

Tomek

Pa to je Cityliner H, provozajte se malo u Čazmatransovim ili Croatia busevim 485-489. Perfektni autobusi i u jednoj i u drugoj firmi dobro održavani tako da ne čudi ni ovaj u APZ Imotskom ;)

tomo

Upravo tako kak Tomek veli...
@Zetovac & Piramida : nitko nije "kudio konja" nego sam samo napisao da se vrata nisu dala dobro zatvoriti... to je vjerojatno bilo totalno nezanemarivo i u jednom potezu otklonjeno pri polasku za Imotski-jenput, dvaput ih otvoriš i zatvoriš dok ne "sjednu"... stoga nemojte izvrtati ono što je napisano

Ivan1983

niko ne izvrče ništa ali ipak kakav god da je bolji je od nekog starog štajera ili dajca i svaka im čast što se brinu o busevima ;)

tomo

#103
Citat: Zetovac  u Prosinac 26, 2009, 22:56:37
niko ne izvrče ništa ali ipak kakav god da je bolji je od nekog starog štajera ili dajca i svaka im čast što se brinu o busevima ;)
10 puta je bolji od njihovih Jetlinera, što jest jest.... ali kako im nikad ne uleti Scania, Setra 415 HD, N1116 na ovu liniju? Očito su ovi izdržljiviji...

Piramida

#104
Momci krivo ste shvatili. To je bila samo preporuka za vožnju.
Bus ide kao lud a da ja ne pričam najbolje da se provozate i pogledate kako H može biti u odličnom stanju.

415 je na liniji za Zagreb i Split ovisno o rasporedu. Takorekoć drži dvije linije kad bi išla u Osijek mogla bi taj način držati samo jednu a na Imotski - Osijek ipak nema putnika koliko ima Imotski - Split - Zagreb.

Najbolaj stvar koju je APZ ove godine napravio je besplatan ( Grad plaća ) prijevoz studenata.
Autobusi su uvijek krcati  ;)