AP Imotski / Autoherc Metković - razno

Autor manoplan, Siječanj 29, 2008, 20:17:32

SETRA S415 HDH

i ja čuo da bi mogli u tvornicu,da bi se autobusi održavali kod lelasa pa nista od toga...ali to su samo glasine...

im

Ko zna koja je banka vlasnik i cin dobije ponudu a p ce morat iselit

Lion's Driver

Ma na tu garažu su dignuti pusti krediti i hipoteke, ko zna šta će bit. Navodno su trebali iselit još u 2. mj. pa su im produžili rok.... To je sad jedna velika skalamerija.

AnteIM

Oko čega milijun postova >hammer<, ionako svi imalo bolji autobusi se servisiraju izvan ove garaže u Imotskom, a sve ostalo je svakako za rashod!!

autoparts

Krug je vlasništo banke kovanica varaždina a banka je iznajmila agenciju da to proda  a zovko je na to diga dobar kredit a stavio garaže pod hipoteku a tehnički proda za 100.000 kuna

Ante M.

Autoparts jeli znaš u čijem je vlasništvu koldvor i tko će sutra voziti prosvjednike pred tunel SV. Ilija i gdje će AP se AP sada parkirati  ?  ???

AnteIM

Citat: autoparts  u Srpanj 05, 2013, 15:48:47
Krug je vlasništo banke kovanica varaždina a banka je iznajmila agenciju da to proda  a zovko je na to diga dobar kredit a stavio garaže pod hipoteku a tehnički proda za 100.000 kuna

Kakvih 100.000 kuna, tehnički je prodan za cca 10 milijuna kuna, mogli su kupiti cilu flotu novih Setri  >:(

Lion's Driver

Vratimo se na temu  ;D................ Šta je sa Jetlinerom ex. Panturist? Jesu li ga konačno sredili i stavili šemu AP-imotski  :)

steyr1985

Citat: Lion's Driver  u Srpanj 08, 2013, 16:06:32
Vratimo se na temu  ;D................ Šta je sa Jetlinerom ex. Panturist? Jesu li ga konačno sredili i stavili šemu AP-imotski  :)
Parkiran je na kolodvoru  u Vrgorcu.

AnteIM

Čini se da i drugi city 116 ex Panturist ide na facelift, scania je stigla, ali cilo vrime mi nije jasno šta se čeka sa 1116-icama, da onakvi autobusi onako propadaju, ne mogu razumit.... :(

im


im

Jel jedna setra skroz pobjelila jer mi se cin da je otisla za osijek

Shole

Kakva je situacija u Imotskome ?  Jel krenulo na bolje il je sve propalo ?  Nema više rasprava, a sigurno se nešto događa

AnteIM

#973
Cityliner 1116 napokon otišao u garažu  thumbs, dok jedan od manova ex brioni (IM266AK) čini se ide u rashod :(

Lion's Driver