Črnja Tours - razno

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:17:58

Dreamwalker

#180
Nije Črnja propao (još). Koliko mi je poznato, još uvijek vozi za Blabla Paris - Munchen. Kaj se tiče autobusa ostali su:

1x Setra S 415 GTHD
2x Setra S 415 HD
2x Setra S 417 HDH
1x Setra S 431 DT
3x Setra S 515 HD
5x Setra S 516 HD
3x nova MAN-a (160, 170 i onaj bijeli)
6x starijih MAN-ova (SR, ST i onaj bijeli)

Starije Setre koje nisu na ovom popisu su prodane van, jedna je kod Bronzana, a navodno je još jedna vraćena u Hrvatsku, ali to nije 100% sigurno. Jednu katnu je kupio Vector s Kosova, a jedna bi isto trebala biti prodana negdje u taj dio svijeta. MAN-ovi s TJ i TZ (VB i VG) slovima su vraćeni u MAN.

Sve je neregistrirano osim ovih Setri S 516 HD i možda još kojeg autobusa, pa nema smisla radit ažuriranje VP jer nemamo točne podatke. Isto vrijedi i za ostale prijevoznike jer ima dosta neregistriranih autobusa pa shodno tome nemamo točne informacije što je prodano, a što ne.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Boki651

#181
Evo ispravljeni tekst gdje se demantira propadanje firme, a koliko vidim i FB stranica im je još uvijek živa.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tvrtka-crnja-tours-d-o-o-i-dalje-posluje-unatoc-teskocama-te-ima-45-zaposlenika-15011555?fbclid=IwAR1CMgbIeh_Mfx6o8NH3wQy1WFP_NjcdbNfXmmZSuXxVaPwB6vfiAPo3-98

Citat:Ispravak netočnih navoda
Iz tvrtke ČRNJA TOURS d.o.o. redakciji Jutarnjeg hr. javljeno je da su netočne informacije preuzete s Glasa Slavonije objavljene u ranijoj verziji ovog teksta, pod naslovom 'LINIJSKI PRIJEVOZ: Prijevoznici na koljenima jedna poznata domaća firma već propala: " Ni ostali neće još dugo'.

- Činjenica je da je pandemija izazvana koronavirusom COVID-19 posljedično tome i nužnost pridržavanja epidemioloških mjera dovela do nesagledivih posljedica kako za čovječanstvo tako i za gospodarstvo koje posljedice nisu mogle zaobići ni tvrtku ČRNJA TOURS d.o.o što je rezultiralo otpuštanjem dijela zaposlenika iste tvrtke.

Unatoč navedenom, tvrtka ČRNJA TOURS d.o.o. i dalje posluje u ostalim segmentima svoje djelatnosti, nije kapitulirala, niti stavila ključ u bravu već na današnji dan ima 45 zaposlenika, suprotno pogrešno objavljenoj informaciji, navode iz tvrtke ČRNJA TOURS d.o.o.

Dodaju i kako se suradnja sa svim klijentima, dobavljačima, poslovnim partnerima tvrtke ČRNJA TOURS d.o.o nastavlja i dalje.

Zbog objave neistinitih navoda i netočnih informacija ovim putem ispričavamo se tvrtki i njezinim zaposlenicima, kao i čitateljima portala Jutarnji.hr.

MODERATOR EDIT: Sukladno pravilima foruma potrebno je, uz link, citirati tekst koji se prenosi.

Man coach2

Bez brige Igor i Alen nikad neće propasti. I u ovoj krizi pametno razmišljaju i prvom prilikom plave lađe će krenut u novo osvajanje Europe

Matej

Čini mi se da sam ih danas vidio za Pariz iz Munchena,Setra 516HD

Majstor

Njihove polaske za Njemačku preuzima Darojkovic promet / tako se priča / ?
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

To je bilo na Darojkovicevoj fb stranici,mislio sam da idu sa flixom

Matej

 glavauzid
Citat: Majstor  u Listopad 14, 2020, 05:38:55
Njihove polaske za Njemačku preuzima Darojkovic promet / tako se priča / ?

Nisu njihove. Darojković kreće voziti Vukovar/Osijek pa do Reutlingena, i za Frankfurt, ali preko Nurnberga

415 ul

Jel to preko flixa ili bas dobili na natjecaju koncesiju

Frik85


Frik85

Citat: Frik85  u Listopad 14, 2020, 11:02:24
Ako misliš dozvole od Črnje? Niso preko flixa. Črnja si je sam sredil dozvole za njemačku,isto Mihaljević i tako Darojkovič. Danas nije potreban više partner ala Touring ako je firma iz EU

MAN464

Jeli može netko objasniti kako je to kad se ide otvarati linija npr. za Njemačku?

Hvala unaprijed. :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

shef

Prošao jučer uz garažu...unutra su bar 2 Setre četvorke bez natpisa, katnica bez tablica i 5 Setri petica u BlaBla shemi
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Dreamwalker

Setra S 415 HD - PU-393-IT ---> prodana u Bugarsku
Setra S 415 HD - PU-980-JU ---> prodana u Bugarsku
Setra S 431 DT - PU-431-SO ---> prodana na Kosovo (Vector)
Setra S 431 DT - PU-432-SO ---> prodana na Kosovo (Shpejtimi)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

steyr1985

Citat: MAN464  u Listopad 14, 2020, 11:47:14
Jeli može netko objasniti kako je to kad se ide otvarati linija npr. za Njemačku?

Hvala unaprijed. :)
Jednostavno predas zahtjev u Ministarstvo i dobijes i vozi.

MAN464

Ej pozdrav prijatelju bi li mi mogao poslati malo više informacija o tome (zajednička trasa,vrijeme,zaštitno vrijeme...) na poruku ovdje .

Hvala ti puno unaprijed i srdačan pozdrav.  hi hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.