Disponiranje autobusa (2)

Autor neopran, Kolovoz 13, 2013, 20:00:36

XDonald


RV

#216 se vratio sa Šolte i sad vozi na 27mi

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN Lion s City

U nedostatku autobusa jucer je jedan od zutih Sanosa (nazalost nezz gbr) vozio ni vise ni manje nego liniju 32.  rofl
Takodjer je ispao polazak u 6:25 na liniji 31 bez ikakve obavijesti, a ljudi cekaju. th-down

COVIK

Jesi siguran da je  linija 32?  Onda je vozač mora naručit zrakomlat da ga okrene u Kučinama.  russian_roulette
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

MAN Lion s City

100% je bio zglobni na liniji 32. To mi je potvrdio i jedan vozac. Kaze da se moze okrenit. Al eto svakako ugodno iznenadjenje i steta sto nije ovjekovjeceno slikom.  :(

prometnik

kupi kartu spasi Promet

prometnik

kupi kartu spasi Promet

josipgrgin

Znaci 688 jos nije za penziju, neka on još vozi lipo ga je vidit na cesti a kako je putnicima?....

Lion's Driver

Isto kako i onim putnicima 90ih... a niko se bunio nije...al sad se naucilo na finije pa svima smeta  glavauzid neka legende vozio jos 100 godina

markost

E da 90-ih kad se sitim. Četvorkom na Brdima niz Hercegovačku, koja je onda bila puna rupa, pa vozač po gasu, a ja u prikolici MAN-a pa letim po metra uzrak od stolice. To su bili dani...

josipgrgin

I bilo je bolje nego danas nekako su ti busevi imali dušu a danas sve nesto ajme , sve smeta ja neznam , nerazumin!

XDonald


RV

#613
#178 na 7
#258 jutros na 25
#220 na 30

Na Šolti je kao i prije, dva Irisbusa - #234 i #235 (umisto #236), i #281 koji još stoji kao pojačanje ili rezerva.

Paško

Prije par dana oko 14:30 vidio sam #279 i 309 u prolazu kraj Bauhausa. Zna li netko koje škole, odnosno trasu oni voze? Znam da prolaze ispod vijadukta na Mostinama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!