Prenamjena autobusa

Autor gaspa, Siječanj 28, 2008, 16:03:13

gaspa

A mogli bismo temu nazvati i Autobusi koji to više nisu. Neki završe na groblju (vidi odgovarajuću temu), neki u rezalištu, a nekima se pak nađe neka nova, zamjenska funkcija, kao ovoj Setri u Grazu


LuckyLooser

Nemam pojma što je ovo Služio je kao kiosk za prodaju cigareta







Ovoga sam već predstavio na starom forumu u temi "Izbori 2007" jer je sudjelovao u predizbornoj kampanji, a inače je kafić.




maky

Routemaster:


I naravno, jedini preživjeli Prometov Ikarus pretvoren u kafić:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

boro

  "Vozač mu može biti otac" : ova ti je dobra!!!

Krpan



Kirvajski TAM 1x0A11



Cirkusantski Fiat Menarini 320


Jel taj Ikarus u Splitu stoji fiksno ili se kreće?

maky

Citat: Krpan  u Ožujak 23, 2008, 22:53:16
Jel taj Ikarus u Splitu stoji fiksno ili se kreće?
Ikarus se kreće od fešte do fešte  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Krpan

A jel ima neko mjesto gdje se dulje vrijeme zadržava ili gdje stoji između feštanja?

maky

Citat: Krpan  u Ožujak 23, 2008, 23:17:21
A jel ima neko mjesto gdje se dulje vrijeme zadržava ili gdje stoji između feštanja?

E to ti nisam siguran, mislim da znam gdje bi trebao biti,  ali nemoj me držati za riječ.

Poslikam ti ga ako naiđem na njega  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Obećao sam Krpanu da ću uhvatit Ikarusa "in action". Evo ga, išao je prema Poljudu jer je danas utakmica, a prekjučer je bio na Marjanu, ali ga nisam uspio slikati. Dimi ko parna lokomotiva  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Krpan

Hvala što si se sjetio  ;). Šta jel se to on pojavljuje na svim tekmama u Splitu ili samo onima koje imaju neku važnost?

maky

Citat: Krpan  u Svibanj 14, 2008, 19:45:03
Hvala što si se sjetio  ;). Šta jel se to on pojavljuje na svim tekmama u Splitu ili samo onima koje imaju neku važnost?
Samo na onima koje imaju neku važnost, ali on je vječito u pokretu po nekakvim feštama u Splitu i okolici Splita. Kao putujući cirkus  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

5AR

Lijepa Setra 215 kuća na kotačima


goranxxx

KOJA PILA!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o, joj da je moja :'( :'( :'( :'( :'(, zbilja predivna
SETRA 417 HDH

maky

Zna li itko o kojem modelu se radi? Mogu ga i bolje poslikati ako je potrebno, ali kada  se osuši blato u kojem se nalazi...


Inače, pretvoren je u prateći objekat legendarnih "pegli" koje postoje u svakom lunaparku. On služi kao kontrolna kabina i vozi se od fešte do fešte...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

dulib

Citat: maky  u Prosinac 20, 2008, 01:12:43
Zna li itko o kojem modelu se radi? Mogu ga i bolje poslikati ako je potrebno, ali kada  se osuši blato u kojem se nalazi...
http://i40.tinypic.com/33jq13n.jpg/
...
FAP dubrava, mislim D11 gradska verzija