Prevoz Putnika, Zavidovići

Autor tamlover, Siječanj 14, 2008, 20:38:08

tamlover

#30
Nije unikat!! Česta pojava godinama u austrijskom Postbusu odakle je možebitno i stigao. Radi se o Gräf & Stiftu, a evo i da vidite o čemu pričam:
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

ahmoo

Citat: tamlover  u Listopad 18, 2008, 00:12:37
Nije unikat!! Česta pojava godinama u austrijskom Postbusu odakle je možebitno i stigao. Radim se o Gräf & Stiftu, a evo i jedan link da vidite o čemu pričam:

Da to je taj...Cak sam na prvi pogleda i pomislio da je to bas ovaj nas bus...Samo mi malo vrata prave sumnje....A vec je spominjano ovdje da Prevoz Putnika vozni park popunjava bas makinama iz Austrije:)
:D :) :D ;)

Neo

Ahmoo od koga su uzeli ovog Neoplana Cityliner, i moze li ikako da nam gdje uhvatis njihovog Starlinera...
je zakon

ahmoo

#33
Neznam od koga su kupili ovog "bijelog labuda" ;)....a Starliner-a nazalost necu moci uhvatit  :( za jedno 10-tak dana...mislim da on veceras ide za Spaniju! Maturalna ekskurzija je u pitanju pa ga nece biti...Al cim stigne bit ce slika  ;D
:D :) :D ;)

fifi


fifi

eh to je bila probna a ev sada ide jos






fifi


fifi


fifi

Nadam se da ste zadovoljni sa ovim slikama a starlinera cu probat uganjat jucer mi je za 5 min izmakao

fifi

Citat: mansg313  u Listopad 20, 2008, 17:23:25
Ovakvog MANA SL 202 sa displejem smo imali jednog u zagrebu ali se zapalio
Ovdje ih ima 3-4 nisam bas siguran ali sad bas da su u dobrom stanju nisu vecinom voze prigradske linije

fifi


fifi


fifi


Neo

Fifi ima li kakva radnja ovdje na AK da se zove Cosmos Computers,...
je zakon

fifi

Citat: Neo  u Listopad 20, 2008, 18:34:38
Fifi ima li kakva radnja ovdje na AK da se zove Cosmos Computers,...
ima  ;)