Auto promet Sisak – fotografije

Autor tamlover, Studeni 24, 2007, 15:41:13

Dreamwalker

#285
Obični Iveco Crosswayi kupljeni EBRD kreditom prije mislim 3 godine.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

#286
Vidim da se spominje ZET, ima i ZET također međužupanijske linije i to redom:
111 Zagreb (Savski most) - Donji Stupnik - Stupnički Obrež 
162 Zagreb (Savski most) - Ašpergeri - Kupinec   
164 Zagreb (Savski most) - Horvati   
165 Zagreb (Savski most) - Klinča Sela   
166 Glavni kolodvor - Donji Dragonožec   
169 Zagreb (Savski most) - Kupinec
172 Zagreb (Črnomerec) - Zaprešić
176 Zagreb (Črnomerec) - Gornja Bistra   
177 Zagreb (Črnomerec) - Poljanica - Gornja Bistra
268 Zagreb (Glavni kolodvor) - Velika Gorica
274 Dubec - Sesvete - Laktec
276 Zagreb (Kvaternikov trg) - Ivanja Reka - Dumovec
307 Zagreb (Zapruđe) - Strmec Bukevski
308 Zagreb (Zapruđe) - Sasi
310 Zagreb (Glavni kolodvor) - Petrovina
311 Zagreb (Glavni kolodvor) - Cerovski Vrh
313 Zagreb (Glavni kolodvor) - Vukomerić
315 Zagreb (Savski most) - Lukavec
322 Velika Gorica - Cerovski Vrh
325 Velika Gorica - Vukojevac
330 Zagreb (Glavni kolodvor) - Velika Gorica (brza linija)

Niti na jednoj od tih linija ne prometuju autobusi sufinancirani od Kohezijskog fonda EU nego autobusi kupljeni u potpunosti od strane Grada Zagreba. Tako da je svaka daljnja rasprava suvišna.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

415 ul

To su sve zupanijske linije,sva mjesta su u Zagrebackoj zupaniji

max_11

#288
Očito ne razumiješ da nije ista situacija kada neku međužupanijsku ili međunarodnu liniju vozi gradsko prijevozničko poduzeće i kada tu istu liniju vozi gradsko i privatno poduzeće. Taj odnos na tržištu mi nije ekonomski zdrav.
Ako neki grad nije u stanju organizirati i održavati vlastiti gradski prijevoz i ako se na natječaj za koncesiju ne javi nitko osim nekog susjednog gradskog poduzeća to je oke.

tramvajac 92

Citat: 415 ul  u Srpanj 18, 2019, 19:41:13
To su sve zupanijske linije,sva mjesta su u Zagrebackoj zupaniji
Nisu. Grad Zagreb ima status županije, a Vukojevac je u Sisačko - moslovačkoj županiji. Okreće ti se u sredini Donjeg Vukojevca, koordinate 45.609435, 16.1450057

Županijska linija je iz Velike Gorice za Turopolje, npr.

415 ul

Uh,o tome uopce nisam razmisljao,grad je posebno,zupanija posebno,moja greska

leonardo123

Iveco Crossway na parkingu AK Zagreb

MAN truck bus

Danas na AKZ:
SK851HD
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Osoblje

Prinove u Auto prometu Sisak, želimo im puno sretnih kilometara  ;)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Cvebo

 hi Budući da su sve slike uploadane preko Tinypic-a otišle s foruma, budem ih ponovio. Tema nije previše aktivna, a ima materijala...  umnik2




Cvebo


Cvebo


Tomek

Što vozi od starijih autobusa uopće?

Paško

Zaustavit ću te odmah jer su sve slike s tinypica (a na forumu ih je bilo 14 tisuća) spašene i bit će u dogledno vrijeme vraćene na forum. Napisat ću opširniji post o tome kad se to dogodi. Ali ako su ovo novije slike kao što su tvoje nije ni loše ponoviti ih.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Cvebo

Citat: Tomek  u Listopad 01, 2019, 21:24:10
Što vozi od starijih autobusa uopće?

hi Opet samo sa stajališta putnika i promatrača, kada god prođem kolodvorom ili garažom sve se plavi. Po meni je sve bijelo što je vozilo otišlo iz firme, u staro željezo ili prodaja, ne znam.
Redom: Setre S313UL došle 1999., do 2005. tablice ZG 90xx-T, pa SK 950//954-DL - početkom godine jedna rashodovana (bez tablica)
MAN SL223 - došli krajem 2002. SK 802//804-CO - mislim da su oni svi ostali bez tablica, u vidljivo lošem stanju
MAN SL283/SU313 - došli početkom 2005. - SK 412//416-DH - po meni malo prenovi da bi išli u rashod
MB Conecto O345G/U - kraj 2006. - još se sjećam nečujne vožnje i mirisa nove plastike - stoje na BM probama već duuuugo, prodaju se...
MB O404 RHD/SHD - iz 1995. po tablici - jedan bio odjavljen - ne vidim ih više
MB Tourismo O350RHD - došli s Conectoima 2006. - aktivni
Isuzu Turquoise - SK 702//705-DE iz 2004. i dva naknadna s novijom maskom 958-EF i 930-EI iz 2008. - slikao forumaš 930-EI odjavljen u garaži.
Po tome jedino Tourismosi iz 2006. izgleda da voze, volio bih da griješim. Budući da su svi financirani iz EU, možda je kao i u Splitu bilo jedan novi za jedan uništeni stari, ali radi se o relativno novijim autobusima da bi se uništili, a i toliko masovno čerupanje ne bi prošlo nezapaženo. Ovih ću se dana motati u blizini, ne bih li vidio kojeg bijelog, do tada par fotki stanja garaže od proljetos i kolodvora ljetos.