Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

NP-549

Dva idu iz Marčeji, jedan ide gore kao 11-ica, a drugi prazan po Petrolejskoj jer je najbrže i nema semafora nego stalno voziš

Tomek

Iz ZET-ovih novina vijest o prinovama 2007.


lussin

Moram primjetiti da dosta autobusa vizualno izgleda bolje, ako ništa temeljito oprano, a na 823 su i felge oribane. Nebo i zemlja naspram onoga što sam vidio pred dva mjeseca. Nadam se da je to pokazatelj kakvog-takvog napretka

trolej_trola

#1053
Da autobusi bus123 su napokon oprani,a razlog zašto su bili prljavi je zato što im je automatska praonica crkla bili su obecalida će praonicu popravit početkom siječnja ali se odužilo...

mivano

Vozim se jučer oko 19 sati prema Saršonima i vidim 693 parkiran jednu stanicu prije Saršona. Dakle, on je postao smjena u 2. Ne vozi vikende više?

mivano

Statisti
725, a ovaj drugi, nemam pojma

Shole

Cijelo vrijeme gledam i ne kužim kamo ovi auti idu u suprotnom smjeru u jednosmjernoj.  Na kraju skužim da je sve režirano :)

trolej_trola

Danas vrtim malo instagram i po predlozima mi iskoči Autotrolej_info (neslužbena stranica) i malo vrtim i vidim da služi za kao obavijesti za putnike , stanje u prometu, zastoji itd. mogu vam reći da je dosta dobra stranica... informativna.Punobolja neko njihova službena ekipa se daje trud

Čak imaju i web evo link:

https://kd-autotrolej-info.webnode.com


mivano

Otkad 689 ima matičnu L11? Subota ujutro.

421

Čestitam!Zaposlenik Autotroleja kazao nam je kako se nije posebno pripremao za natjecanje u Češkoj, jer su »24 godine vožnje autobusa riječkim ulicama sasvim dovoljna priprema«
RIJEKA - Vozač Autotroleja Dragan Ibišević osvojio je prvo mjesto u eko vožnji i vožnji spretnosti, u konkurenciji 28 europskih vozača, na natjecanju održanom u češkom gradiću Vysoke Myto, u organizaciji proizvođača autobusa Iveco.
Ibišević, za volanom riječkih gradskih autobusa već 24 godine, prethodno je prošle godine pobijedio u natjecanju u eko vožnji, održanom u Autotroleju, pri čemu su vozači imali zadatak prijeći zadanu dionicu ceste uz što manju potrošnju goriva. Nakon preliminarnog natjecanja, Ibišević je izabran kao jedan od hrvatskih predstavnika za natjecanje u Češkoj, gdje je pokazao da, osim štedljivo, zna voziti i itekako spretno.
- Cijeli svoj radni vijek proveo sam za volanom autobusa Autotroleja i ovo mi je veliko priznanje za moj dosadašnji rad, kao i poticaj za budućnost. Natjecanje je bilo vrlo zahtjevno, nastupilo je nas 28 vozača iz deset zemalja, a u finalu se ispitivala vožnja spretnosti. Radi se o vožnji na poligonu duljine oko 800 metara, na kojemu su postavljene brojne prepreke i zadaci koje valja odraditi u što kraćem vremeno i što preciznije. Bila je tu slalom vožnja, izbjegavanje prepreka na cesti, precizna vožnja unatrag, te slalom vožnja po skliskoj podlozi. Pri svemu tome mora se voziti, da tako, kažem, glatko, na način koji ne bi ugrožavao sigurnost putnika u vozilu. A to se mjeri tako da je u autobusu postavljena čaša s vodom koja se ne smije preliti, kaže Ibišević.
Pitamo ga je li se posebno pripremao za natjecanje u Češkoj.
- Nisam. Dvadeset i četiri godine vožnje autobusom po riječkim ulicama sasvim su dovoljna priprema. Drago mi je da sam osvojio ovu titulu ne samo zbog sebe, nego i svih kolega, kao i zbog Autotroleja, kaže Ibišević.
Spretnom vozaču na osvojenoj tituli čestitao je i direktor gradskog javnog prijevoznika Alberto Kontuš.
- Izuzetno mi je drago što je upravo naš vozač osvojio ovu vrijednu nagradu iz eko vožnje, tim više što je riječ o vozaču koji pune 24 godine, odnosno cijeli svoj radni vijek, radi u našoj firmi.Također, ova nagrada je dokaz da u Autotroleju rade kvalitetni i stručni vozači, što ujedno znači i da su naši putnici tijekom vožnje u sigurnim rukama.Ovim putem čestitam vozaču Draganu Ibiševiću, a od strane Autotroleja bit će i prigodno nagrađen, kazao je Kontuš.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/VOZAC-AUTOTROLEJA-NA-VRHU-EUROPE-Dragan-Ibisevic-je-najbolji-europski-vozac-gradskih-autobusa
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

kico101

Čestitke i od mene. klinac

Čini mi se da sam ga jučer vidio na 11-ci ( Conecto ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

elcamino

#1062
Clanak iz AvtoMagazina, broj 10, XX. godina, iz 5/1986.

NP-549

U tekstu spomenuti TAM-ovi su stigli u siječnju 1986. i to su ujedno i prvi serijski proizvedeni 260A116M.  Nedugo nakon puštanja u promet išli su u Maribor na preradu kočnica. Imali su kombinaciju ulje/zrak te je to prerađeno na zrak. Ovaj sa slike, ili neki identični iz prototip serije, je bio na probi godinu dana ranije. Imao je mariborsku registraciju  MB-208-533

Bocko

U pratnji puno policije kockice prevoze gostuće navijače